دفاع از گزینه های ممکن است شما قبل از دیده می شود

[ad_1]

هر کس می خواهد به احساس امنیت چه در خانه و در ماشین شما و یا فقط بیرون رفتن در مورد کسب و کار شما. متاسفانه ممکن است وجود آمده زمان هنگامی که شما نیاز به برخی از وسیله ای برای دفاع از خود, برخی از راه برای محافظت از خودتان در خانه خود و یا خانواده خود را. اگر شما've صرف هر زمان چک کردن انواع مختلف دفاع از خود سلاح و آموزش به شما've بدون شک دیده می شود فروشگاه ها و وب سایت های ارائه همه چیز را از تپانچه و تفنگ ساچمه ای به اسپری فلفل و دوره های آموزشی در هنرهای رزمی است. اگر هیچ یک از این روش های استاندارد تجدید نظر به شما هر چند در اینجا چند پیشنهاد دیگر (برخی از جدی برخی نه خیلی جدی):

 1. به جای استفاده از اسپری فلفل استفاده کنید می توانید از زنبور و زنبور اسپری. آن's به راحتی در دسترس است و دارای برد موثر تا 20 فوت در مقایسه با مدت شش تا هشت پا برای بسیاری از اسپری فلفل محصولات.
 2. دستکش با فولاد شات دوخته شده به پنجه. آنها نگاه بی ضرر اما کار مانند بزور و با تهدید و در دسترس هستند از یک زن و شوهر از فروشندگان مختلف از طریق اینترنت. شما همچنین می توانید کلاه بیسبال که مشابه با فولاد شات دوخته شده به کلاه خود – هنوز مطمئن شوید که چه راحت خواهد بود که برای پوشیدن هر چند.
 3. می توانید از WD-40 و بوتان فندک خوب مینیاتوری شعله پرتاب کننده. خسارت های ناخواسته می تواند یک مشکل ،
 4. این لبه تیز از یکی از کارت های اعتباری خود را می تواند نسبتا کارآمد (و ایرانی) سلاح برای چاک کسی که در محدوده نزدیک.
 5. چگونه در مورد یک مچ دست-braced تیرکمان بچه گانه و یک کیسه توپ گلف و یا بلبرینگ. در آن طول می کشد یک معامله خوب از تمرین برای تبدیل شدن به مهارت اما آن را می توانید انجام برخی از آسیب های جدی اگر شما با کیفیت خوب استفاده از تیرکمان بچه گانه و در واقع می تواند ضربه هدف خود را.
 6. یک چوب هاکی تعدادی از مزایای در نظر self-defense. آن را می سازد یک سلاح خوب برای کاهش در چیزی و یا کسی و آن't نگاه ویژه از محل اگر شما're حمل در اطراف یک خارج است.
 7. برای خانه, دفاع, یک سگ بزرگ یا دو یک انتخاب عالی است. و اگر شما don't یا don't می خواهید به یک سگ بزرگ یک حلقه پیوسته نوار یا cd از سگ پارس می تواند کار بیش از حد.
 8. کولار دستکش می تواند به ارائه برخی از حفاظت در برابر حمله با چاقو.
 9. برخی از کارشناسان توصیه می کنند گاز گرفتن – طبیعی نیش می زنند اما چیزی بیشتر در مورد سفارش از پیت بول نوع نیش ترجیحا در یک گوش یا انگشت.
 10. یکی از “نشکن” چتر برای فروش بر روی اینترنت ارائه می دهد یک راه برای نگه داشتن یک مهاجم در فاصله; و اگر شما'ام تا کنون دیده مسافران مانورهای رندانه برای موقعیت در مترو لندن شما می توانید درک استفاده از چتر به عنوان یک سلاح تهاجمی.
 11. اگر شما می خواهید یک اسلحه برای دفاع از خود, شما ممکن است نگاهی به کف تپانچه. آن's a single-shot. 38 تپانچه کالیبر است که متناسب با در کف دست خود را. آن's ویژه طراحی شده برای سالمندان یا معلولان که محدود فیزیکی و چابکی و از کار اخراج شده است با انگشت شست به جای استفاده از انگشت اشاره خود را. و آن's طبقه بندی شده به عنوان یک “دستگاه های پزشکی” توسط FDA.
 12. اگر شما're واقعا قصد اجتناب از هر گونه رویارویی شما می توانید سعی کنید ترک برخی از پول و یا اشیاء با ارزش در یک جدول در نزدیکی خود را درب یا پنجره و امیدوارم که هر کسی شکستن در را به سادگی “را به پول و اجرا شود.”

امیدوارم این پیشنهادات شما را با ارائه برخی از گزینه های جدید برای دفاع از خود. و اگر شما're واقعا به خانه دفاع شما ممکن است یک نکته از یک تکاور ارتش من شنیده ام در مورد. او تقلب خود را arif sadri به طوری که اگر شما بدبختانه سوئیچ نور تا ایوان نور در آمد; اگر شما بدبختانه سوئیچ کردن آن را تنظیم کردن اتهام مواد منفجره کوچک – بیش از اندازه کافی برای تضعیف کسی قصد شکستن درب را. در هر صورت نگاهی به برخی از زمان به فکر می کنم در مورد دفاع از خود – شما می دانید که هرگز لحظه ای ممکن است زمانی که شما'll نیاز به برخی از راه برای محافظت از خودتان.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *