غلظت اکسیژن و چگونه کار می کنند

[ad_1]

یک متمرکز کننده اکسیژن باعث می شود اکسیژن خالص با جذب نیتروژن از هوای اتاق (اتاق هوایی است که 80% نیتروژن و 20% اکسیژن); اتاق ساکت و فیلتر از طریق “غربال تخت” که در آن نیتروژن است که جدا از اکسیژن است. هنگامی که یک بیمار تجویز اکسیژن توسط یک پزشک آن است که معمولا برای 2 تا 4 لیتر در هر دقیقه و سطح در حال حاضر موجود در خون آنها است یا در زیر 88 درصد است. یک متمرکز کننده می سازد 92% -96% خالص اکسیژن 92% و درمانی محسوب می شود. Invacare متمرکز را 97 درصد اکسیژن خالص و با 5 سال گارانتی.

مراکز آسان برای حفظ و نیازی نیست که بسیاری از خدمات معمولی متمرکز کننده معمولا می تواند اجرا برای حدود 4 سال یا 36,000 ساعت بدون داشتن هر گونه مشکلی با کمپرسور یا غربال تخت. بیشترین غلظت اکسیژن باید از یک فیلتر اسفنجی در خارج است که جمع آوری گرد و غبار و موی حیوانات از آن آسان است برای تمیز کردن و یا در حال اجرا آنها را زیر شیر آب با آب گرم و صابون و یا با استفاده از خلاء پیوست.

یک متمرکز کننده امن و مقرون به صرفه جایگزین برای استفاده از مایع یا بزرگ فولاد مخازن اکسیژن که سنگین هستند و در نهایت نیاز به پر. اندازه متوسط متمرکز کننده اکسیژن در حدود 30 “بلند, 25” گسترده و وزن آن در حدود 35 – 50 پوند; آنها در محدوده قیمت در هر نقطه از $ 600.00- $ 3200.00.

اکسیژن قابل اشتعال نیست, اما آن را می سازد همه چیز قابل اشتعال در محیط پاک آلومینیوم فویل را سوزاند مانند کاغذ است. اگر شما سیگاری و نیاز به یک سیگار خود را حذف اکسیژن و مطمئن شوید که آن است که حداقل 10 فوت از متمرکز کننده اکسیژن. در اکثر موارد می توانید آن را در حدود 10-15 دقیقه برای خود سطح اکسیژن خون به رها کردن اگر شما شده اند با استفاده از اکسیژن به طور معمول. اگر چه سیگار کشیدن, توصیه نمی شود, این به شما مقدار زیادی از زمان به سیگار و امن بیش از حد.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *