صورتحساب های پزشکی – DME نرم افزار اشکال

[ad_1]

به عنوان درست است که در بسیاری از اداری جهان وجود دارد بیشتر اشکال از مردم می دانند که چه چیزی برای انجام با. رفتن به دکتر,'s برای یک روش و او'll به احتمال زیاد شما با پر کردن یک کشت از اشکال است که تا پایان گرفتن شما دیگر برای انجام این کار از تمام آزمون یا روش خود را. خوب, دنیای پزشکی و صدور صورت حساب متفاوت است. وجود دارد بیشتر اشکال از شما احتمالا می توانید تصور کنید. ما نگاهی به برخی از شایع تر از این اشکال.

احتمالا رایج ترین شکل در حسابداری و مدیریت پزشکی است HCFA 1500 فرم. این فرم به لایحه خدمات. این فرم ها زیاد است. وجود دارد بیشتر اطلاعات موجود در یک HCFA 1500 فرم تر به احتمال زیاد در هر شکل دیگری در وجود است. مقدار اطلاعات موجود در یک HCFA 1500 فراتر از محدوده این مقاله است اما برخی از قطعات اصلی از اطلاعات شخصی بیمار اطلاعات, بیمه, اطلاعات, اقلام صورتحساب و تاریخچه پزشکی بیمار. HCFA 1500 فرم ساخت کسب و کار بزرگ است و این اشکال بسیار پر هزینه به billers. است که چرا بسیاری از billers پزشکی در حال تغییر به صدور صورت حساب الکترونیکی به طوری که آنها don't باید برای مقابله با این HCFA 1500 اشکال.

یکی دیگر از فرم های حسابداری, هر چند نه به عنوان شایع است اما به دست آوردن محبوبیت است UB-92 فرم برای صدور صورت حساب. تفاوت اصلی بین UB-92 و HCFA 1500 فرم فرمت. برای بیشتر قسمت ها همان اطلاعات است منتقل می شود. آن's فقط در مکان های مختلف. وجود دارد برخی از چیزهایی موجود در یک فرم و نه در دیگر. اما برای اکثر, آنها تابع همان خدمت می کنند.

یکی دیگر از شایع فرم گواهی پزشکی ضرورت یا CMN. CMNs مورد نیاز برای هر آیتم داده شده به بیمار که در آن biller به نشان اثبات است که بیمار در پزشکی باید در این مورد مانند یک صندلی چرخدار و یا متمرکز کننده اکسیژن. این اثبات شده از دکتر که پر از CMN که او سپس به ثبت نام. CMNs نیز کسب و کار بزرگ و بسیار پرهزینه اشکال هر چند نه به عنوان گران قیمت به عنوان HCFA 1500 اشکال.

نه کاملا به عنوان شایع فرم به نام مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و یا سیستم مدیریت محتوا اشکال. این در واقع بسیار جدید و همانطور که از نوشتن این نسخه جدید خواهد بود که در مارس سال 2007. این فرم تهیه کردن به طور خاص برای مدیکر و مدیکید ادعا می کند.

و تعدادی از دیگر خرت و اشکال برای اضافه کردن به لیست بالا. هر یک خود هدف خاص. برخی از شما ممکن است با استفاده از تنها یک بار در سال است اما اگر شما don't باید آن را, آن می تواند منجر به از دست درآمد. بنابراین مطمئن باشید که قیمت به شما پرداخت خواهد شد که فرم خواهد بود یک سنگین است.

و اگر همه آن است که't به اندازه کافی هر یک از این اشکال در هر دو می آید به طور منظم دات ماتریس فرم و ویژه ساخته شده برای چاپ لیزری. بله لیزر اشکال بسیار گران است.

اشتباه نکنید در مورد آن. حسابداری و مدیریت پزشکی فرم های کسب و کار بزرگ است و یکی از بزرگترین هزینه برای هر صورتحساب های پزشکی ،

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *