زندگی ماموگرام مخترع استافورد L وارن

[ad_1]

استافورد L. وارن یکی از مهم ترین همکاران به رادیولوژی در طول عمر خود. او نه تنها برای اولین بار بود دکتر به انجام ماموگرافی اما او نیز تا به حال یک دست در تبدیل UCLA به یکی از معتبرترین دانشگاههای علوم پزشکی در این کشور شد دستیار ویژه بر معلولیت های ذهنی به رئیس جمهور جان اف کندی و لیندون ب جانسون و کمک دولت آمریکا در آزمایش سلاح های هسته ای قبل از صحبت کردن در مورد خطرات ناشی از بحران هسته ای از آزمایش سلاح که بحث در آن زمان است. با این حال نظرات قوی در نهایت می تواند در نظر گرفته شود که منجر به جزئی هسته ای Test Ban Treaty در سال 1963.

متولد نیومکزیکو در سال 1896 استافورد L. وارن با حضور در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و با او فارغ التحصیل دوره کارشناسی در رشته هنر در سال 1918. رفتن به دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, او فارغ التحصیل با دکتر, پزشکی, تحصیل در سال 1922 و بعد هم دکترا کار در جان هاپکینز دانشکده پزشکی دانشگاه هاروارد.

وارن دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه روچستر دانشکده پزشکی در سال 1926. از آنجا که بخش رادیولوژی با نام تجاری جدید بود در آن زمان وارن یکی از اصلی گروهی از متخصصان پزشکی که دین جورج ویپل تصمیم به کارکنان مدرسه. توسط 1930 وارن شد استادیار پزشکی. او شروع به مطالعه کار آلبرت Salomon, یک جامعه شناس از دانشگاه برلین که در تولید بیش از 3000 عکس از ماستکتومی نمونه و به طور گسترده مورد مطالعه بسیاری از اشکال و مراحل سرطان پستان است. پس Salomon بود مشتاق به رسمیت شناختن صرفه جویی در زندگی جنبه های اکتشافات خود را وارن گسترش در پژوهش خود با استفاده از رادیولوژی برای پیگیری تغییرات در بافت پستان و توسعه برجسته تکنیک است که در آن بیمار را به دروغ در کنار او با یک دست مطرح شده در حالی که X-Rayed. این یک موفقیت برای سرطان پستان تشخیص آن را به عنوان اجازه تشخيص سرطان پستان می شود ممکن است بدون عمل جراحی. وارن پس از آن منتشر شد “یک Roentgenologic مطالعه پستان” در سال 1930. امروز وارن ذکر شده است به عنوان مخترع ماموگرام برای سینه خود تکنیک تصویربرداری. هر سال ماموگرافی مسئول به تشخيص میلیون ها نفر از سرطان پستان موارد به طور موثر صرفه جویی در زندگی زنان در سراسر جهان است.

وارن داشتن در حال حاضر درگیر یک نقطه عطف بزرگ در زندگی حرفه ای او و در حال توسعه یک زندگی جدید روش صرفه جویی در پس رفت و در را بر روی یک پروژه جدید: نظارت بر بهداشت و ایمنی هزار نفر در پروژه منهتن. نقش جدید خود به معنای مسئول بودن برای جنبه های ایمنی انفجار تثلیث آزمایش هسته ای در نیومکزیکو, New Mexico در 16 جولای 1945. او بعدها به کار گرفته رادیولوژی ایمنی هنگامی که او به رهبری یک تیم از نقشه برداران به ژاپن و به Bikini Atoll در سال 1946 که در آن بیشتر آزمایش هسته ای انجام شد. وارن شد مسئول ارزیابی آلودگی رادیو اکتیو از محیط زیست و فضای که او وحشت زده شد ،

در پاسخ به این, در یک قطعه برای مجله زندگی او در سال 1947 نوشت: “توسعه بمب اتمی ارائه کرده است جهان با انواع توانمند علمی و اخلاقی و سیاسی و مشکلات تقریبا همه از آنها هنوز حل نشده.” او رفت و به نوشتن در عمق تجزیه و تحلیل اثرات بمب های مردم و محیط زیست را تحت تاثیر قرار, زمان ظهر که در اثر بمب به طول انجامید اقدامات ایمنی مورد استفاده در بیکینی سفر که در آن “یک ماه گذشت قبل از مردان می تواند به ماندن در برخی از کشتی ها برای بیش از یک ساعت “و” 300 مردان از ایمنی بخش زندگی و کار در منطقه آلوده به محافظت از برخی از 42,000 دیگر اعضای بیکینی اعزامی. هر گروهی که وارد منطقه مورد نظر بود که همراه با ایمنی نظارت که تعیین چه مدت آن می تواند باقی بماند. “مردان شد و سپس غرق دقت زمانی که آنها بازگشت و اگر خود شمارنده گایگر نشان داد آلودگی رادیواکتیو آنها تا به حال به غرق شود دوباره. “گاهی اوقات هنگامی که یک مرد تا به حال گرفته شده خود را در دستکش های حفاظتی در 'داغ' منطقه ایمنی بخش تا به حال به حل شدن لایه بیرونی پوست از دست خود را با اسید است.” لباس و مواد دیگر یافت می شود بیش از حد آلوده بودند غرق در اقیانوس یک مایل زیر سطح وجود دارد به دلیل به معنای واقعی کلمه “هیچ راه دیگری برای نگه داشتن آنها را به طور دائم به دور از انسان است.”

در این مقاله وارن متصل است که سلاح های اتمی می تواند هرگز آماده برای هر کسی که درگیر و این که “هیچ دفاع خواهد موثر بوده است. تنها دفاع در مقابل بمب اتمی هنوز نهفته است خارج از حوزه علم است. آن است که پیشگیری از جنگ اتمی. ”

وارن چپ و موقعیت خود را در سال 1946 تبدیل شدن به رئیس بخش پزشکی از کمیسیون انرژی اتمی است که یک غیر نظامی سازمان که موفق به پروژه منهتن; و بعد از او اهدا شد ارتش مدال خدمات برجسته و لژیون شایستگی خود را برای کمک به رادیواکتیو اتمی و سلاح های ایمنی.

در سال 1947 وارن بود یک بار دیگر در راس یک نام تجاری جدید دانشگاه علوم پزشکی, این بار UCLA که رای دادند برای ایجاد یک دانشکده پزشکی برای جنوب کالیفرنیا. منصوب شد به عنوان مدرسه's first دین. در سال 1951 برای اولین بار دانش آموزان 28 در مجموع شدند و 15 نفر وجود دارد اعضای هیئت علمی. 1955 هنگامی که کلاس فارغ التحصیل وجود دارد 43 اعضای هیات علمی. UCLA مرکز پزشکی رسما در سال 1955 افتتاح شد و وارن نظارت بسیاری از نقاط عطف و دستاوردها در حالی که وجود دارد از جمله علاوه بر این از مدارس برای دندانپزشکی دانشکده پرستاری و بهداشت عمومی.

وارن نه تنها مسئول اختراع ماموگرام اما برای تعدادی از دستاوردهای چشمگیر مربوط به رادیولوژی ایمنی و آموزش و پرورش. اختراع خود را و تعالیم همچنان به صرفه جویی در زندگی می کند هر روز و برای که او می ایستد به عنوان یکی از بزرگ پزشکی نوآوران از زمان ما است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *