شما می توانید خود را خالکوبی با تو کیت

[ad_1]

برای هزاران سال مردم شده اند انجام خالکوبی بر روی هر یک از دیگر. اوایل خالکوبی انجام شد با ابتدایی دستگاه های مانند جوجه تیغی سوزن تیز قطعه از استخوان و سوزن کاکتوس. همانطور که با هر نوع فرم هنری بسیاری از خالکوبی معلوم شد بسیار خوب است اما فقط به عنوان بسیاری از و یا بیشتر معلوم شد بسیار ضعیف. این روزها's نیز بسیار محبوب در خانه انجام دهید خالکوبی.

برخی از دستگاه های رایج برخی از افراد برای استفاده در خانه در خالکوبی سوزن دوخت و, در خانه, تا تو, اسلحه های ساخته شده از ریز موتور الکتریکی و باتری. این ابتدایی در خانه دستگاه به طور کامل قادر به ساخت خالکوبی اما نتایج اغلب بسیار نامطلوب است. افرادی که خالکوبی با استفاده از این, در خانه, گزینه های اغلب تا پایان پشیمان تصمیم خود را.

چندین شرکت که تولید خالکوبی کیت های این روز است. اگر شما کاملا متقاعد شده است که شما می خواهید به سعی کنید دست خود را در خالکوبی, you'll ترین lkely دریافت نتایج بهتر اگر شما خرید یک کیت با کیفیت از اگر شما سعی می کنید به خودتان را.

وقتی که شما خرید این کیت شما می توانید یک خال کوبی, تفنگ سترون سوزن رنگی و سیاه و سفید جوهر stencils و دستورالعمل. برخی از آنها حتی با دی وی دی توضیح چگونگی انجام خالکوبی به درستی. کیفیت اسلحه های ارائه شده در خوب خالکوبی کیت است که معمولا بسیار بالاتر از چیزی است که شما می توانید آن را به صفحه اصلی.

اگر شما انتخاب می کنید برای انجام خالکوبی در خانه, شما باید واقعا خرید یک کیت با کیفیت بالا. شما همچنین باید بدانید همه شما می توانید در مورد عقیم سازی مناسب از تجهیزات قبل از اقدام به انجام تاتو برای اولین بار. شما هرگز نباید تحت هیچ شرایطی استفاده مجدد خالکوبی سوزن. حتی اگر شما در حال انجام تاتو بر روی خودتان و با استفاده از همان سوزن بر خود را بیش از و بیش از شما می تواند بیمار است. اگر شما را تا پایان خالکوبی خود را با استفاده از همان سوزن که شما قبلا استفاده می شود در خود احتمال ابتلا به عفونت با استفاده از همان سوزن بسیار بالا آن است که اگر به درستی نمی sterlized. اکثر مردم همین't تجهیزات مناسب در خانه به اندازه کافی استریل کردن این سوزن.

همیشه سایش فولاد درجه دستکش های لاستیکی برای محافظت از خودتان را از دیگر خون پاتوژن. آن's نیز ایده خوبی است برای پوشیدن ماسک به خصوص اگر شما در حال مسری از یک بیماری اخیر.

آن's مهم است که به نگه داشتن در ذهن که فقط به خاطر اینکه شما از خریداری یک کیفیت خالکوبی کیت می کند که't به طور ناگهانی شما واجد شرایط برای دادن خالکوبی به خودتان و یا دوستان خود را. هنرمندان خال کوبی قطار برای سال تحت واجد شرایط مربیان برای یادگیری این هنر است. اگر شما به سادگی رفتن به یک خرید یک کیت شما ممکن است دریابید که این نتایج است که شما کمتر از مطلوب است.

درست است که شما می به خالکوبی با بسیاری از کیت های که در بازار هستند اما نتایج بسیار بهتر خواهد بود اگر شما می توانید برخی از آموزش از یک مربی واجد شرایط قبل از اینکه شما سعی کنید دست خود را در این هنر است.

استفاده مناسب و اقدامات ایمنی و به دنبال دستورالعمل آموزش وقت خود را و شما یک شانس خیلی بهتر از بودن با نتایج راضی است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *