زنبور مثبت – حیاط خلوت زنبور عسل پاسداران از پورت کلینتون اوهایو

[ad_1]

هنگامی که ما فکر می کنم از زنبور عسل, ما به طور کلی فکر می کنم از گل, عسل, قاصدک, شبدر, و بسیاری دیگر از تصاویر که اتصال ما به طبیعت است. ما اتصال به زمین از طریق زنبور عسل نه تنها آرامش bond اما یک ضرورت است; یکی که دیده تهدیدات در زمان های اخیر از مرد و همچنین غیر قابل توضیح. اما در گوشه ای از جهان در سواحل دریاچه ایری یک زنبور پدیده است بخش هایی از جامعه از شکستن در, خوب, کهیر.

ما've همه شنیده وزوز در مورد اختلال فروپاشی کلنی یا (CCD) پدیده زنبور کارگر به طور ناگهانی ناپدید شدن از کندو ترک عسل و نابالغ زنبور عسل به هلاک. در طول تاریخ کشاورزی کندو کاهش رخ داده بوده اند اما به اندازه کافی مهم به نام تا سال 2006 زمانی که یک کاهش شدید افزایش داد به دوره جدید است. کشاورزی, اهمیت زنبور عسل را نباید دست کم گرفت. زنبورها انتگرال به اکوسیستم در راه آنها تعامل و ارتباط با بخش های آن ، بیش از یک سوم از تامین مواد غذایی ما متکی به گرده افشانی خدمات زنبور عسل و ضروری است برای تولید مثل گیاهان زنبورها خدمات.

تصور جهان بدون زغال اخته, آوکادو, بادام, گل آفتابگردان, زغال اخته یا فصل تابستان مورد علاقه هندوانه. بدون زنبور عسل, بسیاری از ما غذاهای اصلی در معرض خطر بود. بدون زنبور عسل ما نیز نمی توانست مستقیم محصول جانبی: عسل. عسل خام ضد باکتریایی و ضد ویروسی و ضد قارچی است. تاریخ ما بدون زنبور عسل را بسیار متفاوت نگاه. جنگ زخم گلوله شد پر از عسل به عنوان یک راه برای درمان و مبارزه با عفونت. در قرون وسطی قبل از اختراع باروت زنبورها بودند وارد خاک رس توپ و استفاده به عنوان پرتابه در زمان جنگ.

در دوران اخیر کلینیک کلیولند گزارش شده است به عنوان آن پس از عمل بيماران نان تست با عسل به جای ژله به عنوان یک بعد از عمل بهبودی عامل. هتل های که گرفته اند به رشد خود گیاهان و گل اضافه شده زنبور عسل به آشپزی خود را کارنامه برای شیرینی, سوپ, سالاد, سس و بیشتر. پایان محصول جانبی از زنبور عسل, موم استفاده شده است برای شمع برای کلیسای کاتولیک برای قرن ها. دیده می شود به عنوان یک مکان مقدس محصول, موم شد هنگامی که یک نیاز برای همه شمع های مورد استفاده در خدمات. مصریان باستان با استفاده از موم زنبور عسل را به مرگ, ماسک فرم مجسمه خدایان برای قبرها و برای مومیایی کردن عزیزان خود.

اما یکی از جدید ترین مراحل در حفاظت از زنبور عسل آمد از منطقی ترین اما تعجب آور مکان: Haagen-Dazs شرکت. در سال 2008 این شرکت به دانشگاه کالیفرنیا در دیویس $ 100,000 به آدرس زنبور عسل کاهش جمعیت و حمایت از پژوهش پایدار گرده افشانی. اخیرا Haagen-Dazs همکاری دوباره با UC Davis به منظور بالا بردن آگاهی از گرفتاری های زنبور عسل با برنامه های خود را برای زنبور عسل پناهگاه. این مجموعه به هم پیوسته باغ “گرده افشان پچ”, “شهد گوشه” و “لانه زنبوری مخفیگاه” فراهم می کند یک سال دور منبع غذایی برای زنبور عسل است. زنبور عسل پناهگاه واقع شده است در یک و نیم هکتار از UC Davis پردیس در زنبور عسل مرکز تحقیقات در زیست شناسی زنبور عسل جاده ها است. یک بار دیگر تصور جهان بدون بستنی از جمله Haagen-Dazs.

اما شرکت های بزرگ مانند این است که نه تنها نهادهای درگیر در مبارزه با CCD. حیاط خلوت زنبور عسل نگهبانان برداشت یا گرده افشانی در سراسر کشور به همراه انجمن به کمک “جدید-زنبور عسل” در تلاش های خود را. این سازمان به عنوان یک منبع برای کار زنبور عسل پاسداران نیش زده با میل به “زنبور عسل” درگیر است. آنها با ارائه مرجع تخصصی برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و اطلاعات برای افزایش آگاهی عمومی از مزایای عسل طبیعی و محصولات کندو. این گالوین-Gillman خانواده از پورت کلینتون, اوهایو, نمونه مفهوم تازه زنبور عسل پاسداران آمریکا در سواحل دریاچه ایری. این خانواده تصادفا یا bumbled بر روی سرگرمی-تبدیل-کسب و کار در طول تابستان هنگامی که یک زنبور عسل-صرفه جویی در فرصت فرود آمد راه خود را.

همانطور که با بسیاری از کارآفرینی برای اولین بار زنبور عسل نگهبانان آنها've تا به حال سهم خود را از بازدید و نتواند در کهیر و رشد عادت کرده اند به “پرواز-bys” از زنبورها بازگشت به کندو پس از یک روز پر مشغله از گرده افشانی. این گالوین-Gillman's نیز بشود; آن's ضروری به لباس مناسب در هنگام برخورد با ساکنین کندو. برای روسری, یک کلاه با یک سیم حجاب برای محافظت از سر و گردن ضروری است. پوشیدن رنگ روشن لباس توصیه می شود که لباس های تیره را تحریک زنبورها آنها را بیشتر به احتمال زیاد به نیش از آنجایی که آنها ممکن است در گالوین-Gillman's به عنوان شکارچیان مانند مرداب یا خرس. زنبورها خواهم برای رفتن دست و پا پس از اتصالات سست دستکش و محکم چکمه مهم هستند. برای حفاظت اضافی آنها پهلو در پیراهن خود را کافهای و شلوار پاها برای جلوگیری از زنبورها از ورود.

آنها've نیز آموخته است که بیشتر از آنچه تا کنون فکر در مورد زنبور عسل و تمدن. وجود دارد سه نوع از زنبور عسل فعال در کندو: ملکه از کندو مرکز از زنبور عسل,'s جهان و عمل می کند به عنوان مادر همه آنها را. هر کندو یک ملکه با تنها کار تخمگذار تخم مرغ برای اطمینان از جمعیت کندو. مانند بسیاری از خانواده های آمریکایی های کندو نیاز به یک سالم و شاد ملکه برای ادامه زندگی.

در علاوه بر این به ملکه وجود دارد زنبور کارگر و هواپیماهای بدون سرنشین. هزاران زنبور کارگر زن که ساکن کندو باید در هر مسئولیتی به جز تخم گذاری و جفت گیری. بسیاری از گونه های زنبور کارگر فاقد قابلیت باروری ملکه و به جای سپرده موم برای ساخت شن حفظ کندو تمیز و امن تغذیه لارو هواپیماهای بدون سرنشین و ملکه جمع آوری مواد مغذی لازم برای کندو و نگه داشتن درجه حرارت یکنواخت در نوزادان در حال توسعه منطقه است. برای خنک کردن کندو آنها سپرده آب و سپس فن را با بال خود را و به حرارت کندو آنها را جمع آوری با هم برای تولید حرارت بدن.

هواپیماهای بدون سرنشین از کندو را محدود به توابع یکی از اصلی بودن به جفتگیری با ملکه است. هواپیماهای بدون سرنشین مختلف بدن سبک تر از زنبور کارگر از جمله بزرگتر چشمان بدن و stouter شکم. پس از جفت گیری با ملکه رخ می دهد در پرواز بزرگتر چشم ها به نفع هواپیماهای بدون سرنشین. کمتر مزایای هواپیماهای بدون سرنشین هستند و این واقعیت که پس از جماع با هواپیماهای بدون سرنشین می میرد با توجه به قطعات لازم پاره شدن از بدن در مقاربت و در مناطق آب و هوایی شدید آنها بیرون رانده کندو در تابستان. این تابع دیگر از هواپیماهای بدون سرنشین برای کمک به کارگر زنبور عسل در کندو's کنترل درجه حرارت. در نتیجه دو عملکرد بسیار مهم است برای یک زنبور عسل که عمر تنها 90 روز.

این گالوین-Gillman's برای اولین بار معرفی شد به زنبور عسل که یک کندو کشف شد نه چندان دور از آنها را در تنه قطع شده درخت. حمل و نقل کندو و تزویر بود خائنانه و ناموفق اما در سمت چپ آنها را با تمایل به ادامه یادگیری پیچیدگیهای روند. آنها از نو آغاز شده و در حال حاضر رشد به چهار موفق کهیر با بیشتر برنامه ریزی شده برای آینده فصل تابستان است. آن را نیز به آنها داده که برای قدردانی از قطعات و بسته از زنبور عسل ماجراجویی. یک مورد علاقه خانواده است و گرده زنبور عسل و شرح داده شده توسط بث Gillman به عنوان “غذای کامل”. گرده زنبور عسل دارای یک خاکی غنی از عطر و طعم و پیشنهاد شده است که “تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن انسان برای حفظ حیات”. مزایای آن عبارتند از: تقویت سیستم ایمنی بدن توانایی ساخت زا مقاومت, کاهش استرس و افزایش انرژی و استقامت.

شیرین, اسنک جویدنی آنها لذت بردن از بره موم زنبور عسل استفاده شده است که مانند چسب در کندو تولید و دارای چندین پیشنهاد مزایای بهداشت و درمان. آن دیده شده است به آنتی بیوتیک و ضد عفونی کننده خواص و ممکن است ضد ویروسی و ضد التهابی استفاده می کند. زنبور عسل با احتیاط با این حال افرادی که در واکنش به نیش زنبور ممکن است واکنش نشان می دهند به بره موم در همان مد است.

یکی دیگر از مزایای این گالوین-Gillman خانواده دیده می شود در زنبور عسل است انتشار خرید محلی. در محلی پخش WPCR همه در اطراف شهر کریس گالوین به ویژه محصولات محلی کسب و کار و مردم است. از کافی شاپ به دلی و همه چیز را در بین کریس برجسته است بسیاری از کسب و کارهای محلی از جمله سخاوتمندانه, جواهرات, بث's وب سایت بر اساس کسب و کار طلا و جواهر شامل هر نوع از طلا و جواهر قابل تصور است. کودکان's, طلا و جواهر, لباس عروس, مجوز, مذهبی و آگاهی طلا و جواهر مانند قطعه برای سرطان تخمدان و پستان و اوتیسم می توان در کلیک یک دکمه.

کریس همچنین برجسته http://beekeepersalive.yolasite.com و http://builtbylove.com این سایت برای خانواده زنبور کسب و کار. حتی اگر زنبورها پایان تابستان خود را اجرا و شروع تولد دوباره برای یک فصل جدید از گالوین-Gillman خانواده هستند و نه بیکار بودن. برایان Gillman اقدام به زنبور کارگر خود برنامه ریزی توطئه و اکتشاف جدید کهیر در زمان به آماده شدن برای تابستان. کریس و بث در حال کار feverishly در طراحی محصول و بازاریابی است. اگر پورت کلینتون عسل بود یک سرمایه گذاری جدید در دسترس عسل آنها merchandised به فروش می رسد در یک هفته. بنابراین در حال حاضر, آنها'll کار سخت و هواپیماهای بدون سرنشین در پشت صحنه مد تا تابستان شروع می شود و همه آنها خود را مشغول به زنبور عسل مشغول است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *