عذرخواهی سعادتمند بابت اتقاقات مربوط به دیاباته و میلیچ

[ad_1]

به گزارش استقلال، احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال با اشاره به گزارش عملکرد باشگاه گفت: طبق وعده‌ای که داده بودم هر ماه می‌خواهم گزارش عملکرد یک ماهه خودمان را بدهم، چون بر این باورم باید با هواداران که پشتوانه‌های اصلی باشگاه هستند رو راست باشیم و واقعیت‌ها را به سمع و نظرشان برسانیم؛ بنابراین گزارش عملکرد خودمان از ۱۶ فروردین تا ۱۵ اردیبهشت را می‌گویم.

وی افزود: بحث اول قرارداد‌های اسپانسرینگ است. در سنوات گذاشته شرکت‌های مختلف در قالب اسپانسر و کارگزار قرارداد بسته‌اند که با آن‌ها جلسات مختلفی داشتیم. برخی همکاری کردند که جا دارد از آن‌ها تشکر کنم، اما شرکت‌هایی نیز به نوعی سو استفاده کرده‌اند که نفع و آورده‌ای برای باشگاه نداشتند. با آن‌ها هم در حال گفتگو هستیم و تلاش می‌کنیم به همکاری برسیم. در غیر این صورت از حقوق و منافع باشگاه کوتاه نمی‌آییم. بر این اعتقادمان پایدار هستیم و در خصوص این شرکت‌ها گزارش خواهیم داد.

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: یکی از موارد مورد نیاز، اتحاد، همدلی و دوستی است. اگر من به عنوان مدیرعامل، هیئت مدیره، آکادمی، بازیکنان و سرمربی تیم و در کنار آن حمایت هواداران، پیشکسوتان و حتی رسانه‌ها را داشته باشیم قطعا به سمت موفقیت و جام‌های بزرگ می‌رویم.

سعادتمند عنوان کرد: اخیرا دیدم مباحثی درباره ملاقات من و فرهاد مجیدی مطرح شده است، در صورتی که سرمربی تیم مدتی در خارج از کشور و قرنطینه کشور امارات بود، پس از اینکه به ایران بازگشت با هماهنگی من نیاز بود که به منزل پدری‌شان که روح‌شان شاد باشد، برود. بنده هم چند روزی به دلیل بحث اسپانسر و قرارداد‌ها گرفتار بودم، اما امروز در مجموعه انقلاب و در فضای صمیمی و دوستانه ملاقات کردیم. هر دو انتظارات‌مان را گفتیم که در چارچوب پروتکل‌های بین‌المللی بود. نگاه‌های من و مجیدی نزدیک به هم است و می‌توانیم قدم‌های خوبی برای موفقیت در داخل زمین برداریم.

سعادتمند با تاکید بر حمایت از سرمربی استقلال تصریح کرد: مجیدی یکی از شناسنامه‌های استقلال است و بنده از او حمایت می‌کنم. با رفع موانع و اینکه ار کسب کار خودش را انجام دهد، می‌توانیم موفق باشیم. هواداران دل‌نگران نباشند و بدانند همه یک تیم هستیم.

وی ادامه داد: هواداران می‌دانند یکی از دغدغه‌های بازیکنان و مربیان در سنوات گذشته نبود زمین تمرین مناسب بود و اینکه نمی‌توانستند به اجرای کیفی تمرینات بپردازند. خوشبختانه دو چمن مناسب و استاندارد را فراهم کردیم که یکی از آن‌ها مجموعه انقلاب با داشتن رختکن، دفتر کادر فنی و پزشکی است.

سعادتمند افزود: امروز خودم در این مجموعه حضور داشتم و نواقصی را دیدم و دستور رفع نواقص را دادم. با شرکتی برای حفظ، ترمیم و بازسازی چمن قرارداد بستیم. زمین شماره دوی آزادی نیز به صورت انحصاری در اختیار استقلال قرار دارد. البته باید به سمت تجهیز کمپ استقلال و چمن آن برویم، خودم طرحی دارم که ماه آینده به کمک هواداران رونمایی خواهیم کرد. بنابراین، دو چمن انحصاری در اختیار استقلال است که تنها این تیم می‌تواند آنجا تمرین کند. سالن بدنسازی و استخر مجموعه انقلاب را برای تیم آماده کرده‌ایم تا در طول فصل دغدغه‌ای نداشته باشند. پیمانکار چمن نیز تعهد داده است تا چمن را آماده نگه دارد. این امکانات می‌تواند دغدغه‌های مربی آن را کم کند تا با فراغ خاطر بازیکنان تمرین کنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به وضعیت ورزشگاه مرغوبکار عنوان کرد: با یک تیم حقوقی به شدت پیگیر اضافه شدن مجموعه مرغوبکار به باشگاه استقلال بودیم که در این میان باید از وزارت ورزش و جوانان تشکر کنم. با گل‌محمدی مدیرکل ورزش استان تهران مکاتبه کرده‌ایم و، چون این مجموعه مصوبه هئیت وزیران است، برای واگذاری قطعی آن به استقلال اقدام کرده‌ایم تا بتوانیم اجرایی شدن آن را به صورت رسمی و قانونی اعلام کنیم. این ورزشگاه بزرگ متاسفانه حال و روز خوبی ندارد و امکانات آن نیاز به مرمت و تعمیر اساسی دارد تا بتوانیم به دارایی‌های استقلال اضافه کنیم و به ما کمک کند تا وارد بورس شویم. امیدوارم در ماه بعدی بتوانیم خبر قطعی واگذاری این مجموعه را بدهیم.

سعادتمند در خصوص بحث حفظ شیخ دیاباته و هروویه میلیچ دو بازیکن خارجی استقلال گفت: یکی از مسائل مهم برای هواداران و حتی خود باشگاه حفظ دیاباته و میلیچ است. شخصا به این دو بازیکن ارادت دارم، چون دیدم بر خلاف کسانی که اصرار دارند قراردادشان فسخ شود، پایبند به قرارداد و اصول حرفه‌ای فوتبال هستند و دوست دارند زودتر تمرینات آغاز شود تا در کنار تیم و هواداران باشند. ما دیاباته و میلیچ را حفظ خواهیم کرد. در تلاش هستیم با دوستانم مطالبات این دو عزیز را پرداخت کنیم.

وی با اشاره به ارسال فیش‌های جعلی یک هوادار خارج نشین برای پرداخت بخشی از مطالبات این دو بازیکن گفت: یکی از عزیزان در خارج از کشور ابراز تمایل کرد و گفت قادر به پرداخت مطالبات دیاباته و میلیچ است و از او تشکر کردیم. اعتقاد داریم باید باب گفتگو با طرفداران استقلال در خارج از کشور باز شود، اما متاسفانه اقدام مثبتی از این هوادار ندیدیم. فیش‌های واریزی را به معاون وقت باشگاه دادم تا از وکلای میلیچ و دیاباته استعلام بگیرد که استعلام منفی بود.

سعادتمند گفت: فیش‌ها را باشگاه حواله نکرده بود که جعلی باشد. فیش‌ها به ایمیل باشگاه ارسال شد و از وکلای میلیچ و دیاباته برای صحت و سقم آن استعلام گرفتیم. امیدوارم فتح بابی برای عزیزان در خارج از کشور باشد، به خصوص هواداران دو آتشه که خیلی از آن‌ها راست گفتار بوده و در آینده نزدیک کمک خواهند کرد. از هواداران پوزش می‌خواهم و امیدوارم حرف و عمل‌مان در راستای کمک به استقلال یکی بوده و بر اساس راستی آزمایی حرف و سند را بپذیریم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه به مطالبات لئاندرو پادوانی مدافع برزیلی پیشین تیم فوتبال استقلال اشاره کرد و گفت: بحث بعدی ما زحمات و جانفشانی‌های پادوانی است. او بک یار اصلی برای استقلال بوده و سلامتش را به خاطر این تیم به خطر انداخت و نقص عضو دارد. او را میهمان و ارتش خود می‌دانیم که مجروح شده است. امروز ایمیلی به او ارسال کردایم و گفتیم شماره حساب بدهد و منتظر پاسخش هستیم. مکاتباتی با فدراسیون فوتبال و فیفا انجام داده‌ایم تا با گرفتن شماره حساب از پادوانی، مطالبات ورزشکار خوب‌مان را از طریق فیفا پرداخت کنیم. اقدامات اولیه صورت گرفته است و تلاش می‌کنیم از شرمندگی پادوانی در بیاییم. اینجا اعلام می‌کنم که رسما از پادوانی دعوت می‌کنیم که به ایران بیاید تا در مراسم خوبی از او تجلیل کرده و طی حکمی او را عضو افتخاری و دائم استقلال کنیم.

سعادتمند تصریح کرد: به دلیل تحریم‌ها و شیوع ویروس کرونا در حالت عادی نیستیم. خوشبختانه با همکاری دوستان مطالبات بچه‌های خوب تیم شامل بازیکنان، کادر فنی، پزشکی و سرپرستی را پرداخت کردیم. عزیزان شب عید دست خالی رفتند و به آن‌ها حق می‌دهم. با ابن حال موفق شدیم حق و حقوق بچه‌ها را بدهیم و هیچ منتی هم نیست، چون باید پرداخت می‌شد. با ۷,۸ روز تاخیر به خاطر مشکلات بانکی و دیگر مسائل پرداخت کردیم و خوشحالم در کنار از یک ماه حضورمان در استقلال پرداختی داشتیم. تیم‌های پایه نیز از ابتدای فصل یک درصد دریافتی نداشتند و فردا صبح اولین اقدام ما پرداخت قسمت اعظمی از مطالبات آن‌ها خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: برای اینکه مکتب استقلال گسترش یابد، باید به تیم‌های پایه نگاه کرد. اگر بازیکنان بزرگسال ۵۰ درصد گرفته‌اند، باید تیم‌های پایه نیز این مقدار را گرفته باشند. پس از پایان کرونا اولین حضورم در تیم‌های پایه خواهد بود و از این تاریخ نگاه‌مان عمیق‌تر است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *