شوهرم با مطلقه دوستش سروسر دارد/ یک شب که نبودم او با فرانک بود

[ad_1]

به گزارش سیتنا، زن 35 ساله با بیان این که نمی توانم سرنوشت و آینده فرزندم را، قربانی زنی کنم که مانند موریانه ای مرموز به جان آشیانه 10 ساله ام افتاده است، به کارشناس اجتماعی کلانتری شهرک ناجای مشهد گفت: وقتی در یکی از رشته های علوم انسانی دیپلم گرفتم، دیگر ادامه تحصیل ندادم و به خانه داری مشغول شدم تا این که پنج سال بعد زنی به واسطه یکی از دوستان مادرم مرا برای پسرش خواستگاری کرد. «پرویز» در یک شرکت فروش صنایع فلزی فعالیت داشت و ما بعد از برگزاری آداب و رسوم سنتی، نامزد شدیم. او پسر خوبی بود و همه تلاشش را برای رفاه و آسایش من به کار می گرفت. همسرم درآمد مناسبی داشت و به همین دلیل خیلی زود صاحب خانه و ماشین شدیم. زندگی شیرین ما بعد از دو سال نامزدی و با برگزاری مراسم باشکوه عروسی وارد مرحله جدیدی شد.

ورود زن مطلقه دوست شوهرم به زندگیم

من هم به همسرم عشق می ورزیدم و تلاش می‌کردم تا محیطی آرام و دوست داشتنی را برای همسرم فراهم کنم. این زندگی با تولد پسرم زیباتر شد و من خودم را خوشبخت ترین زن روی زمین می دانستم اما این شیرینی 10 ساله، سال گذشته با ورود مرموز یک زن به آشیانه ام به تلخ کامی گرایید. آن زن جوان که همکار همسرم بود و من تا چند ماه او را زن همکار شوهرم می دانستم، به منزل ما رفت و آمد می کرد و با من طرح دوستی ریخت. اما چند ماه بعد آرام آرام به رفتارهای زننده و حرکت های بی پرده او با همسرم مشکوک شدم و تازه فهمیدم آن زن مطلقه همکار همسرم است. روابط آن ها طوری با یکدیگر صمیمی بود که سوئیچ خودروی «فرانک» دست همسرم بود و ظرف غذای آن زن درون خودروی همسرم قرار داشت.

با وجود این زمانی دریافتم که او همچون موریانه پایه های زندگی ام را می خورد که در گوشی تلفن همسرم پیام های عاشقانه اش را دیدم. آن روز از شدت عصبانیت و در حالی که دستانم می لرزید، فریاد کشیدم و به «پرویز» گفتم چرا به من خیانت کردی!؟ اما او دروغ هایی سرهم کرد و گفت: آن پیام ها مربوط به دوست دختر شوهر فرانک است و او آن ها را برای من فرستاده تا بتوانم به فرانک کمک کنم! ولی دیگر به حرف های همسرم اعتماد نداشتم چون می دانستم آن زن مطلقه است.

صدای فرانک در گوشم می پیچد

به همین دلیل با فرانک قطع رابطه کردم تا دیگر به منزل ما نیاید ولی باز هم همسرم به طور پنهانی با او قرار می گذاشت. یک بار که برای دیدار خانواده ام به شهرستان رفته بودم شب هنگام با پرویز تماس گرفتم و از او خواستم به دنبالم بیاید اما در حال گفت و گو ناگهان صدای فرانک را از آن سوی خط شنیدم که در همین لحظه صدای همسرم قطع شد و او دوباره با من تماس گرفت و ادعا کرد به خاطر این که شب کار است من باید به تنهایی بازگردم. روز بعد در حالی به مشهد بازگشتم که صدای فرانک همچنان در گوشم می پیچید.

وقتی به پرویز گفتم فرانک در کنار تو بود؟! با عصبانیت فریاد زد تو روانی شده‌ای ضمن این که به تو ربطی ندارد من چه می کنم! خلاصه با فرانک تماس گرفتم و از او خواستم پایش را از زندگی ام بیرون بکشد ولی مدتی بعد همسرم با این بهانه که کسی را برای رفت و آمد نداریم مرا وادار کرد با فرانک آشتی کنم و به این بهانه نقشه یک مسافرت را طرح کردند. آن جا بود که فهمیدم همسرم بیشتر از من به فرانک توجه دارد تا کمبودی نداشته باشد به همین دلیل با حالت قهر آن ها را ترک کردم و به مشهد بازگشتم.

پرویز هم وقتی به مشهد رسید تقاضای طلاق یک طرفه داد. اما زمانی که فهمید باید همه حق و حقوق مرا بپردازد منصرف شد. با خودم فکر کردم همسرم به زندگی بازمی گردد و رفتارش تغییر می کند ولی نه تنها این گونه نشد بلکه دیگر مخارج زندگی ام را نمی داد و روابطش با فرانک صمیمی تر شده بود تا این که روزی به ناچار از پیام های عاشقانه اش با آن زن حیله گر عکس گرفتم و از او شکایت کردم.

همسرم وقتی ماجرا را فهمید پیام داد یا به صورت توافقی از هم جدا شویم یا کاری می کنم که حتی مهریه ات را نتوانی بگیری. حالا در حالی نگران سرنوشت فرزندم هستم که آن زن بی وجدان آشیانه 10 ساله مرا هدف گرفته است اما ای کاش….

شایان ذکر است، به دستور سرهنگ محمد فیاضی (رئیس کلانتری شهرک ناجا) این پرونده توسط مشاوران زبده دایره مددکاری مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *