رزین های ساخت طلا و جواهر – ایمنی و تجهیزات

[ad_1]

رزین های ساخت طلا و جواهر است که سرگرم کننده و آسان به عنوان طولانی به عنوان شما به دنبال دستورالعمل های ایمنی لازم. حتی یک رزین به عنوان برچسب 'بوی کم' هنوز هم منتشر می کنند دود و بنابراین آن است که همیشه ضروری است که شما می پوشند لازم تجهیزات ایمنی در هنگام دست زدن به رزین است.

و همچنین به عنوان به طور کلی دستورالعمل های ایمنی دقیق زیر, شما همیشه باید خواندن و درک كننده اقدامات احتیاطی که با ارائه این محصول است.

در محیط کار

مهمترین موضوع مورد توجه در هنگام کار با رزین است که اتاق تهویه مناسب. اگر هیچ اگزوز فن در دسترس است پنجره و درب باید باز برای ایجاد جریان هوا. این تهویه باید باقی می ماند برای چند ساعت پس از کار با رزین به عنوان دود را معطل و در ادامه به تولید شده در طول فرایند پخت. در محل کار نیز باید به دور از هر گونه عادی زندگی در منطقه که در آن افراد دیگر و یا حیوانات می تواند تحت تاثیر دود.

تمام موانع در اتاق و باید برداشته شود برای جلوگیری از حوادث و ریخته و یک لایه از کاغذ مومی قرار داده و بر روی سطح کار گرفتن هر گونه نشت و جلوگیری از رزین از طریق خیساندن و آسیب رساندن به سطح کار می کنند.

ماسک

این ماسک را می توان از اکثر فروشگاه های سخت افزار و باید پوشیده در حالی که مخلوط کردن و ریختن و کار با رزین. دود تولید شده توسط رزین مضر هستند و بنابراین ماسک فیلتر باید یکی طراحی شده برای پیشگیری از دود و گرد و غبار.

دستکش یکبار مصرف

دستکش یکبار مصرف باید پوشیده در حالی که مخلوط کردن و ریختن رزین برای محافظت از پوست خود را. دستکش باید از نوع مورد استفاده برای پزشکی, مواد غذایی, دست زدن و یا نور وظیفه تمیز کردن نوع به انواع دیگر از دستکش ممکن است اجازه می دهد رزین به نفوذ مواد و در دست شما است.

مانع کرم

این ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک احتیاط اضافی برای محافظت از پوست خود را و ممکن است فرسوده در علاوه بر این به پوشیدن دستکش یکبار مصرف. این کرم مانع ممکن است خریداری شده از اکثر داروخانه ها و جلوگیری از رزین از چسبیدن به و در نتیجه تحریک کننده پوست.

عینک و یا عینک

خریداری شده از اکثر فروشگاه های سخت افزار عینک و یا عینک باید در تمام زمانها در حالی که کار با رزین. یک قطره کوچک یا رزین می توان آسیب رساندن به چشم می شود و ذرات کوچک تولید شده در هنگام سنباده رزین قطعات.

ماسک گرد و غبار

یک ماسک گرد و غبار پوشیده شده است باید در حالی که شن و ماسه رزین قطعات پس از آنها درمان شده اند به عنوان کوچک ذرات تولید شده در هنگام سنباده می توان آسیب رساندن به ریه ها. ماسک گرد و غبار می توان از اکثر فروشگاه های سخت افزاری.

پس از کار با رزین, دست های خود را باید با آب و صابون شسته و هر گونه مواد مورد استفاده باید دور انداخته شوند در صورت صحیح.

اجازه ندهید که این اقدامات احتیاطی ارعاب و یا شما را از ساخت رزین های طلا و جواهر. آنها وجود دارد برای شما را امن و اجازه می دهد تا شما را به ادامه ساخت رزین های طلا و جواهر در حالی که حفاظت از سلامت خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *