سفارش سئو برای وب سایت های وردپرسی

متشکرم ، اگر قبل از سئو باید وب سایت خود را با WordPress طراحی مجدد کنید ، یا اگر وب سایت شما وردپرس است و می خواهید آن را بهبود ببخشید ، بهتر است ابتدا فرم سفارش طراحی وب سایت را پر کنید و در توضیحات اضافی عنوان کنید که هدف شما SEO است. SEO است. اگر به خدمات کامل تری ، یعنی بازاریابی دیجیتال نیاز دارید ، لطفاً فرم سفارش خدمات بازاریابی دیجیتال را پر کنید.

چرا من برای وب سایتهای غیر WordPress خدمات سئو ارائه نمی دهم؟
تمرکز من روی طراحی وب سایت ، سئو و بازاریابی دیجیتال در وب سایت های وردپرس در داخل و خارج از کشور است. من همیشه به مشتریان خود توصیه می کنم در وهله اول از وردپرس استفاده کنند و اگر وب سایت آنها نیازهای ویژه ای دارد از سایر ابزارهای طراحی وب استفاده کنید. با این حال ، اگر وب سایت شما با وردپرس طراحی نشده است ، بسیاری از شرکت های دیگر وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند.

چرا وردپرس

بخوانید: 14 دلیل من فقط از WordPress برای طراحی وب سایت استفاده می کنم

آیا سئو گران است؟
بهینه سازی ارزان نیست ، اما تا حد زیادی به میزان رقابت کلید واژه شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید SEO را برای واژگان بسیار رقابتی انجام دهید که صدها و هزاران وب سایت برای آن رقابت می کنند ، باید هزینه زیادی را خرج کنید. اما اگر تجارت شما در اینترنت رقابتی نیست ، ممکن است حتی با بودجه بسیار کم در صدر Google قرار بگیرید.

قبل از درخواست مشاوره پس انداز کنید!
سئو

من اکیداً به شما توصیه می کنم کمتر از یک ساعت قبل از هزینه صرف کنید و بسته آموزش آموزشی مقدماتی رایگان سئو را از فروشگاه سایت دریافت کنید و به سه آموزش صوتی موجود در داخل گوش دهید.

اگر مدیر سایت یا مشاغل اینترنتی هستید و می خواهید SEO و بهینه سازی سایت را سفارش دهید ، در جای مناسب وارد شوید ، لیست خدمات ما را مطلع کنید و برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شرایط ثبت سفارش SEO
لیستی از خدمات SEO مورد نظر خود را انتخاب کرده و جزئیات پروژه را از طریق فرم سفارش برای ما ارسال کنید.

کسب رتبه بندی برای کلمات کلیدی رقابتی
ماکرو سئو برای سایتهای بزرگ و محور
تجزیه و تحلیل وضعیت سایت و گزارش اشکال + تدوین استراتژی
مشاوره
توصیه می شود قبل از ارسال فرم شرایط و ضوابط و سؤالات متداول را بخوانید و برای اطمینان از کیفیت کار ما ، لیست پرتفوی ها را ببینید.
لینک منبع مقاله فوق

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.