زندگی با آلت تناسلی اگزما – نکاتی برای مقابله با خارش و خشک و تحریک پذیر پوست

[ad_1]

اگزما یا درماتیت آتوپیک یک بیماری التهابی پوست است. افراد مبتلا به اگزما ممکن است تجربه های خشک قرمز و ملتهب و خارش و تاول زدن پوست و خارش شدید این بیماری می تواند بر هر بخشی از بدن آن می تواند قابل توجه خجالت علاوه بر ناراحتی.

برای مردانی که تحت تاثیر آلت تناسلی, اگزما, تاثیر بیماری به خصوص می تواند ویرانگر باشد. رابطه جنسی ممکن است ناراحت کننده و یا حتی درد در هنگام شعله ور شدن یو پی اس و بسیاری از مردان ممکن است تمایلی به افشای آلت تناسلی تاول به یک شریک.

اما با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب و با استفاده از رویکرد مناسب به پوست و مراقبت از آلت تناسلی مرد, مردان می تواند به جلوگیری از برخی از شایع اگزما و باعث به حداقل رساندن شعله ور شدن یو پی اس برای شادابی بیشتر پوست های جذاب.

نکاتی برای جلوگیری از شعله ور شدن یو پی اس و تسکین دهنده خارش پوست های خشک

1. Don't … خراش خارش است. خارش یا مالش در پوست تحریک شده می تواند باعث اشک ریز است که افزایش خطر ابتلا به عفونت. مردان باید مقاومت در برابر اصرار و سعی کنید با استفاده از یک مرطوب کننده و یا کمپرس سرد به جای. در برخی موارد ممکن است پزشکان توصیه می کنند مصرف یک خوراکی آنتی هیستامین – مردان همیشه باید با یک حرفه ای پزشکی قبل از مصرف بیش از حد دارو. آن را نیز می تواند مفید برای فصل نور جفت دستکش به تخت خواب برای جلوگیری از خاراندن در هنگام خواب.

2. استحمام … یک یا دو بار در روز است. به جای گرفتن یک دوش گرم که می sap پوست روغن های طبیعی آن را کوتاه دوش آب ولرم. یک فرمولی غیر آلرژی زا کننده بهترین است; و شستشو با دقت به مطمئن شوید که همه آثار از صابون و شامپو شسته شوند. همچنین مهم است برای جلوگیری از مالش شدید با حوله; در عوض, pat پوست خشک با دقت با یک پارچه نرم.

3. مرطوب … چند بار در روز. حفظ پوست هیدراته می تواند کمک به جلوگیری از پوست و پوسته پوسته شدن و همچنین به عنوان تسکین دهنده خارش و ناراحتی است. به دنبال کرم یا روغن بدون رایحه یا الکل است که می تواند پوست را تحریک.

4. پوشیدن … loose-اتصالات لباس تنفس. پارچه است که ساییدگی و یا اجازه نمی دهد پوست به درستی تنفس باید اجتناب شود به عنوان این می تواند باعث تشدید علائم اگزما است.

5. نظارت بر … دما. گرفتن بیش از حد گرم یا خیلی سرد می تواند باعث شیوع بیماری. بعد از ورزش دوش سرد پوست و دور عرق آن نیز می تواند منجر به شعله ور شدن یو پی اس.

6. اجتناب از … آلرژن. بسیاری از مردانی که دچار اگزما نیز آلرژی های مختلف. یک متخصص می تواند کمک به شناسایی هر گونه مواد است که به احتمال زیاد به ماشه یک واکنش آلرژیک در فرد; این باید تا حد ممکن اجتناب شود. اگر پوست می کند در تماس با آلرژن شناخته شده آن باید شسته شود بلافاصله.

7. کاهش می دهد. استرس روزانه. استرس یکی دیگر از عوامل است که می تواند باعث شیوع اگزما; مردانی که قادر به کاهش میزان استرس آنها مقابله با, یا که می تواند به توسعه استراتژی های مقابله ای است که کار برای آنها کمتر احتمال دارد به تجربه مکرر عود یو پی اس.

مراقبت از آلت تناسلی مرد

علاوه بر مراحل ذکر شده در بالا مردانی که تجربه های گاه به گاه و یا مکرر شعلهور شدن آلت تناسلی اگزما باید اقدامات احتیاطی اضافی در نظر مراقبت از آلت تناسلی مرد. با استفاده از یک غیر آلرژی زا و مبتنی بر آب روغن در طول sex یا خود ارضایی می تواند کمک به کاهش اصطکاک است که ممکن است باعث تحریک پوست های حساس. با استفاده از غیر لاتکس حفاظت است که اغلب توصیه می شود که مردان با مسائل مربوط به پوست اغلب حساس به لاتکس, محصولات.

شستشو با آب گرم و یک پاک کننده ملایم و سپس نوازش منطقه خشک قبل از پانسمان توصیه می شود. به نگه داشتن پوست به خوبی هیدراته و کاهش بالقوه خارش به خصوص فرموله شده آلت تناسلی مرد کرم های بهداشتی (اکثر متخصصان بهداشت توصیه می کنند مرد 1 مرد روغن) می توان اعمال شده به پوست آلت تناسلی یک یا دو بار در روز است. طبیعی مرطوب کننده از جمله شیاباتر و همچنین آلت تناسلی مرد-مواد مغذی خاص می تواند کمک به بهبود کلی بافت و ظاهر تاکید خشک و خارش دار پوست آلت تناسلی.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *