لیست سیاه تک‌نفره گل‌محمدی در پرسپولیس

[ad_1]

به گزارش ایران پژواک، یحیی گل محمدی پس از جلسه اخیر خود با هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره آنتونی استوکس تصمیم گیری نهایی کرد.

مهاجم پرحاشیه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی با قراردادی پنج ماهه به ارزش ۲۵۰ هزار دلار به این تیم پیوست پس از تنها ۶۵ دقیقه بازی کردن با پیراهن این تیم اقدام به ترک تمرینات پرسپولیس کرد.

استوکس پس از بازی شارجه امارات و پرسپولیس در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا خواهان مرخصی دوروزه از گل محمدی شد اما هرگز به تهران بازنگشت تا خودش را به باشگاه معرفی کند.

مهاجم ایرلندی سرخپوشان از تعطیلی لیگ برتر بابت شیوع ویروس کرونا نیز نهایت سوء استفاده را کرد تا نیامدن به تهران را تقصیر این موضوع بیندازد.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که تا هفته گذشته از قراردادن اسم او در لیست مازاد سرخ ها پرهیز داشت پس از مواجهه با نامه جدید وکیل وی مبنی بر درخواست دریافت ۲۰ هزار دلار دیگر از این باشگاه، اقدام به قراردادن اسم او در لیست خروج کرد.

گل محمدی امروز در گفتگوی خود هم اعلام کرد که پرسپولیس از بین دو، سه گزینه چاره ای به جز انتخاب استوکس نداشته و این بازیکن از کیفیت فنی روزهای حضورش در تراکتور دور بوده است. 

سرمربی پرسپولیس همچنین عنوان کرد که به بازیکنان خود برای فصل بعد هم نیاز دارد و به جز استوکس فعلا بازیکنی در لیست مازاد نیست.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *