ماجرای عجیب جلسه مرموز استقلالی‌ها در دوحه

[ad_1]

به گزارش سیتنا، باشگاه استقلال تهران کم شایعه و حاشیه نداشته، حالا یک ماجرای جنجالی هم به مجموعه این سریال تمام نشدنی اضافه شده است. ماجرای جدایی استراماچونی از استقلال هنوز ابهام زیادی دارد؛ اینقدر که برای هواداران ثابت نشده استراماچونی جدا شد یا نخواستند او بماند؟

اخیرا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی گفته: «در جلسه‌ای که در قطر برای بازگرداندن استراماچونی مربی استقلال صورت گرفته بود، اقای لودویچ(همان وکیلی که شایعه درباره اش زیاد است) را وکیل اقای استراماچونی معرفی کرده بود که چنین موضوعی اصلا صحت نداشت.»

اخبار تکمیلی اما جزئیات بیشتری درباره این جلسه را فاش می کند. در دوحه لودوویچ دلشات به عنوان نماینده «دی بیاسی» مربی ایتالیایی در جلسه حضور داشت و با استقلال بر سر حضور او در تهران مذاکره کرد. همان جا طرفین برای همکاری روی مسایل مالی هم به توافق رسیدند.

خلیل زاده سرپرست وقت استقلال هم قرارداد به دست به تهران بازگشت تا پس از گرفتن تائید از وزیر ورزش، دی بیاسی را به عنوان سرمربی اعلام کند ولی در این بین اتفاقات دیگری هم به موازات آن رخ داد. موسوی عضو تازه وارد هیات مدیره استقلال که در آن روزها قصد داشت هزینه باشگاه را تامین کند موافق حضور دی بیاسی نبود، بنابراین پس از صحبت با وزیر ورزش توانست او را قانع کند که در حال حاضر بهترین گزینه فرهاد مجیدی است، نه مربی ایتالیایی. به فاصله یک روز بعد هم قرارداد مجیدی در دفتر موسوی به امضا رسید.

جالب اینجاست در همان روزها هم استراماچونی اعلام کرد هیچ کس با وکیل او جلسه ای در دوحه برگزار نکرده است و اظهارات مسئولان استقلال را از بیخ و بن تکذیب کرد. حرف های زنوزی هم تائید حرف های استراماچونی بود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *