قابل حمل اکسیژن و متمرکز کننده – فواید و مزایای آن

[ad_1]

حدود دو سوم از بدن انسان به اکسیژن است. هنگامی که ما نیاز به اکسیژن داراي بدن ما نیز تضعیف می شود. حتی گیاهان و حیوانات نیاز به اکسیژن برای تنفس; چقدر بیشتر ما هر گونه مختلف از آنها. اکسیژن زندگی است. آن's یک نیاز اساسی هر موجود زنده باید دارای. از شرایط پزشکی مانند کم خونی به مشکلات تنفسی افزایش تقاضای قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن افزایش می یابد.

وجود دارد مشخص و مناسب انواع طراحی شده برای تهیه کردن به هر فعالیت کاربر متمرکز شده است در. قابل حمل اکسیژن و متمرکز کننده وزن کمتر و کوچکتر مناسب برای انجام روزانه تحرک به خصوص در هنگام سفر توسط هوا یا زمین. داشتن یک حمل اکسیژن و متمرکز کننده بسیار آسان تر نسبت به مخازن اکسیژن. بهره مند است در این واقعیت است که با استفاده از یک سیستم قابل حمل مردم باید آزادی برای حرکت و انجام فعالیت های روزانه به صورت عادی به جای اینکه محدود به یک محل با توجه به استفاده از یک مخزن ثابت.

این دستگاه های قابل حمل متفاوت از نوع معمولی نیز در این واقعیت است که آنها را ذخیره اکسیژن به جای آنها انتخاب کنید تا اکسیژن را از هوا است که ما را احاطه کرده. بر خلاف متعارف نوع مخزن اکسیژن قابل حمل, اکسیژن متمرکز کننده نیست و نیاز به پر شود. آن اکسیژن را اجرا نمی کند چرا که آن را اجرا می کند در برق. زحمت آن را فراهم می کند کاربران یک جریان پیوسته از اکسیژن مورد نیاز است. همه بیماران باید انجام دهید این است که به سادگی آن را در پلاگین و یا یک باتری قابل شارژ به منظور حفظ اکسیژن در جریان است. طول مدت زمانی که دستگاه را به آخرین بستگی دارد که چگونه اغلب از آن استفاده می شود.

بیمارانی که نیاز به ثابت اکسیژن نظارت نیاز به نگرانی نیست چرا که این وسیله به راحتی در دسترس و بدون بستری شدن در بیمارستان و یا اجاره قابل تعویض مخازن اکسیژن. این دستگاه ها نه تنها برای افراد بیمار بلکه برای افراد سالم که انجام فعالیت های شدید. برای مردم انجام ورزش شدید مانند دوندگان و ورزشکاران دیگر آنها نیاز این دستگاه را برای جبران از دست دادن اکسیژن استفاده می کنند که عمل آنها و یا زمانی که آنها're در یک رقابت.

وجود دارد اقدامات احتیاطی که باید در نظر گرفته شود در هنگام استفاده از حمل اکسیژن و متمرکز کننده. برخی از عمده اقدامات احتیاطی زیر است:

اولین, اکسیژن, پشتیبانی از احتراق بنابراین کاربران باید مراقب باشند نه به دود و یا نزدیکی به افرادی که دود برای جلوگیری از واکنش های شیمیایی گرمازا. دوم این بیماران باید همیشه آگاه از تمام اقدامات ایمنی برای داشتن حمل اکسیژن و متمرکز کننده.

یکی دیگر از چیز خوب در مورد داشتن یک حمل و متمرکز کننده اکسیژن است که ضرورت برای نگهداری و تعمیر آن بسیار ناچیز است. تمیز کردن فیلتر با آب و صابون به صورت هفتگی به اندازه کافی باید. سپس پس از یک سال می توان آن را جایگزین فیلتر با نام تجاری جدید. کاربران از این محصول باید مجدانه اشاره به عامل خود دستی برای دانش بیشتر در دستورالعمل و برای استفاده بهتر و نگهداری از حمل اکسیژن و متمرکز کننده.

در این جهانی عصر ما خدا را شکر که نوآوری مانند قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن در حال حاضر در دسترس در بازار است. آنها می توانند با ارائه پشتیبانی برای این افراد تحت درمان تنفسی مردم داشتن موارد جدی از کم خونی و دیگر شرایط اضطراری که در این دستگاه مورد نیاز است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *