راهنمایی در مورد خرید خود را Powerblock دمبل

[ad_1]

اگر شما در حال راه اندازی خانه خود را, تناسب اندام, جای بدنسازی با دمبل قابل تنظیم مجموعه ای است از تجهیزات است که شما باید. اما از آنجا که تولید کنندگان مختلف از دمبل قابل تنظیم شما نیاز به خودتان را با چه حرفه ای ترین مربیان توصیه می کنیم. بنابراین اگر شما آماده برای خرید دمبل را در خواندن این بررسی در مورد Powerblock کلاسیک 50 lb دمبل قابل تنظیم قبل از اینکه شما محل سفارش خود را آنلاین.

مقایسه قیمت ها

به طور متوسط شما نیاز به آماده سازی حدود 300 دلار برای خود Powerblock دمبل. این قیمت ممکن است پایین تر یا بالاتر بسته به سایت که در آن شما دمبل را به عنوان به خوبی به عنوان محل سکونت خود را. از آنجا که اکثر سایت های ارائه رایگان حمل و نقل شما می توانید با استفاده از آن برای بهتر پس انداز. اگر چه مقدار شما را نجات دهد ممکن است به نظر می رسد بسیار در پول شما پوسته است که ارزش این قابلیت از 50 lb دمبل. هنگامی که شما مجموعه, شما لازم نیست برای نگه داشتن در خرید جدید مجموعه هر بار که شما قوی تر است. همه شما باید انجام دهید این است برای تنظیم صفحات خود را به وزن مورد نظر و شما آماده به حرکت می کند تا در برنامه های آموزشی خود را.

دفعات بازدید: بررسی

بررسی راه های مهم برای بررسی عملکرد یک محصول خاص. برای Powerblock کلاسیک 50 lb قابل تنظیم دمبل آنها را دریافت بازخورد خوب از مشتریان. بر خلاف با گران Bowflex SelectTech شما همان کیفیت و ظریف پایان بدون پرداخت بیش از حد. تنها با چند کلیک شما می توانید وزن خود را به سطح مورد نظر و تنظیم درآمده است. این ویژگی باعث می شود Powerblocks بهتر از درپوش میکرو که نیاز به مجموعه های مختلف به آموزش در سطح شدت های مختلف.

در صورت امکان سعی کنید تجهیزات برای اولین بار

تلاش جري خود برای اولین بار است که یک راه خوب برای تست اینکه آیا آنها مناسب شما هست. اگر شما می توانید این کار فرصت. بررسی کنید که آیا گرفتن از Powerblocks مناسب برای دست های خود را. اگر شما به پوشیدن دستکش وزن به اضافه بالشتک در دستکش را تا فضای بیشتری بر روی دسته. در نظر گرفتن این عوامل قبل از اینکه شما تصمیم به گرفتن Powerblock کلاسیک 50 lb دمبل قابل تنظیم تنظیم شده است.

بررسی فضا در خانه

از آنجا که Powerblocks می توانید تنظیم کنید در طول راحتی آنها را بسیار قابل حمل و فضای کمتر. اما شما هنوز هم ممکن است بخواهید برای بررسی فضای اتاق را قبل از خرید این دمبل مجموعه. همچنین از آنجا که آنها می تواند جایگزین 9 وزن های مختلف, شما لازم نیست که به نگرانی در اگر شما تنها محدود منطقه در خانه. شما می توانید نگه داشتن powerblocks زیر تخت و یا داخل کابینت های خود را. اگر شما می توانید خرید دمبل قفسه هم با آن که خواهد بود حتی بهتر است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *