قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن

[ad_1]

ب یا قابل حمل اکسیژن و متمرکز کننده دستگاه استفاده شده است که به منظور ارائه یک بیمار با درمان با اکسیژن است که بیش از غلظت اتمسفر هوا. آنها مشابه در ساختار و استفاده از صفحه اصلی بر اساس ازاکسیژن اما کوچکتر هستند و در نتیجه بیشتر قابل حمل. این اجازه می دهد تا برای بیماران به سفر و حرکت با تضمین که آنها اکسیژن درمانی در این نزدیکی هست باید آن را مورد نیاز است. این دستگاه به اندازه کافی کوچک قرار می گیرد و نیز به تازگی تبدیل به FAA مورد تایید است.

توسعه حمل و متمرکز کننده اکسیژن

POCs شده اند در دسترس برای چند سال گذشته مدل شده اند بیش از حد بزرگ و تقریبا به عنوان قابل اعتماد به عنوان کسانی که در حال حاضر در بازار است. این مدل های قدیمی تر نیز مجاز در هواپیما. پس از سال 2000 قابلیت اطمینان دستگاه ها افزایش یافته است و در هر دو عملی و بهره وری. آنها قادر به شارژ با استفاده از یک خانه خروجی و یا در ماشین با استفاده از یک وسیله نقلیه آداپتور. آنها همچنین می تواند از طریق استفاده از باتری به طوری که آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد زمانی که هیچ خروجی در دسترس است.

چگونه دستگاه تابع ؟

فن آوری استفاده شده است که در حمل اکسیژن و متمرکز کننده همان است که مورد استفاده در خانه متمرکز. سنجش فشار هوا فشار هوا شامل حدود 21 درصد اکسیژن همراه با نیتروژن و یک کوکتل از انواع دیگر گازهای. کمپرسور در این دستگاه pressurizes هوا با استفاده از فیلترهای شیمیایی سیستم استفاده شده است که به عنوان یک غربال برای مولکول های گاز. فیلتر تشکیل شده است که از سیلیکات گرانول یا زئولیت که حذف نیتروژن از هوا می باشد. این خدمت به تمرکز اکسیژن است که پس از آن استنشاق توسط بیمار است. بخشی از اکسیژن استفاده می شود به این ترتیب در حالی که یک درصد از گاز مورد استفاده مجدد قرار است در چرخه بعدی. از طریق استفاده از این فرآیند فیلتر کردن سیستم است که قادر به تولید با کیفیت بالا متمرکز اکسیژن در حدود 96 درصد غلظت.

جدید ترین مدل های POCs شده با استفاده از لوازم برق و یا باطری که اجازه می دهد تا بیمار برای باقی می ماند رایگان از استفاده از سیلندر و یا دیگر گزینه های سنگین تر که می تواند در محدود کردن جنبش. اکثر این دستگاه ها کار بر روی یک پالس تحویل سیستم است که اجازه می دهد تا برای حداکثر اکسیژن خلوص.

مزایای در و تقاضا POCs

اکثر POCs بسیار کوچک و سبک است که می توان با توجه به استفاده از یک سیستم تقاضا. این اجازه می دهد تا قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن می شود تشکیل شده از قطعات کوچکتر از یک صفحه اصلی سیستم اکسیژن. این واقعیت است که فرد تنها استنشاق اکسیژن بر روی تقاضا دستگاه اجازه می دهد تا برای بیمار به دریافت اکسیژن است که آنها نیاز دارد و نه بیشتر بین بردن خطر که غیر ضروری اکسیژن تلف خواهد شد.

اکثریت در سیستم های تقاضا با انواع تنظیمات که انتشار یک تعداد معینی از لیتر اکسیژن در هر دقیقه است. با استفاده از مقدار صحیح اکسیژن جلوگیری از اتلاف اکسیژن هنگامی که بیمار exhales به عنوان اکسیژن است تنها مورد نیاز در طول استنشاق و بازدم.

این فن آوری انجام شده است با استفاده از boluses که می تواند متفاوت باشد بسته به میزان تنفس از بیمار است. این امر به ویژه زمانی مفید است که خواب در زمانی که نرخ به طور طبیعی کاهش می یابد. یک ماشین است که با بهره گیری از یک متغیر بولوس سیستم قادر به تشخیص کاهش نرخ تنفس به طوری که آن را منتشر مقدار مورد نیاز از اکسیژن در نرخ آهسته تر به جای دیگر کندتر تنفس گرفته شده است.

اگر چه برخی از پزشکان توصیه می کنند مستمر سیستم به عنوان یک سیستم تقاضا در هنگام خواب از دستگاه های جدید یافت می شود فقط به عنوان موثر به عنوان شب اکسیژن درمانی. اما آنها باید استفاده نمی شود در افرادی که دچار آپنه خواب است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *