قلعه‌نویی: تمرین آنلاین «شو» است

[ad_1]

به گزارش فارس، امیر قلعه نویی در گفت‌وگو با رادیو ورزش اظهار داشت: امیدوارم این ویروس لعنتی از همه دنیا به خصوص کشور ما برود. شما اگر موج دوم ویروس و قشر آسیب پذیر جامعه را در نظر بگیرید موجب نگرانی می‌شود. امیدوارم دولت مردان به فکر مردم و دغدغه‌های آن‌ها باشند. از پرستاران و کسانی که این روز‌ها ایثار می‌کنند نیز تشکر می‌کنم و دست تک تک آن‌ها را می‌بوسم. باید از تیم پزشکی، مردم، پرستاران و همه بعد از این دوران تقدیر کرد.

وی با اشاره به برنامه هایش در این روز‌ها گفت: ما هم در خانه هستیم، در این چند سال همه جور شرایط را تجربه کردیم و امسال نیز این شرایط را تجربه کردیم. من دغدغه مردم را دارم و امیدوارم دولت فکری کند، چون کار بسیار سخت است. ما در خانه هستیم، ولی تمرینات را مثل همه به صورت آنلاین پیگیری می‌کنیم.

سرمربی سپاهان تاکید کرد: البته این مدل تمرین «شو» است، چون فوتبال باید در زمین چمن باشد. بحث اول سلامت مردم و بخش دوم دغدغه مردم است. این‌ها از همه چیز مهمتر است و بحث آخر فوتبال است. جا دارد از سید جلال حسینی و علی کریمی که دغدغه مردم را دارند تشکر می‌کنم. خود باشگاه سپاهان هم پیگیر این موارد است.

وی تصریح کرد: اتفاقا در اینگونه موارد باید همه چیز را به مردم نشان داد. امام علی (ع) می‌فرماید برخی کار‌ها را باید به مردم نشان داد. من از قشر هنرمندان و ورزشکاران تشکر می‌کنم که آستین بالا زده اند. البته به این موضوع هم اشاره کنم که وظیفه این عزیزان است. از سید جلال حسینی که شاگرد خود من بوده غیر از این انتظار نمی‌رفت. خود باشگاه سپاهان هم در این قضیه تلاش‌های زیادی انجام داده است.

قلعه نویی در خصوص راهکار‌های اهالی فوتبال برای ادامه لیگ گفت: این یک مساله‌ای است که قبلا تجربه نداشتیم، قبلا ممکن بود خیلی اتفاقات دیگر را تجربه کرده بودیم، ولی با این شرایط باید زمان به ما اجازه بدهد چه کاری انجام شود. ما باید به دنبال این باشیم که حق تیمی ضایع نشود. تیمی مثل مس کرمان، رفسنجان، ۹۰ ارومیه و خوشه طلایی هم در لیگ دسته اول حق دارند. ما نباید مرتب از خودمان بگوییم جام را بدیم به این و یکی به آن بدهیم.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه خیلی‌ها برای اینکه خودشان را بین تماشاگران عزیز کنند حرف‌هایی می‌زنند که اصلا درست نیست. فوتبال، جام‌ها و قهرمانی‌ها تمام می‌شود. الان دغدغه مردم و سلامت آن‌ها از همه چیز مهم‌تر است. مطمئن باشید بعد از این داستان کرونا جهان یک مدل دیگر می‌شود. خدا کند ما ایرانی‌ها از این مشکل درس عبرت بگیریم. این مسائل را در مورد خودم می‌گویم، امیدوارم به دنبال معرفت و مرام و انسانیت برویم.

سرمربی سپاهان افزود: الان متاسفانه می‌بینم یک عده دنبال حرف‌هایی هستند که زدنش جای تاسف دارد. یک عده از پیشکسوتان در مورد هم حرف می‌زنند. وقتی خدا چنین تلنگری زده است باید به خودمان بیاییم. نمی‌دانم چرا این حرف‌ها زده می‌شود؟ یا برخی دنبال چیز‌های دیگری هستند و به دنبال عزیز کردن خودشان هستند یا چیز دیگر که من از آن خبر ندارم. با گذشت زمان یک سری تصمیمات کارشناسی باید گرفته شود. الان اصلا بحث فوتبال وجود ندارد.

قلعه نویی تصریح کرد: ما باید به دنبال مغفرت و معرفت برویم. همه تیم‌ها حق دارند و خودشان را ذینفع می‌دانند. از همه پیشکسوتان خواهش می‌کنم به ۴۰ یا ۵۰ سال پیش بر نگردند. جامعه پر از بحران است و این مسائل کاری نمی‌کند. حتی اگر کسی یک روز از من بزرگتر بوده وظیفه دارم به او احترام بگذارم.

وی تاکید کرد: دولتمردان به فکر موج دوم این ویروس باشند. مردم با مشکلات زندگی می‌کنند و با دغدغه زندگی می‌کنند. باید دست تک تک عزیزانی که کار خیر کردند را ببوسیم. این قطره که مردم می‌کنند در مقابل دریا است. همه کسانی که در رسانه‌ها زحمت می‌کشند باید مورد تقدیر قرار بگیرند وگرنه این فوتبال همیشه وجود دارد. اگر مشکلات کرونا تمام شد انشاالله مسئولان سازمان لیگ تصمیمی خوب اتخاذ کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *