ساخت یک کیت بقا

[ad_1]

کیت بقا در بسیاری از اشکال و اندازه. در یک دنیای کامل, همه ما باید تخصصی کیت جمع استراتژیک برای ما خانه و وسایل نقلیه و بسته. اگر چه آن است که از نظر مالی ممکن است برای هر کس برای حفظ متعدد کیت من شامل یک مثال از یک پایه کیت که ارائه خواهد شد یک نقطه شروع خوب است. نگه داشتن در ذهن; کیت بقا به عنوان منحصر به فرد و متنوع به عنوان ما هستند. هنگامی که شما شروع به ساخت شما مطمئن شوید که برای شخصی سازی و سفارشی کردن آن به نیازهای منحصر به فرد و شیوه زندگی است. زیر مطالب ذکر شده نشان نمی دهند یک لیست جامع از موارد شما نیاز دارید ارائه شده فقط برای مقاصد گویا.

پایه کیت بقا

آتش ضد ظرف. بزرگ پیاده گلدان با یک دسته تاشو و درب محکم مطلوب است اما یک قهوه می تواند کفایت خواهد کرد. ایده این است که توانایی استفاده از ظرف خود را بقا دنده بسته بندی شده است در به ذوب شدن برف و جمع آوری و آب جوش یا شام شما را بپزد.

آتش-استارت. مسابقات ضد آب یکبار مصرف بوتان سبک تر انتخاب خود را از آتش زنه آتش شروع بسته های ژل و منیزیم هستند انتخاب خوب. شما همیشه باید به عنوان بسیاری از مختلف احتراق منابع که ممکن است برای کمک به شما شروع به یک آتش.

دیدم. وجود دارد بسیاری از انواع کیت بقا اره در بازار است. بسیاری از آنها بسیار کوچک و قابل حمل تشکیل شده از 2 حلقه متصل شده توسط یک انعطاف پذیر سیم برش. کوچک دیدم می تواند بسیار مفید برای کمک به برش خشک اندام به کنترل اندازه قطعات از هیزم و یا ساخت یک پناهگاه.

کمک های اولیه. پایه کیت کمک های اولیه باید شامل بسته های کوچک از ایبوپروفن Imodium, Benadryl و Sudafed. این بسته های کوچک هستند آسان برای پر کردن و در دسترس در اکثر ایستگاه های گاز است. همچنین شامل Neosporin ید, سوختگی, کرم, همه فن حریف, باند ایدز و باند یک Sawyer Extractor, لاتکس, دستکش, یک آبیاری سرنگ, چسب فوق العاده, تیغ, تیغه, خال پوست و آس باند.

فلش نور. کوچک ضد آب چراغ قوه می تواند یک موهبت الهی اگر شما از دست داده و آن را تاریک است. حتی اگر شما تصمیم به ماندن قرار داده و برای شب یک چراغ قوه کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن چوب برای آتش و روشن کردن منطقه و بنابراین شما می توانید به ساخت خود را به آتش. یک چراغ قوه نیز این نسخهها کار میکند بزرگ به عنوان یک سیگنالینگ دستگاه در شب. کوچک چراغ جلو هستند گزینه خوبی است.

سیگنالینگ دستگاه(ع). کوچک قابل حمل دستگاه های سیگنالینگ شما می توانید توجیه در کیت شما بهتر است. به عنوان بسیاری از بقا کتاب به شما خواهد گفت شما بهترین شانس را در بازمانده ها بودن نجات داد. شامل کیفیت sightable سیگنال آینه کوچک بارق اگر ممکن است رنگ روشن نقشه بردار را در نوار.

طناب چتر نجات. طناب چتر نجات است سبک وزن است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تامین امنیت دنده ساخت یک پناهگاه تعمیر چادر و لباس و تعداد بی شماری از برنامه های کاربردی دیگر.

نوار انرژی(ع). بسته به اتاق موجود در کیت خود را پر کردن به عنوان بسیاری که ممکن است. مدرسه قدیمی, Clif میله و PowerBars بدون شکلات پوشش کار می کنند چرا که آنها سخت تر به سر و صدا و تحمل خوبی در شرایط آب و هوایی شدید.

فضای پتو. فضای کوچک پتو بسیار نازک اما می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منعکس کننده گرما در یک پناهگاه.

تصفیه آب قرص. وجود دارد یک تن از فیلترها برای تصفیه آب و تصفیه قرص در بازار است. آیا برای مشق شب خود را و پیدا کردن یکی از شما هستند راحت با. کم آبی یکی از بزرگترین دشمنان در بیابان و پیمانکاری ژيارديا نمی خواهد وضعیت کمک کند.

کیسه زباله. زباله های کیسه های بزرگ کار می کنند به جمع آوری آب, ضد آب, یک پناهگاه و به عنوان یک بداهه نوازی باران کت. در واقع آنها بسیار ضخیم تر و با کیفیت بهتر از اکثر یکبار مصرف پلاستیکی کتهای باران.

چاقو. یک چاقوی تیز ضروری است برای هر کیت بقا. مطمئن شوید که به استفاده از با کیفیت خوب چاقو و نگه داشتن آن تیز است. وجود دارد برخی از بحث در مورد تاشو چاقو در مقابل غلاف چاقو, اما زمانی که شما آگاه هستند از نقاط قوت و ضعف هر دو یا کفایت خواهد کرد.

قلع فویل. یک تکه بزرگ از قلع فویل می توان به جا به جمع و جور ترین کیت بقا. فویل را می توان مورد استفاده برای طبخ غذا و یا به عنوان یک بداهه سیگنالینگ دستگاه.

کاغذ توالت. شامل جمع و جور رول کاغذ توالت در یک Ziploc کیسه فریزر. گذشته از این واضح TP می سازد و آتش زنه. برای کوچکتر کیت در یک بسته دستمال کاغذی را به خوبی کار خواهد کرد.

ضد عفونی کننده دست. ظروف کوچک از ضد عفونی کننده دست در دسترس هستند و تقریبا در هر نقطه به صورت زیر باک. نگه داشتن دست های خود را تمیز (به خصوص بعد از استفاده از مورد قبلی) بسیار مهم است برای کمک به جلوگیری از ژيارديا و دیگر بیماری است. نگه داشتن خود را ضد عفونی کننده دست در مرکز رول کاغذ توالت که در آن از آن آسان است برای پیدا کردن و کمک می کند تا نگه داشتن رول از شکست. بسیاری از مردم نمی دانند که دست ضد عفونی کننده بزرگ سوخت برای شروع یک آتش سوزی. آن را در درجه اول متشکل از ژل زده الکل و لانولین و اندازه سکه افت تولید خواهد شد شعله آبی برای بیش از 3 دقیقه.

نوار مجرای. خدا برکت نوار مجرای. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعمیر لباس و تجهیزات به صورت بداهه کمک های اولیه و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر. حمل رول های کوچک در کیت بقای خود را و قرار دادن اضافی نوار دور درب از کیت بقای خود را درب ظرف برای کمک به حفظ رطوبت و مطالب امن.

3″ X 5″ کارت روکش. نوشتن نام و شماره خود را بعد از قوم و خویش های محلی جستجو و نجات, زندگی, پرواز, نزدیکترین بیمارستان fish & game, دولت, پلیس و خدمات جنگل. مطمئن شوید که شامل هر شخصی اطلاعات پزشکی از جمله نوع خون و حساسیت به دارو است. نوار آن را به داخل کیت بقای خود را درب.

دیگر ملاحظات

کیت بقای خود را باید به یک همراهی به موارد استاندارد در بسته خود را. در هر سفر صرف نظر از مدت آن است که یک ایده خوب را به یک عادت بسته بندی اقلام زیر را در یک روز بسته یا بسته فانی در علاوه بر این به کیت بقای خود را.

Leatherman Multi-Tool. بسته یکی در کمربند خود را و یا در بسته خود را در تمام زمانها.

3 لیتر آب برای هر نفر در هر روز. بیشتر اگر شما می توانید آن را حمل. آن را آسان برای پر کردن بطری آب یا یک زن و شوهر از Nalgene در هر بسته. حتی اگر شما نمی توانید از دست آن است که مهم به عمل هیدراته باقی بماند.

مواد غذایی. ساندویچ تشنجی میله انرژی و آجیل همه گزینه های عالی. کره بادام زمینی و عسل ساندویچ بزرگ هستند. آنها اقامت خوراکی برای یک دوره طولانی از زمان, هنوز طعم بزرگ زمانی که آنها شکست و ارائه قابل توجهی انرژی تولید مواد مغذی است.

سبک باران, کت. امروز تکنولوژی فعال تولید کنندگان برای ایجاد فوق العاده با دوام و سبک وزن مصنوعی (نه پلاستیکی) بارانی است که به سختی هر اتاق. همانطور که همه ما می دانیم آب و هوا خواهد شد و می تواند در هر زمان تغییر.

قطب نما و/یا GPS. همیشه یک ایده خوب – گم شدن اتفاق می افتد به بهترین از ما.

نقشه. شامل خاص توپوگرافی نقشه ای از منطقه که در آن شما سفر خواهد کرد.

نوار مجرای. شما هرگز نمی تواند به اندازه کافی.

فندک. این همیشه یک ایده خوب به توانایی برای ساخت یک آتش برای گرم کردن و یا کباب سگ های داغ. نگه داشتن اضافی و سبک خود را بسته و حذف خواهد شد نیاز به شکستن مهر و موم خود را survival kit for a non-وضعیت اضطراری.

تلفن همراه. بیش از حد بسیاری از مردم ترک تلفن همراه در کامیون. و یا آنها را ترک و آن را در و نایاب باتری. بسته شما در داخل پشم دستکش آستر داخل Ziploc کیسه فریزر. این را نگه می دارد آن را خشک و از خراشیده شدن و یا آسیب دیده است. مطمئن شوید که برای نگه داشتن آن را خاموش برای صرفه جویی در عمر باتری.

پشم دستکش آستر و کلاه. هر دو مورد در دسترس هستند برای کمتر از 10 دلار در هر نظامی مازاد فروشگاه. نگه داشتن آنها را در بسته خود را در همه زمان ها – من به شما تضمین خواهد شد و آنها را بیرون بکشد بیشتر از شما فکر می کنم.

اسپری اشکال. تند و زننده پشه می تواند یک مزاحم و همچنین می توانید حمل وست نیل بیماری است. در این مورد, یک اونس پیشگیری به معنای واقعی کلمه ارزش یک پوند درمان است.

جفت جوراب اضافی. زیرا هنگامی که پای خود را در حال انجام دادن هستید…. پر کردن آنها را در کیسه Ziploc خود را با جوراب و کلاه پشمی دستکش آستر و آنها را پاک بماند و خشک و ارائه بالشتک اضافی برای تلفن همراه خود را.

ثابت تیغه چاقو. ثابت تیغه چاقو را تا اتاق اضافی اما با دوام تر و متنوع تر از خود تاشو هستند. نگه داشتن یک چاقو در بسته خود را یکی در خود کیت بقا و Leatherman چند ابزار بر روی کمربند خود را خواهد اطمینان حاصل شود که شما همیشه باید یک تیغه تیز که آن را واقعا شمارش است.

اندازه کامل رول TP: طبیعت, تماس, حداقل, بار مبارک. آماده قرار دادن یک رول کاغذ توالت در یک Ziploc فریزر کیسه و پر کردن آن در خود بسته است. ازدواج با بچه های من استراتژیک رول کاغذ توالت در جعبه دستکش ما ATV و در بسته ما.

صرف نظر از مطالب در کیت شما آنها بی فایده است مگر اینکه شما راحت با استفاده از آنها. خرید محصولات با کیفیت خوب و تمرین با استفاده از آنها را با خانواده خود را قبل از شما اضطراری. نگه داشتن داروها و محصولات فاسد شدنی و موجودی مطالب حداقل دو بار در سال.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *