قابل حمل اکسیژن ماشین آلات: تنفس ایدز

[ad_1]

متاسفانه برای بسیاری از مردم جذب اکسیژن به اندازه کافی غیر ممکن است. چند دلیل وجود دارد که برای این, اما مقصر اصلی است COPD – بیماری انسدادی مزمن ریوی. COPD بیماری ریه که منجر به مشکلات تنفسی آنها آسیب دیده اند موثر بر جریان هوا. این یک اصطلاح عمومی با اشاره به برونشیت و آمفیزم.

این باعث می شود بسیاری از اما در بالای لیست است و در برخی از کشورها آلودگی است. برخی آمار نشان می دهد که حدود 24 میلیون نفر در ایالات متحده تشخیص داده شده اند با COPD و حدس بزند که چگونه بسیاری از آنها تشخیص داده نشده هستند به همان اندازه بزرگ است.

اگر چه هیچ یک از این اخبار خوب یکی از مثبت چیزهایی که اتفاق افتاده است در طول چند سال گذشته افزایش یافته است و توسعه در حمل اکسیژن ماشین که تحویل اکسیژن اضافی.

قابل حمل دستگاه اکسیژن را به انجام کارهای مختلف. اولین بدیهی است که برای تامین اکسیژن مورد نیاز به بیمار – زمانی که مورد نیاز است.

نیاز مهم دیگر این است که می توان آن را به راحتی انجام شده و یا منتقل می شود. قابل حمل ابعاد این دستگاه از اهمیت حیاتی. بدون این دستگاه به مراتب بیش از حد بسیاری از مردم می توانید زندگی خود را به شدت محدود – کار و بازی و معاشرت و فقط به سادگی در حال حرکت در داخل یا خارج از خانه.

وجود دارد سه نوع از اکسیژن ماشین آلات. مخازن اکسیژن و سیلندر اکسیژن ذخیره اکسیژن است. قابل حمل آنهایی که باید سبک وزن و نگه داشتن اکسیژن کافی اجازه می دهد تا تحرک. مقدار اکسیژن خواهد شد که یک رابطه مستقیم با وزن (مدت نیز هست) اما جدید تنظیم کننده جریان آنها را به آخرین طولانی تر است.

قابل حمل کنکنترترس اکسیژن نوع سوم استخراج اکسیژن از هوای اطراف – و این دستگاه هستند ساخت یک, بزرگ, تاثیر مثبت در قابل حمل از طرف این. اگر چه آنها در بازار برای یک مدت زمان نسبتا کوتاه شده اند وجود دارد پیوسته طراحی و پیشرفت های فنی. آنها در حال حاضر کوچکتر خود منبع قدرت (که برق) بهره مند است از تحولات در باتری های قابل شارژ و این بدان معنی است که آنها در حال حاضر معمولا استفاده می شود.

از نقطه نظر بیمار و این همیشه باید نقطه اصلی سبک زندگی فعال باید یک واقعیت و جز در موارد بسیار شدید این اتفاق می افتد در حال حاضر. بسیاری از مردم با تجویز اکسیژن مکمل و ترکیبی از اکسیژن سیلندر یا تانک با یک متمرکز کننده اکسیژن در حال ارائه یک راه حل به اکسیژن نیاز دارد. به صورت کوتاه, ماشین سفر و یا در حال حرکت در خانه و یا محل کار کوچک قابل حمل, اکسیژن, سیلندر یا مخزن گزینه خوبی است در حالی که برای مدت طولانی از جمله سفر یک متمرکز کننده را فراهم می کند امنیت (اکسیژن در دسترس بودن) و افزایش طیف وسیعی از فعالیت های.

به عنوان تحقیق و توسعه همچنان در تمام این اکسیژن تامین ماشین آلات قیمت ها خواهد شد تمایل به سقوط (این در حال عادی توسعه بازار) و قابل حمل کنار چیزهایی خواهد بود و حتی بیشتر.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *