طراحی آیفون‌های جدید شبیه آی پد می‌شود

[ad_1]

به گزارش سیتنا به نقل از دیلی میل، طراحی پرچمدار آتی اپل تغییرات بنیادینی خواهد داشت. طبق گزارشی جدید طراحی سری جدید آیفون های پرو، تا حدودی شبیه آی پد های فعلی است و از شاسی هایی با لبه های مسطح در آن استفاده می شود که مشابه آن نیز در آی پد پرو دیده می شود.

خبرگزاری بلومبرگ از منابع آگاه نقل کرده اپل نمایشگری برای آیفون انتخاب کرده که لبه های مسطح دارد. این در حالی است که طراحی آیفون های فعلی گوشه هایی گرد دارد. در این گزارش تایید شده مدل های پرو آیفون مجهز به فناوری نسل پنجم اینترنت خواهند بود. علاوه بر آن، دو آیفون ارزان تر نیز عرضه می شود. مدل پرو با تنظیمات ۳ دوربین پشتی عرضه می شود. اما نسخه های ارزانتر ۲ دوربین پشتی خواهند داشت. بریدگی دوربین جلویی نیز نمایشگر دستگاه دیده می شود. دوربین جلویی نیز در لبه ای سیاه رنگ در قسمت بالای آیفون دیده می شود. البته طبق اطلاعات موجود اندازه آن کوچکتر است.

همچنین اپل تصمیم دارد در مدل های بعدی به طور کامل بریدگی روی نمایشگر را حذف کند.

مدل های پرمیوم مجهز به سیستم ۳D LiDAR عرضه می شوند که می تواند فاصله تا شی را تا مسافت ۵ متر اندازه گیری کند. این سیستم نخستین بار در ماه مارس در  نسخه جدید آی پد پرو رونمایی شد. این روند به طور کلی مسیر را برای استفاده از قابلیت های واقعیت افزوده بیشتر فراهم می کند. 

طبق این گزارش پردازشگرهای آیفون نیز ارتقا می یابند. علاوه بر آن قابلیت های هوش مصنوعی این دستگاه نیز بهبود می یابد تا کیفیت تصاویر و ویدئو را ارتقا بخشد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *