فشرده سازی برای مردان – 4 نکته برای استفاده از آنها

[ad_1]

مردان مبتلا به رگهای واریسی ترومبوز ورید عمقی و دیگر نگرانی های بهداشتی ممکن است نیاز به پوشیدن فشرده سازی پوشاک, اما ممکن است فکر می کنم که هر نوع حمایت جوراب ساق بلند نیست آنها را حتی زمانی که پزشکان به شدت آن را توصیه. به چیزهای ساده تر ما شامل چند نکته است که ممکن است با پوشیدن فشرده سازی برای مردان قابل تحمل تر.

نکته #1: مناسب همراه اول

جوراب های فشرده سازی به معنای متناسب با صورت چسبیده – نه خیلی تنگ و نه خیلی شل. پوشیدن جوراب هایی که بیش از حد شل باعث خواهد شد آنها را به خم شدن کیسه و به طور کلی آزار شما در حالی که بلند است که بیش از حد تنگ می توانید آن را دشوار است به حرکت بدون درد است. آنچه شما نیاز دارید این است که فقط مناسب. بهترین راه برای انجام این کار است به استفاده از تولید کنندگان نمودار اندازه و اندازه گیری دستورالعمل قبل از خرید جوراب خود را. مصرف این گام اولیه اطمینان حاصل شود که پوشیدن جوراب خود را راحت ساخت.

نکته #2: انتخاب یک زن و شوهر رنگ

آن را وسوسه انگیز خود را به ترک جوراب ساق بلند در خانه اگر شما تنها یک جفت و کسانی که با هم مطابقت ندارند و شلوار خود را. برای جلوگیری از این (و اثرات بهداشتی) و سرمایه گذاری و انواع, رنگ, انتخاب, اگر بودجه شما اجازه می دهد. این یک ایده خوب برای خرید در حداقل یکی نور جفت و یکی از تاریک جفت با بسیاری از کمد لباس خود را انتخاب کند.

نکته #3: آسان-در استراتژی

حتی برای بچه های ماچو قرار دادن در فشرده سازی, جوراب ساق بلند می تواند یک مبارزه است. فیبرهای الاستیک می تواند دشوار به حرکت بر روی پاهای خود و آن را در مجموع بیش از حد آسان به مانع جوراب ساق بلند خود را که منجر به هزینه جایگزینی. به چیزهای ساده تر سعی کنید به نگه داشتن یک جفت دستکش خود را بالین – صاف دستکش سطح خواهد سرش بیشتر به راحتی در امتداد جوراب’ الیاف. آن را نیز ایده خوبی است به حذف تمام حلقه و ساعت قبل از قرار دادن در و زمانی که مصرف کردن جوراب ساق بلند خود را.

نکته #4: بهتر از مارک های طولانی

وقتی که می آید به صرف پول در فشرده سازی برای مردان, شما ممکن است وسوسه را امتحان کنید بیش از حد و داروخانه مارک. و اگر شما فقط نیاز به آنها را می پوشند در حالی که ممکن است یک راه خوب برای ذخیره کردن مقداری تغییر دهید. اما اگر پزشک توصیه می کند استفاده طولانی مدت پول خود را ممکن است بهتر است صرف بر کیفیت محصولات از جمله کسانی که ساخته شده توسط Sigvaris, Mediven, Juzo و Jobst. این تولید کنندگان تضمین محصولات خود را به آخرین ماه ها و سال های نه فقط چند هفته مانند داروخانه مارک.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *