سیگار کشیدن یک شیوه زندگی

[ad_1]

من به یاد داشته باشید در حال رشد تماشای تلویزیون و تفکر چه باحال بازیگران بودند که دودی. از جیمز دین به دین مارتین و من فکر کردم خنکی آنها محبوب بود personified توسط سیگار به حلق آویز کردن خود ، من هنوز هم می تواند تصویر پوستر از جیمز دین با تکیه بر میله داغ, سیگار کشیدن, سیگار خود را.

بسیاری از آن هنوز هم می رود امروز من تصور کنید. جوانان با دیدن نقش برجسته مدل نوشیدن الکل یا سیگار کشیدن و فکر می کنم همان چیزهایی که من فکر می کردم زمانی که من در سن خود را. آنها شروع به آزمایش با این موارد معمولی در ابتدا با هدف دوم. گمان می کنم آنها شروع به این باور است که آنها بیش از حد در حال حاضر تبدیل شدن به مانند قهرمانان خود را. آنها در حال زندگی کردن آنچه آنها را ببینید و با بهره گیری از آن فوق العاده است.

شیوه زندگی از کسی که جوان است, زندگی در لبه و شورش در برابر آنچه آنها می دانند که در بهترین منافع خود را. هی اما're جوان است. آنها تمام زندگی خود را جلوتر از آنها. بنابراین اگر شما از آنها بخواهید در مورد شیوه زندگی خود را به عنوان یک فرد بالغ جوان آنها'll به احتمال زیاد پاسخ با تاکید “زندگی خوب است”. در حال حاضر اجازه می دهد تا با سرعت تا ساعت کمی و ببینید چه شیوه زندگی خود را به نظر می رسد در 40 سال است. در حال حاضر آنها در دهه شصت و دودی برای 30 یا 40 سال است.

یک مطالعه جدید به بررسی اثرات متوسط سن مصرف سیگار در طولانی مدت خطر ابتلا به اختلال در فعالیت های روزمره زندگی (ADL). اجازه می دهد تا برای اولین بار تعریف ADL – این چیزهایی که ما روزمره مانند حمام کردن, مسواک زدن دندان های ما ادرار / داشتن اجابت مزاج در توالت, شانه کردن مو خود را ، بسیاری از ما فکر می کنم ما'll انجام می شود که بدون هیچ مشکلی به خوبی به 80's. سپس ما امیدواریم که به یک زیبا و دلفریب, جوان, پرستار, تغییر ما بستگی دارد. مطالعه نگاه 2,200 مردم در سال 1980 و سپس دوباره در سال 1999. آنها دریافتند که افراد سیگاری بسیار بالاتر خطر ابتلا به اختلال ADLs. این به این معنی آن را سخت تر برای آنها را به انجام کارهای ساده از فقط موجود است. نسبت شانس (خطر) بود و حتی بالاتر برای کسانی که دودی بیشتر از 20 سیگار در روز است.

که's مشکل با سیگار کشیدن. هنگامی که شما're جوان و شکست ناپذیر, کشیدن سیگار فقط باعث ایجاد سکوت تغییرات در بدن شما است. اما تکرار اثر سیگار در هر روز سال در پایان تبدیل این ناشناخته تغییرات فیزیولوژیکی به یک استارک همه جا واقعیت است. تنفس سخت می شود قفسه سینه درد در حال حاضر عفونت به سادگی در امواج می آیند و شما می توانید بر اساس حرف اول نام خود را با اورژانس پرستار مسئول. مطمئن شوید که برخی از مردم در حال فیزیولوژیکی سیمی به کمتر تحت تاثیر سیگار, اما به عنوان یک قاعده کلی از آمار و تجربه سیگار کشیدن را بهبود شیوه زندگی خود را به عنوان سن شما.

یک لحظه تصور کنید که شما در حال 62 سال است. شما از خواب بیدار در 4:00 am به یک تنفس درمان است. شما به رختخواب بروید که در آن شما تنها می توانید از خواب با 2-3 بالش انباشته در غیر این صورت شما می توانید't نفس کشیدن. شما به نوبه خود متمرکز کننده اکسیژن در واقع تخت خود را دلیل این که شما're کمی بیشتر نفس بیش از حد معمول. در نهایت شما چرت زدن تنها برای بیدار 3 ساعت بعد احساس و بسیار مضطرب است. شما با استفاده از خود را استنشاقی که شما در حفظ و خود را در کنار تخت کشو. شما بیش از رسیدن به خود واکر و حرکت به سمت حمام. نیمی از راه وجود دارد, شما نشستن به پایین به نفس خود را گرفتن. چند دقیقه بعد از آن شما می توانید به بالا و با استفاده از امکانات. شما بازگشت به تخت خواب خود را که در آن شما را به یکی دیگر از پف خود را از ریه. شما تصمیم می گیرید که شما'll فقط نگه داشتن لباس خواب شما چرا که شما don't احساس مثل لباس پوشیدن امروز. در حال حاضر شما به آشپزخانه به قهوه خود را. زمانی که شما وارد ده دقیقه بعد شما پور یک فنجان و شروع به احساس کمی بهتر است. با شما تماس همسر خود را و از آنها بخواهید به شما نبولایزر و meds از آشپزخانه.

آن's بیش از حد دشوار است برای رفتن به حمام به قلم مو دندان های خود را و بنابراین شما حرکت به صندلی آسان و نشستن. شما بخواهید همسر خود را به حرکت اکسیژن لوله پس از آن't گرفتار در زیر صندلی آسان هنگامی که شما تكيه. بعد شما به عنوان خوانده شده روزنامه شانه کردن مو خود را و فکر می کنم در مورد آنچه شما'll امروز انجام دهید. پس از صحبت با آن را بیش از شما grandkids تا (اگر آنها're در شهر) و از آنها بخواهید برای یک دیدار است. آن است که به سادگی بیش از حد سخت را برای شما به آن را به جای خود. به علاوه آنها پناهگاه't ساخته شده درب جلو صندلی چرخدار در دسترس است. اما آنها یک مخزن اکسیژن تحویل به خانه خود را به طوری که آنها'خواهید بود برای شما آماده زمانی که سطح شیب دار ساخته شده است می شود.

در حال حاضر آن را's زمان برای یکی دیگر از تنفس درمان به جز شما نیاز به یک جعبه جدید از بافت صورت از آنجا که شما استفاده می شود تا آخرین جعبه در صبح است. تصمیم گیری ساخته شده است به یک جعبه دستمال کاغذی برای صرفه جویی در وقت فردا هنگامی که شما'خواهید بود به پایان رسید با این یکی. بقیه روز خود را صرف خواندن و تماشای تلویزیون انجام پازل جدول کلمات متقاطع و یا هر فعالیت دیگر شما've تصمیم به “لذت بردن” در طول دوران بازنشستگی خود را.

اجازه می دهد به جست و خیز به شب. پس شما've هنوز لباس خواب بر همه شما باید انجام دهید این است که خود را با قلم مو دندان های خود را قرص و استنشاق در آخرین تنفس درمان است. در نهایت شما سقوط در رختخواب بعد از یک استرس زا و جسمی به چالش کشیدن بعد. در حالی که شما خود را دراز در 3 بالش سعی کنید راحت شما فکر می کنم در مورد چگونه شما بت James Dean. آن's پس از آن شما می خواهید شما می توانید به بازگشت به که 24 سال بچه های قدیمی و به او بگویید که سیگار کشیدن بود و نه ارزش آن.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *