دوستیابی برای مردان — چگونه به دختر بودن و دختر (زن و مرد)

[ad_1]

خوش آمدید به یکی دیگر از توانمند سازی و روشنگر نسخه از تائو قدرت دوستیابی درس.

I'm کاری روی کتاب برای زنان است. و به عنوان یک ژست با تشکر برای نوشتن در من'm خوشحال به شما ارسال یک کپی هنگامی که آن بیرون می آید. در این میان “اگر بودا مورخ” توسط شارلوت Kasl بهترین چیزی که در خارج وجود دارد برای مورد خاص خود را. صبور باشید و لذت بردن از سفر و آگاهی از فراوانی است. Don't اجازه دهید خود را گرسنه و یا فکر می کنم که او's تنها یکی برای شما.

بیشتر محکم نگه دارید به چیزی بیشتر به شما're سیگنالینگ به جهان است که شما're ترس از دست دادن آن است. و از آنجا که جهان در پاسخ با تایید خود را غالب افکار چیزی که بعد از شما می دانید “Poof!” او's رفته است. به طوری … شل گرفتن. سپاسگزار برای آنچه شما و در همان زمان تشخیص وجود دارد که's خیلی بیشتر از کجا آمد که, از, به ویژه برای شما.

نامه شما به ارمغان می آورد تا یک دسته از نقاط واقعا خوب برای بچه ها بیش از حد. این اولین بار است که کل ایده پیشرو جسمی که زیر مجموعه ای پیشرو در کل.

راه بازگشت در زمانی که قبایل استفاده می شود که مراسم به مناسبت گذشت از بچگی به مردانگی. پس از آن مراسم می دانستم که پسر را پشت سر گذاشته بود و در حال حاضر تنها چیزی که در حال حاضر قدرت و مسئولیت که با بودن یک مرد است. هنوز هم وجود دارد برخی از کسانی که در مراسم چپ نوار حکم کتاب مقدس به ذهن می آید و یا چیزی که آنها را در جنگل های آمازون که در آن آنها را به شما پوشیدن یک دستکش ساخته شده از عصبانی گلوله مورچه ها با نیش خود را با اشاره به * داخل * … این یکی از آخرین بود در کانال نشنال جئوگرافیک دیگر شب – freakiest چیزی که من'ام تا کنون دیده می شود.

اما من پرت شدن. نکته این است که در امروز's world خط فاصل بین پسر و مرد مبهم است. مردم می گویند چیزهایی مانند “30 20” و وجود دارد 34 ساله مردان هنوز هم زندگی با مادر. هنگامی که شما متوقف کردن یک بچه و شروع یک مرد ؟ هنگامی که شما دریافت یک دیپلم ؟ هنگامی که شما اولین بوسه ؟ اولین بار شما sex? هیچ کس به نظر می رسد به دانستن است.

در حال حاضر اگر شما می خواهید به استخدام یک خاخام و یک klezmer گروه یا جمع آوری 100 گلوله مورچه ها به نیش شما (به نام 'گلوله مورچه ها' چرا که نیش خود را احساس می کند مانند ضربه بودن) شما're خوش آمدید به انجام این کار است. اما در تائو از قدمت e-book, من دستی در مورد فکر کردن و چگونه او می تواند با موفقیت با زنان پیشنهاد می کنم یک روش بسیار ساده تر:

سه چیز کمی شما می توانید انجام دهید * در حال حاضر *. و آنها هیچ هزینه.

در اینجا's آنچه شما انجام: خلاص شدن از شر درهم و برهمی روانی و تصمیم گیری یک بار و برای همه به این سه چیز در زندگی شما:
1. کل پذیرش خود;
2. داخلی قاب مرجع;
3. رهبری است.

در این مقاله ما're تمرکز بر رهبری است. و این ایده است که در رقص زندگی یک فرد منجر می شود و دیگر به شرح زیر است. و من'm تفکر است که اگر شریک زندگی خود را که در رقص است آن's کار خود را * وظیفه * به منجر شود. همیشه.

در حال حاضر وجود دارد's کمی ظرافت به این. همیشه مصرف منجر به این معنا نیست که یک پسر قلدر و یا مستبد. به این معنی * بودن * یک رهبر. به این معنی که در کنترل و بدون کنترل … غالب بدون اینکه مسلط.

اجازه دهید من ارائه چند نمونه. فرض کنید شما're در ماشین's رانندگی. او's پیشرو, راست? به خوبی مرتب کردن بر اساس. حتی اگر او در حال رانندگی این معنا نیست که شما باید استعفا نقش خود را به عنوان رهبر. این به این معنی است که شما هنوز هم می دانم که دقیقا همان جایی که شما're رفتن و چگونه می توانید وجود دارد. اگر چیزی را اشتباه می رود شما're هنوز هم مسئول است. شما هنوز هم باید * مسئولیت *. و مسئولیت به شما می دهد قدرت. راه همان است که قدرت را به شما می دهد مسئولیت.

خوب, بنابراین شما're تفکر “ام buddy, چگونه است که این gonna make me نمره بیشتر makeouts?” راست. خوب, در اینجا,'s که در آن اعمال می شود به زندگی دوستیابی خود را در یک راه عملی:

یک زن هرگز منجر به تعامل فیزیکی با شما. هرگز. آن است که کار خود را * وظیفه * به حرکت فیزیکی بخشی رو به جلو است. اگر شما صبر کنید به بوسه شما اولین, شما احتمالا't دریافت بوسید در این طول عمر.

اما waitasec شما're تفکر است. در این نامه وجود دارد مرد * انجام * بوسه او را در تاریخ اول. چه's رفتن وجود دارد ؟ چگونه است که از لحاظ جسمی پیشرو ؟

آه ملخ. شما در حال ابتلا به این عجیب و شگفت انگیز حکمت تائو.

ببینید در تائوئیسم آنها بحث در مورد نر انرژی ('yang') و انرژی ('yin'). و اگر شما به یاد داشته باشید آنچه یین-یانگ (یا تای چی) نماد به نظر می رسد مانند آن را's رو سفید (یانگ) بخش سیاه و سفید (یین) بخش با یک نقطه از رنگ مخالف در هر بخش.

در شرایط عملی این به این معنی است که اگر شما're پسر شما'کردم که کمی از انرژی زنانه در شما. You'کردم به خودتان اجازه دهید تعقیب یک کمی.

پس چگونه شما می توانید به خودتان اجازه تعقیب در حالی که شما're پیشرو در همان زمان ؟ حکمت تائو است که گاهی اوقات متناقض و متضاد با منطق ، وجود دارد's مربوطه نقل قول که به ذهن می آید از تائو ته چینگ:

“ژنرال گفت:” به جای حرکت اول بهتر است صبر کنید و ببینید. به جای پیشبرد یک اینچ بهتر است به عقب نشینی یک حیاط. ”

این است که به نام رفتن به جلو بدون پیشرفت هل دادن به عقب و بدون استفاده از سلاح است. ”

چه جنی's دوست پسر خود را در نامه ای است که دقیقا همان است که: با عقب نشینی کمی او در حال حرکت بود این رابطه رو به جلو چرا جنی شد * بیشتر * به او علاقه مند. در همان زمان او بود که “این دختر.” او اجازه خود را تعقیب. آن را دریافت ؟

او در تنظیم کلی برنامه و سرعت برای تعامل. که's پیشرو. که's بودن یک مرد است. و در آن او در آوردن کمی از انرژی یین (کمی دختر).

آن است که این ترکیب من دوستان – این تعادل بین یانگ و یین است که شما می توانید * مقاومت *. آن's فقط راه جهان کار می کند.

قدرت در درون شما
دکتر الکس

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *