سوپر تغذیه از Sandthorn بری – Part 2

[ad_1]

در میان پیشرو غذایی داستان در صدر فهرست دهه گذشته پوشا از پایان قرن 20 و باز از حال حاضر است که از یک طلایی-نارنجی میوه با husky عطر و طعم زردآلو. آن لاتین دوجمله ای در سراسر جهان است برگ درخت سنجد (sandthorn). اما از آن می رود توسط طیف گسترده ای از نام بسته البته در آن رشد کرده است و با استفاده از نظر جغرافیایی به عنوان لیست کوتاه زیر نشان می دهد.

آلمانی Sanddorn (Sandthorn)
فرانسه. Argousier
سوئد Finbar
مجارستانی Homokt ویس
دانمارکی Tindved
لهستانی Rokitnik
روسی Oblepiha
اسپانیا اسپینو falso / Calella spinosa
هند Jadu-paudha (سحر و جادو کارخانه)
تبت دهار-bu

همانطور که دیده می شود این استفاده گسترده در سراسر مقدار اروپا و آسیا است. تاریخ آن است که تا حدودی باستان رفتن تعدادی از قرن ها. برای اهداف ما در اینجا ما با استفاده از نام sandthorn که در آن میوه است که معمولا شناخته شده در سراسر بسیاری از اروپا.

یک هزار سال درمان

با توجه به شرقی, تاریخچه چینی ها اولین کسانی بودند که فرهنگ استفاده از این توت به عنوان یک درمان. بیش از یک هزار سال پیش از آن ثبت شد در یو وانگ یائو سپس از سلسله تانگ و در سیبو Yidian که نوشتن به پایان رسید در 8 قرن است.

برای کسانی که uninitiated شرقی پزشکی سیبو Yidian کلاسیک است تبت پزشکی کتاب متشکل از چهار حجیم حجم و متشکل از مجموع 158 فصل است. سی فصل در مقابله با sandthorn محصولات دارویی. آنها اشاره به اثرات دارویی در القا این expectoration از خلط (a yucky موضوع خود را) با باز کردن مهار ریه انرژی پراکنده رطوبت ژل یین و تقویت یانگ. در انجام این کار کل سیستم تنفسی بهره مند است و احیا. بیش از شصت نوشته اشاره به ظرفیت های خود برای تقویت طحال و معده به ترویج گردش خون و حذف راکد خون. وجود دارد برخی از 84 نسخه با sandthorn که در قالب هفت فرآورده: عصاره پودر قرص و دارویی عصاره و تنتور خاکستر و آن را باور یا نه کماج!

در قرن 18 سیبو Yidian ترجمه شد و به مغولی و از آنجا به انواع زبان های اروپایی برای ارزیابی و تفسیر. در سال 1903 سیبو Yidian منتشر شد در الفبای سیریلیک در سن پترزبورگ که در آن آن را تبدیل به یک موضوع مورد علاقه از مطالعه توسط بسیاری از دانشمندان روسی. در سال 1952 زو Zhonghu یک دانشیار سیچوان کالج پزشکی در سرزمین اصلی چین کشف sandthorn در تبت. پس از این او در زمان مدرسه سرب در دارویی آماده سازی در بری با نامه دانشگاهی که بر روی آن نوشته شده توسط آقای زو. آن را تحت عنوان تحقیقات مقدماتی در آب میوه از Seabuckthorn (نام دیگری است که توسط آن می رود) و در سال 1956 منتشر شد. در سال 1977 توت ذکر شده بود در این مقام چینی فارماکوپه و یا اولین بار است.

یک ترکیب از اجزای

گیاه taxonomists هنوز نامشخص است که آیا به تماس sandthorn یک بوته یا درخت از آنجا که “تمایز بین این دو شکل … در بسیاری از موارد مشخص نیست.” تاریکی محدوده رنگ از سفید به سیاه و سفید و یا قهوه ای خاکستری است. یکی از خصوصیات بارز که برای H. rhamnoides شناخته شده است آن است “فراوانی از خار” 5 و یا در بیشتر آشنا طرز سخن گفتن از توت-وانت به عنوان “اخ عامل!” چه چیزی باعث این جهان's محبوب ترین بری در حال حاضر آن است “ترکیب منحصر به فرد” تعداد زیادی از مواد مغذی است که یک منبع علمی به درستی شرح داده شده به عنوان یک ترکیب “کوکتل از اجزای معمولا تنها به طور جداگانه” در بسیاری از مواد غذایی دیگر منابع.6 منابع مختلف قرار داده شده اند در ترکیب آن مواد فعال زیستی در 190 برای انواع توت ها که 106 از این موجود در روغن به تنهایی.

فقط بر اساس این حقایق sandthorn برگ توت دیگر میوه های عجیب و غریب مانند mangosteen (Garcinia mangostana), açai (Euterpe oleraceae) goji (lycium babarum) و noni (Morinda citrifolia) خوردن گرد و غبار آن را به عنوان blazes خود را دنباله برتر تغذیه در سراسر جهان است. در مقایسه با زمانی که به آنها sandthorn بری دستکش طلایی سنگین وزن قهرمان در نظر آن بسیار بالا و ارزش غذايي ضربه زدن به دیگران 'سرد به عنوان یک ماهی خال مخالی' در بازاریابی حلقه از رقابت.

من مال شما و من'll شما نشان می دهد معدن

بسیاری از تولید کنندگان از این دیگر عجیب و غریب, آب میوه باید خود خدمت ذهنیت وقتی که می آید به مباهات از آنچه خاص خود را گل سرسبد شامل مواد تشکیل دهنده. بزرگ مثل حلزون حرکت کردن بین همه آنها معمولا بیش از آنتی اکسیدان ها به عنوان “مال من است بزرگتر از مال شما” با توجه به مقادیر هر یک ادعا می باشد.

آنتی اکسیدان ها آخرین buzzword در علم تغذیه این روزها زیرا آنها کمک به حفظ تعادل در شکل گیری رادیکال های آزاد در بدن است. رادیکال های آزاد هستند لازم برای تداوم زندگی به عنوان عجیب و غریب به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد به برخی از, اما همچنین می تواند در نهایت از بین بردن همان زندگی اگر آنها را از دست. در واقع ما می تواند't وجود داشته باشد بدون این روبنده مولکول فاقد الکترون است که از سوختن محصولات جانبی اکسیژن در سلول های ما. اما در همان زمان به عنوان یک بدن در حال رشد از تحقیقات علمی نشان داده است آنها همچنین می توانند ما را سن سریع تر صدمه دیده است در بسیاری از مکان ها و حتی مرگ آغاز و به تدریج در سطح سلولی و در نهایت اقدام از آنجا به اندام های حیاتی و استاد غدد . فکر می کنم از آنها مانند کوسه زیپ دیوانه وار از طریق تلفن همراه دریاها در هر یک از ما پاره و پارگی در مولکول ها مانند کوسه در یک تغذیه-دیوانگی زمانی که آنها را از دست. آنها've دخیل دانسته شده است در همه چیز از آلزایمر's, ورم مفاصل, سرطان و آب مروارید به شوره سر, پایین,'s سندرم آمفیزم و hangovers نه به ذکر است بیماری های قلبی و فلج پارکینسون,'s, اسکیزوفرنی و سکته مغزی.

اما سواره نظام که می آید به نجات آنتی اکسیدان ها “یکی از طبیعت's وحشی ترین سیستم های حفاظتی” (به عنوان دو شیکاگو تریبیون علم نویسندگان به درستی قرار داده و آن را سال پیش). این ارتش از مفید مواد شیمیایی موجود در طبیعت تنزل خنثی و سموم رادیکال های آزاد است. این به دلیل این است که بسیاری از انواع آنتی اکسیدان است که سلول های ما دریافت تعمیر اغلب. رادیکال های آزاد و در نتیجه هنگامی که مولکول های پاره پاره از هم جدا و پرتاب از تعادل الکتریکی. در شرایط شیمیایی آنها مولکول با الکترون جفت نشده; به سادگی قرار دادن آنها اشتباه ذرات که از دست داده اند جفت روح خود را.

الکترون – الکتریکی ذرات که غلغله در مورد تمام اتم ها و مولکول ها معمولا مدار در جفت است. اما زمانی که یک اتم اکسیژن است که در بدن شکسته به عنوان آن را به تولید انرژی و واکنش نوار یک الکترون به دور است. که برگ یک الکترون جفت نشده به عبارت دیگر رادیکال های آزاد. این اختلال مولکول به شدت به نظر می رسد یکی دیگر از الکترون به cohabitate و خود را تمام و دوباره.

تنها راه آن می تواند با سرقت یک الکترون از جایی دیگری از بین بردن پرتاب یکی دیگر از مولکول خارج از ضربت سخت زدن. این روند همچنان پایین خط باعث یک واکنش زنجیره ای. در نهایت دو رادیکال های آزاد ادغام و به شکل پایدار مولکول است. اما قبل از آن اتفاق می افتد بی شماری نامنظم الکترون ها در مورد سقوط در جستجوی جفت مخرب غیر قابل باور مولکولی ویران کردن. در 'تغذیه frenzies ” این مولکولی کوسه منفجر شکننده تعادل سلول. آنها خرد فرایند پیچیده است که در آن پیام از ژن رونویسی پروتئین. آنها تخریب آنزیم ها و مولکول های دیگر. منابع غذایی اضافی برای رادیکال های آزاد شامل یخچال باقی مانده حاوی چربی ها و روغن ها و چیز برگر و سیب زمینی سرخ کرده.

راه حل واضح است که ترکیب همه چیز را به رژیم غذایی روزانه است که سرشار از آنتی اکسیدان ها است. این است که در آن sandthorn بری به بازی می آید. آن است که به شدت غنی از آنتی اکسیدان ها به خصوص کاروتنوئید های محلول در چربی و رنگدانه موجود در چنین عمیق و سبز و زرد و نارنجی و میوه ها و سبزیجات به عنوان آوکادو و هویج و گریپ فروت و لیمو و پرتقال و فلفل, آناناس, کدو تنبل, رز, سیب زمینی شیرین, توت فرنگی , گوجه فرنگی و هندوانه, در میان دیگران. برخی از 600 کاروتنوئید شناسایی شده اند و تا کنون از منابع طبیعی که 39 جدا شده از sandthorn میوه ها. متوسط کاروتنوئید محتوا برای 100 گرم از sandthorn بری 950 میلی گرم بیشتر از واقع است که در میوه's غشاء و آن گوشتی mesocarp. این است که تا کنون بیش از آنچه است که در برخی از قبلا ذکر شد, میوه های عجیب و غریب.

کاروتنوئیدها محافظت از سلول ها و بافت ها از اثرات مخرب ناشی از رادیکال های آزاد و واحد اکسیژن است. آنها ارائه افزایش عملکرد سیستم ایمنی محافظت از آفتاب سوختگی مانع توسعه انواع خاصی از تومور و جلوگیری از اکسیداسیون لیپوپروتئین با چگالی پایین (LDL) کلسترول “بد” و بیماری عروق کرونر قلب.

نظر از هر چیز دیگری آنها را برای بدن انسان, آنتی اکسیدان ها را به یک 'سلامت روان' نوع ثبات به اسکیزوفرنی درخت رادیکال. و آنها فراوان در sandthorn انواع توت ها. خود میوه های عجیب و غریب آنتی اکسیدان ها و I'll با کمال میل به شما نشان می دهد معدن از sandthorn آنها're بزرگتر, بهتر و زیبا تر از حد! که باعث می شود Snadthorn بری و AlpineV 'چیزی بسیار بری برای شما خوب,'!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *