قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن – یک راهنمای ساده

[ad_1]

قابل حمل اکسیژن و ماشین آلات ویژه حمل و متمرکز کننده اکسیژن را تغییر داده اند در این راه بسیاری از مردم است که باید مداوم و یا نیمه مداوم اکسیژن درمانی در حال حاضر زندگی می کنند.

آن استفاده می شود که تحرک برای بیماران مبتلا به COPD بود به شدت محدود است. این به معنای بودن خانه محدود و یا بیش از حد وابسته به یک بیمارستان یا درمانگاه.

با ظهور بسیار عملی تر و با کیفیت بهتر قابل حمل ماشین آلات بیماران تحرک به طور چشمگیری افزایش یافته و شما می توانید در حال حاضر پیدا کردن افراد در اکسیژن انجام بسیاری از چیزهایی که آنها نمی't تصور کرده اند فقط چند سال پیش.

این اتفاق به دلیل قابل حمل جدید مخازن به دلیل پیشرفته تر صرفه جویی درمصرف دستگاه (که تنظیم نرخ تحویل) و شاید مهم ترین دلیل از همه – معرفی قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن است.

یک متمرکز کننده اکسیژن است یک ماشین است که عصاره اکسیژن را از هوای اطراف آن کنسانتره از آن و سپس ارائه آن به طور مستقیم به بیمار (در یک صفحه متمرکز کننده دستگاه همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دوباره پر کردن اکسیژن سیلندر). در سطح دریا و اگر آلودگی هوا است نه یک مسئله محیط هوا تشکیل شده است و حدود 21% اکسیژن 88% نیتروژن و مقدار کمتری از گازهای مختلف. متمرکز کننده اکسیژن عصاره اکسیژن کنسانتره از آن و ارائه آن به بیمار است.

همه چیز شما نیاز به دانستن:

  • شما نیاز به یک منبع قدرت به کار است که می تواند هر دو با باتری های قابل شارژ و یک پلاگین در گزینه (از جمله خودرو).
  • وجود مداوم سر و صدا از مراکز موتور.
  • شما می توانید جریان سطح با توجه به نسخه خود را.
  • وجود مدل های مختلف با وزن های مختلف را به اجازه می دهد برای تحرک خود را.
  • همیشه باتری خود را چک کنید دوام و به عنوان یک احتیاط ایمنی شما باید لوازم یدکی و شارژ باتری.

قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن در صحنه وارد شدند در اطراف 2002 و پس از آن تا به حال تاثیر زیادی در حمل اکسیژن تحویل منطقه است.

تفاوت عمده بین یک متمرکز کننده اکسیژن و اکسیژن سیلندر یا مخزن است که متمرکز کننده است و نه یک دستگاه ذخیره سازی اما یک تامین کننده اکسیژن است. این به این معنی است که تا زمانی که منبع قدرت است که بدون وقفه و اکسیژن را ادامه خواهد داد به تحویل داده می شود تا زمانی که مورد نیاز است. در یک مخزن همیشه وجود خواهد داشت محدودیت بر اساس میزان اکسیژن است که ذخیره شده است اعم از مایع یا گاز است.

طرح های جدید باید هر دو پلاگین مستقیم در گزینه (بنابراین شما می توانید آنها را در اتومبیل به عنوان مثال) و همچنین باتری اداره می شود. آنها کوچکتر و سبک تر و در نتیجه راحت تر به حمل و باید مستقیم و اثر مثبت بر مردم تحرک.

به نظر می رسد به عنوان اگر هر یک از مدل های جدید کوچکتر است و دارای طولانی مدت باتری های قابل شارژ.

یکی از مزایای مهم این است که آنها افزایش یافته و امکان سفر برای بیماران اکسیژن اضافی و در واقع یکی از جنبه های مهم این است که از ماه مه سال 2009 FAA مجاز به استفاده از برخی از قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن در هیئت مدیره شرکت های هواپیمایی است که عبور از حریم هوایی ما (این به این معنی تمام ورود و خروج پروازهای). این تغییر نتیجه بزرگ به عنوان مسافرت هوایی یک مشکل عمده. آن است که هنوز یک ایده خوب برای بررسی خود را با شرکت هواپیمایی قبل از پرواز.

اگر چه زندگی می کنند و نیاز به بستگی به اکسیژن اضافی چیزی است که هر کسی به میل خود انتخاب می کنید برای انجام POC's (قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن) واقعا تغییر کرده مردم's زندگی می کند. بسیار بیشتر طیف وسیعی از فعالیت هایی که در حال حاضر می تواند به تمرین به همراه افزایش تحرک در کل تا به حال تاثیر بسیار مثبت در طولانی مدت اکسیژن درمانی بیماران است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *