دستکش – یک شرح کلی از انواع مختلف دستکش

[ad_1]

دستکش یک تکه از لباس است که به طور عمده مورد استفاده برای محافظت از دست بشر خارج را تحت تاثیر قرار. سه هدف عمده انواع دستکش برای محافظت از ترمو مکانیکی یا شیمیایی/عفونی را تحت تاثیر قرار.

وقتی صحبت از حرارتی دستکش های حفاظتی ما عمدتا فکر می کنم از دستکش های زمستانه. اصل گرم دستکش ایجاد شد از چرم و به صف شدند با پشم است. آنهایی که دیگر تنها گرمکن از پشم چه نقطه ضعف این است که آنها می توانید مرطوب هنگامی که شما را لمس برف پس از گرم شدن در یک اثر خنک کننده. امروز بالای مواد به عنوان پوشش داخلی ساخته شده از الیاف مصنوعی در اکثر موارد. اما نیز وجود دارد که دستکش است که به منظور محافظت از گرما برای مثال آتش نشانی و دستکش. آنها ساخته شده یا از کولار یا Nomex.

اگر شما در حال کار در باغ به عنوان مثال شما نیاز مکانیکی دستکش های حفاظتی. آنها به شما جلوگیری از گرفتن برش توسط خار و یا دیگر گیاهان است. شما همچنین به نظر می رسد قوی تر می شود چرا که شما لازم نیست که نگران باشید که در آن به مقابله با این گیاهان را به صدمه دیده است. آنها همچنین شما جلوگیری از تاول. باغ دستکش ساخته شده از پارچه اغلب ارائه شده با لاستیک nubs برای گرفتن بهتر است. دیگر با دستکش مکانیکی حفاظت هستند برای مثال قصاب دستکش. آنها ساخته شده از زنجیره پست برای محافظت از دست ها از چاقو تیز برش گوشت. آن را نیز بسیار مهم برای موتورسواران برای پوشیدن مناسب و دستکش و همچنین دیگر لباس های محافظ.

همچنین در بسیاری از ورزش آنها با استفاده از دستکش مکانیکی حفاظت از, برای مثال, بوکس, دوچرخه سواری گلف یا سوار بلکه حرارتی محافظ آنهایی که در اسکی یا اسنوبورد. و اگر شما فکر می کنم بازگشت به قرون وسطی نیز شوالیه ها با استفاده از دستکش های ساخته شده از زنجیره پست الکترونیکی و یا آهن برای محافظت از خود در دعوا.

در منطقه بالینی وجود دارد همچنین دستکش های مورد نیاز به حفاظت از عفونت. آنها تولید شده در توده بزرگ چرا که آنها فقط ساخته شده برای استفاده تک. آنها یا ساخته شده از لاستیک و یا دستکش و بسیار نازک به اعطای انعطاف پذیری بالا و نفوذ به حس لمس به مقدار. آنالوگ دستکش ساخته شده از نئوپرن, choloroprene یا پلی وینیل کلراید استفاده می شود به عنوان مواد شیمیایی حمایت.

وجود دارد نه تنها دستکش برای استفاده کاربردی بلکه در مد. زنان weared بلند دستکش های زیبا, رسیدن به تا زمانی که بازوها به ویژه در دهه بیست سالگی اما امروز به نظر می رسد که این سبک تقریبا مرده بود ، آن را نیز بدون تخصص برای مردان به پوشیدن دستکش در اپرا توپ. آنها تا به حال هدف به اجازه گرانبها ابریشم یا ساتن لباس از زنان اقامت در خارج از لمس از عرق دست مردان است. امروز شما گاهی اوقات دیدن افراد مشهور در فرش قرمز پوشیدن دستکش, اما آن است که بسیار نادر است.

بعد از همه آن است که اغلب نیز بسیار تند و زننده به پوشیدن دستکش به دلیل دست شما شروع به عرق اما در برخی از وضعیت این فقط بهتر شدن و یا یخ زده دست.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *