ماجرای لایو جنجالی تتلو با ندا یاسی

[ad_1]

به گزارش سیتنا، ندا یاسی چهره اینستاگرامی جنجالی در لایو اینستاگرامی با امیر تتلو خواننده شرکت کرد و در این لایو خواهان رابطه با تتلو شد.

نکته عجیب اینجا بود که لایو این دو ساعت 6 صبح به وقت ایران بود و بیش از 110 هزار نفر بیننده این لایو بودند.

لایو این دو آنقدر مورد توجه قرار گرفت که جز کلید واژه های پر سرچ مخاطبان فضای مجازی بود که این مسئله خود جای تامل دارد. در این شب‌های کرونایی بسیاری از سلبریتی ها هم لایو می‌گذارند که در این بین امیر تتلو با لایو تحلیل آهنگ‌های تتلو و لایوهای مشترک با سایر سلبریتی ها و چهره های اینستاگرامی مثل ساشا سبحانی، ندا یاسی و.. همچنان جزو پر بازدیدترین لایوهای کل اینستاگرام است.

آمار عجیب لایوهای او باعث شده است بسیاری از چهره های مطرح درخواست حضور در لایو امیر تتلو را داشته باشند یکی از این چهره ها ندا یاسی بود که با ادبیاتی عجیب و نامتعارف در لایو تتلو ظاهر شد و رکوردی عجیب در لایو اینستاگرام بر جا گذاشت.

ندا یاسی کیست؟

ندا یاسی متولد 21 بهمن 1368 در جنوب ایران، چهره مجازی است. فارغ التحصیل لیسانس مامایی از ایران و فوق لیسانس پرستاری از کانادا می باشد، او بعنوان مدل و کمدین در اینستاگرام فعالیت می کند و گاها جنجالی هم می شود.

ندا در یک خانواده عرب زبان در جنوب ایران بدنیا آمد است. خودش می گوید متولد یکی از شهرهای کوچک در ایران با 7 خواهر و برادر هستم و در یک خانواده سخت گیر سنتی اما ثروتمند بزرگ شدم.

ندا یاسی بعد از فارغ التحصیلی برای مهاجرت ابتدا به ترکیه رفت و مدتی در کمپ پناهندگان حضور داشت تا اینکه توانست اجازه اقامت کشور کانادا را بدست بیاورد. او حالا در شهر تورنتو زندگی می کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *