دستگاه تقطیر تجارا و صادرات

با کمک مهندسین مجرب ما در زمینه تولید ، عرضه ، تجارت و صادرات ، دستگاه تقطیر صفر 400 LPH فیلتر را نگه دارید. این محصولات مطابق با استانداردهای GMP و FDA تولید می شوند. این محصولات در مدلهای مختلف موجود به درمان شفاف و شفافی دست می یابند. علاوه بر این ، ما اطمینان حاصل می کنیم که محموله ها با استفاده از حالت های حمل و نقل آسان به موقع به مقصد مشتری تحویل داده می شوند.

400-15000 LPH
اطلاعات اضافی دستگاه تقطیر
زمان تحویل 15 روز
به این محصول علاقه مندید؟
آخرین قیمت را از فروشنده دریافت کنید
با فروشنده تماس بگیرید
تصویر محصول
دستگاه تصفیه آب گلاب
اطلاعات شرکت
در مورد شرکت
سال تاسیس
1985
وضعیت حقوقی شرکت
فردی – مالک
ماهیت تجارت دستگاه تقطیر
شرکت تولید کننده
تعداد کارکنان
11 تا 25 نفر
گردش مالی سالانه
Rs 50 Lkh – 1 تاج
زیرا او عضو هندوارت است
آگوست 2010
GST
24ANLPP5828P1Z7
واردات کد صادرات
0814028357
در سال 1996 ، ما ، کارخانه مهندسی Akshar ، در ساخت ، تولید و صادرات طیف با کیفیت از ماشین آلات دارویی برای تجهیزات تصفیه شرکت داشتیم. خط تولید ما شامل Sparkler Filter Press ، Zero Hold Up Filter Press ، دستگاه فیلتر روغن ، مخازن ژاکت ، ژاکت ژاکت بخار است. ما به شدت اعتقاد داریم که ضمن حفظ بالاترین کیفیت در محصولات ما ، می توانیم با حداکثر رضایت در خدمت مشتریان خود باشیم. برای این منظور ، ما از مؤثرترین مواد و فناوری هایی استفاده می کنیم که باعث می شود محصولات ما از نگهداری کم ، تولیدی ، قوی و ماندگار باشند. علاوه بر این ، ما قصد داریم محصولات خود را در بسته بندی های بادوام و با قیمت مناسب ارائه دهیم. دستگاه تقطیر
ما می توانیم از طریق سیستم ویژه زیرساختی خود که شامل تمام ویژگی های یک سیستم مدیریت کیفیت می باشد ، نیازهای عمده مشتری را برآورده کنیم. سیستم زیرساختی ما شامل امکانات تولید بالا ، آزمایش کیفیت داخل ساختمان و امکانات ذخیره سازی گسترده است. واحد تولیدی ما به خوبی با ماشین آلات رایانه ای و خطوط تولید طولانی برای مهندسی دقیق مجهز شده است. علاوه بر این ، ما حداکثر کیفیت قابلیت اطمینان دستگاه های خود را از طریق یک واحد تست قابل اعتماد ارائه می دهیم. با این جنبه ها ، ما توانستیم یک پایگاه مشتری عظیم را در سراسر جهان ایجاد کنیم.

منبع

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *