سه دقیقه در روز برای یک زندگی بهتر

[ad_1]

آیا دوست دارید یک شب آرام از خواب ؟ منظورم خواب مانند یک کودک هیچ خوابی یا بیدار شدن از خواب در وسط شب. آنچه در مورد خلق و خوی ارتفاع کاهش احساس افسردگی و کاهش استرس? اگر من به شما گفت که شما می تواند به کاهش درد مزمن بدون دارو ؟ یک رویکرد جامع به کیفیت زندگی بهتر, احساس خوب, خوب نگاه نوع از چیزی. درمان من صحبت کردن در مورد است که به نام کل بدن سرما درمانی.

سرما درمانی است که این عمل با استفاده از دمای سرد به ترویج طبیعی شفا و سلامتی است که قدمت آن به تمدن های باستانی. رسیدن به درجه حرارت کم به عنوان -120 سانتیگراد (-184ºF) کل بدن سرما درمانی سریع و موثر جایگزین سنتی یخ حمام. درمان استفاده شده است برای بیش از سی سال در اروپا و ساخته شده راه خود را به ایالات متحده آمریکا. ورزشکاران استفاده از آن برای بهبودی سریع تر درد عضلانی تخفيف و به طور کلی عملکرد بهتر است. مشاهیر و استفاده از آن برای از دست دادن وزن و جوان به دنبال پوست با توجه به افزایش تولید کلاژن بعد از استفاده منظم از سرما درمانی.

اجازه دهید به شما بگویم داستان من چگونه من آمد در سراسر سرما درمانی. من یک مربی تناسب اندام برای ده سال گذشته. من بلند کردن وزنه به طور منظم زندگی می کنند و یک سبک زندگی فعال است. بلند کردن اجسام سنگین در زمان تلفات در بدن من و من شروع به رنج می برند از درد کمر. در زمان من به سختی می تواند خم و انجام فعالیت های روزانه تبدیل به یک مبارزه برای من. خواب من قطع شد و هر بار من تغییر موقعیت و من احساس ناگهانی کمر اسپاسم. من تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به خواب من ، من نمی خواهم زندگی یک زندگی محدود و رفتم به دیدن یک دکتر پزشکی. او به من اطمینان داد که آن's فقط التهاب و تجویز داروهای ضد التهابی و عضله relaxers برای این دوره از یک ماه. به عنوان من مصرف دارو درد من به تدریج کاهش یافته و احساس کردم که دوباره عادی. هورا بدون درد! من خیلی خوشحال اما نه برای مدت طولانی. بعد از مدتی کمر درد بازگشت. من خوشحال بود. بیش از حد من یک فرد سالم است. من از خودم مراقبت با خوردن سالم و ارگانیک رژیم غذایی من تمرین تمرکز حواس, انجام, یوگا, همه چیز در سلامت وجدان فرد برای حفظ خودش در بالا عملکرد. لذا مصرف دارو برای بقیه زندگی من به تسکین کمر درد بود و نه یک راه حل خوب برای من است. من شروع به تحقیق کردم غیر سنتی راه های کاهش درد من. که's زمانی که من آمد در سراسر یک مقاله در یک مجله بهداشت و درمان در مورد سرما درمانی. نویسنده ریختن بود در مورد مزایای استفاده از سرما درمانی و یکی از آنها کاهش التهاب! التهاب! این چیزی است که من باید یک التهاب !! کنجکاو بودن و خواهد هر چیزی سعی کنید حداقل یک بار نوع از شخص من شیرجه به این ایده. نزدیکترین سرما درمانی آبگرم به من 30 دقیقه دور. روز بعد من خودم رانندگی وجود دارد. من به صداقت ناشناخته می شود من کمی عصبی و فکر من بودن در چنین دماهای سرد بود و آن را هر گونه آسان تر است. (اوه راستی آیا من ذکر من یک غریبه به سرد ؟ من در سیبری.)

من از آن ساخته شده وجود دارد. به عنوان عصبی به عنوان یکی می تواند باشد. دوستانه کارکنان به من اطمینان داد که این درمان می تواند متوقف شود در هر دقیقه و درب قفل است که به من آرامش داد. من تا به حال به من undergarments. من با توجه به دو مجموعه از دستکش و جوراب و دمپایی حوله بپیچید خودم. زمانی که من راه می رفت از اتاق اتصالات وجود دارد cryochamber سرد با گاز نیتروژن و بخار بودند که از بالای آن را مانند چیزی از یک فیلم علمی تخیلی. پس من کنجکاو طبیعت من کمی هیجان زده است. این سرما درمانی تکنسین در را باز کرد و من راه می رفت. طبقه در اتاق بازرگانی مطرح شد که در آن به سر من بود و در بالای اتاق. من یاد گرفتم که استنشاق بیش از حد نیتروژن خواهد شما را احساس سرگیجه و بهتر است. من دست حوله به همراه. این بخار سرد احاطه شده است, بدن من است اما من احساس سرما شوک یک تجربه در هنگام غوطه ور شدن در حمام یخ. از آنجا که درجه حرارت در محفظه قطره به تدریج شما سازگار به تغییرات. کل درمان طول می کشد تنها 3 دقیقه است. اولین بار شما می توانید برش را به دو. همانطور که من در اتاق من نگه داشته در ذهن من خاموش بودن سرد با صحبت کردن به سرما درمانی تکنسین تمام وقت. این واقعیت است که او وجود دارد را از طریق تمام وقت از نزدیک نظارت من ساخته شده من احساس بسیار راحت است. محفظه قطع پس از سه دقیقه به دلیل رفتن رفتن بهتر است. من دست به پشت من حوله و کمک به خارج شدن از اتاق. من راه می رفت به اتاق اتصالات برای لباس پوشیدن.

شما احتمالا می خواهید بدانید که چگونه من احساس پس از آن. من احساس بزرگ! شادابی, انرژی, خلق و خوی من کاهش داد و از همه مهمتر من کمر درد وجود ندارد! من به نام من شک و تردید اچ حق دور آغاز شده و ریختن در چگونه بزرگ من احساس و به او گفت که او نیاز به آن را امتحان کنید برای مطمئن!

نیازی به گفتن نیست, من قلاب کردم سرما درمانی! من برای امضا ماهانه نامحدود عضویت و شروع به رفتن وجود دارد چهار تا پنج بار در هفته با وجود طولانی رانندگی کنید. به دلیل سرما درمانی تنها درمانی که به من کمک می کند زندگی می کنند یک زندگی بدون درد شدم مؤمن قوی و مدافع آن است. پس از هفت ماه از شروع سرما درمانی درمان خود من دارم سرما درمانی آبگرم در حال حاضر. خواب بهتر روحیه بالا و کاهش استرس فقط شکر و تخم مرغ در کیک. به علاوه من می ریخت و پاش در دسر بدون ترس از افزایش وزن به دلیل انجام کرایوتراپی روزانه من کمک می کند تا نگه داشتن سوخت و ساز بدن بالا و من سوزاندن برخی از کالری در حالی که من در تلاش برای گرم نگه داشتن در اتاق. انجام کرایوتراپی بخشی از رژیم روزانه همراه با کار کردن و تمرین یوگا. بدن ما ماشین شگفت انگیز است; آن's طراحی شده به درمان خود را اگر شما آن را به یک فرصت است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *