سیاه ناخن قارچ نادر است

[ad_1]

اگر چه قارچ ناخن عفونت های نسبتا شایع, سیاه, قارچ نادر است. قارچ سیاه عفونت است به خصوص پر دردسر است زیرا (همانطور که از اسمش پیداست) آن را به خودی خود آشکار در یک بسیار غیرجذاب راه است.

قارچ سیاه مثل همه قارچ ناخن عفونت و رشد در محيط مرطوب گرم وجود دارد که در زیر ناخن. به عنوان قارچ تکثیر در زیر ناخن در آن طول می کشد قابل توجه تلفات در بستر ناخن.

یک قارچ ناخن در مراحل اولیه اغلب باعث می شود برخی مایل به زرد تغییر رنگ ناخن. اگر عفونت درمان نشود قارچ رشد می کند و تولید اسپور که منجر به قهوه ای تیره و یا سیاه و سفید تغییر رنگ بر روی ناخن.

قارچ سیاه رخ می دهد در مرحله پیشرفته ای از ناخن عفونت است. علاوه بر تغییر رنگ مبتلا ممکن است متوجه شوید که ناخن ضخیم تر تغییر شکل و یا پوسته پوسته است. در موارد شدید ممکن است لایه برداری از پوست است که در نزدیکی ناخن انگشت و ممکن است درد شدید در انگشت. اگر قارچ سیاه است که عدم درمان آن می تواند باعث آسیب دائمی به ناخن ترک آن را پاره پاره و تحریف شده است. قارچ می تواند به پوست و ایجاد یک سطح عفونت پوست اطراف ناخن. این عفونت است به نام paronychia و آن می تواند منجر به ضايعه دردناک و قرمزی و تورم و چرک پر تاول در انگشتان و دست. درمان های پزشکی است که اغلب مورد نیاز در زمانی که ناخن عفونت می رسد این مرحله پیشرفته.

قارچ سیاه است که معمولا دیده می شود در افرادی که غالبا کار در باغ. پوشیدن دستکش در حالی که باغبانی و شستن دست های خود را به طور کامل پس از کار در باغ کمک خواهد کرد که جلوگیری از عفونت از اتفاق می افتد. اگر شما دریافت خواهید کرد یک برش یا شکستگی در انگشت خود را در حالی که باغبانی می باشد که بلافاصله پس از درخواست کمک های اولیه به طوری که قارچ ها نمی خواهد دست آوردن ورود از طریق برش. عدم درخواست کمک های اولیه بلافاصله می تواند به قارچ فرصتی برای رشد و رشد.

مردم می توانند سیاه و سفید قارچ عفونت از فرد دیگر از طریق تماس با. مکان های عمومی مانند استخر شنا و حمام و اصطبل می توانید مکان های که در آن عفونت می تواند زنده ماندن و رشد. پدیکور و مانیکور مراکز نیز گسترش قارچ سیاه عفونت اگر آنها استفاده نادرست استریل تجهیزات. اگر شما آرایش ناخن و مانیکور حرفه ای انجام شده بر روی پای خود را, شما باید خود را به ارمغان بیاورد پدیکور ابزار به طوری که شما می دانید که آنها در حال استریل به منظور محافظت از خودتان را از سیاه و سفید قارچ ناخن.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *