ماشین پارو زنی در مقابل بیضوی

[ad_1]

سال پیش (c. 1983) قبل از من به من ملحق بدنسازی, من سعی کردم مختلف برنامه های ورزشی برای حفظ تناسب. با من ناچیز بودجه در, زمان, گزینه های من بودند و نه محدود. من سعی کردم در حال اجرا در دبیرستان آهنگ از آنجا که هزینه فعالیت است. من خودم مجبور کردن به آسفالت داغ آهنگ برای چند هفته یک تابستان اما در نهایت به دلیل آن را بیش از حد خسته کننده و زانو من شروع درد از ثابت تپش.

من پس از آن تصمیم به سرمایه گذاری در یک Precor ماشین پارو زنی که من خریداری شده از محلی فروشگاه لوازم ورزشی. آن را تنظیم من در مورد $ 235 اما من احساس آن را به ارزش آن را پس از من به شدت می خواستم به شکل. ماشین های پارو زدن نیز بسیار خشم در آن زمان و من می خواستم برای دریافت در در عمل بیش از حد!

من با استفاده از Precor پارو زن مذهبی در حالی که برای. پس از همه, من غرق شده بود بخش زیادی از پس انداز من به آن! دستگاه خود را به جای به سادگی ساخته شده و به عنوان یک نتیجه وجود دارد که می تواند نقص یا شکستن آن.

البته آن جیر جیر مانند دیکنز و همچنین در سمت چپ زشت سیاه scuffmarks بر روی فرش. من در نهایت قرار دادن یک قطعه از ضایعات فرش زیر آن را برای محافظت از فرش. من هم تاول در دست من است از “oars” و در نهایت شروع به پوشیدن من زمستان دستکش برای محافظت از دست من.

در حال حاضر سریع به جلو به قرن 21 است. ماشین های پارو زدن باید واقعا یک راه بسیار طولانی از من بدوی Precor ماشین! آنها با استفاده از برخی از همان فن آوری است که نیز به کار گرفته شده در بالا از خط مربیان بیضوی. ویژگی های موجود در پایان بالاتر ellipticals نیز در بر داشت در بسیاری از پاروزنان امروز مانند مقاومت مغناطیسی سیستم های که در حال صاف و آرام. آنها همچنین ضربان قلب یا ساخته شده است در به رسیدگی به مقابله و یا از طریق بی سیم با سینه بند و یک قطبی و رابط. و البته آنها باید کنسول که نمایش مسافت و کالری سوزانده فقط مانند بسیاری از مربیان بیضوی.

به طوری که بهتر است قطعه ای از تجهیزات تناسب اندام? اجازه دهید's نگاهی به برخی از معیارهای که باید مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که ارزیابی هر قطعه از تجهیزات ورزش:

* ایمنی – ماشین های پارو زدن هستند نسبتا امن, اما مراقبت باید مورد استفاده در یادگیری ورزش مناسب فرم. متاسفانه بسیاری از مردم don't با استفاده از فرم مناسب در هنگام استفاده از یک ماشین پارو زنی قرار داده و استرس بی مورد در پشت پایین تر خود را. مانند یک مربی بیضوی یک ماشین پارو زنی است که تأثیر کم اما پس از پاها خم و تمدید این قرار می دهد استرس در زانو است که می تواند ناراحت کننده برای مردم با مشکلات زانو.

* سهولت استفاده – به عنوان با ایمنی یادگیری مناسب استفاده از ماشین پارو زنی بسیار حیاتی است. بر خلاف یک مربی بیضوی که در آن استفاده از آن نسبتا بصری یک پارو زن مناسب نیاز به آموزش و تمرین در استفاده از آن. بیشتر وجود دارد تا هماهنگی لازم بین بالا و پایین بدن در هنگام استفاده از پارو زن. اما این باید't شما جلوگیری از استفاده از یک ماشین پارو زنی. فقط نگاهی هم به درخواست برای آموزش از کارکنان واجد شرایط عضو یا مربی در بهداشت و درمان باشگاه یا سالن ورزش.

* کیفیت تمرین – یک ماشین پارو زنی می تواند با ارائه یک تمرین قلبی عروقی. این کمک می کند تا برای نظارت بر قلب شما رای دادن و ماندن در هدف مناسب منطقه برای سن شما وضعیت آموزش و هدف است. به عنوان یک مربی بیضوی دخالت از هر دو بالا و پایین بدن می تواند تمام اطراف عضله پررنگ.

* قیمت – ماشین های پارو زدن موازی مربیان بیضوی در محدوده قیمت. مانند ellipticals آنها span هایی از مدل های ارزان برای بالا پایان کلاس تجاری واحد هزینه چند هزار دلار است. و مانند ellipticals شما به طور معمول دریافت آنچه شما برای پرداخت. بنابراین اجتناب از چیزهای ارزان مگر اینکه شما می خواهید غم و اندوه و تشدید می رود که همراه با آن!

ماشین های پارو زدن و مربیان بیضوی هستند و هر دو بسیار شایسته قطعه از تجهیزات ورزش. اگر شما لوکس پس چرا استفاده از هر دو ؟ آموزش متقابل با تعویض بین ماشین پارو زنی و بیضوی خواهد شد نگه داشتن بدن خود را به چالش در حالی که تمرینات خود را تازه و لذت بخش است.

و آنچه در مورد آن Precor ماشین پارو زنی خریداری شده در سال 1983 ؟ آن's هنوز نشسته در ذخیره سازی گنجه. و آنچه در مورد Precor? آنها در ادامه به اختراع اولین مربی بیضوی 12 سال بعد در سال 1995.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *