دزدان دریایی: یک راهنمای مسافر زمان

[ad_1]

بنابراین شما've تصمیم گرفت که تعطیلات بعدی خود را در حال رفتن به صرف دریانوردی در دریاهای آزاد با امثال جک اسپارو و Hector Barbossa در کشتی نیست بر خلاف مروارید سیاه. به شما به عنوان آماده شدن برای سفر خود را به گذشته وجود دارد چند چیز شما باید به یاد داشته باشید برای گرفتن با شما است.

قوی معده: گذشته بسیار شود. توماس Crapper اختراع نشده توالت مدرن تا اواسط قرن 19 به این معنی که در خیابان های بسیاری از مکان ها در جهان جریان شد با فضولات انسانی در اوایل 1700s. متاسفانه این موضوع شامل کارائیب. به یاد داشته باشید که توالت در قرن 18 کشتی دزدان دریایی واقع شده در تعظیم کشتی. آنها فقط outhouses قرار است به اجازه زباله سقوط به آب به عنوان کشتی مسابقات رو به جلو است. امکانات توالت در جزایر حتی ابتدایی تر.

عطر: مردم don't استحمام تقریبا به عنوان اغلب در گذشته به عنوان ما امروز انجام می دهیم. اول گرم و آب در حال اجرا است't فراوان به دلیل وجود دارد هیچ گاز یا آبگرمکن های برقی. دوم آب است't همیشه به طور کامل امن برای استحمام در. مدرن تصفیه آب با استفاده از کلر برای تمیز کردن آب استفاده می کنیم برای شستن خودمان ما لباس و مواد غذایی ما است. وبا بوتولیسم اسهال خونی و صدها نفر از دیگر بیماری ها در خفا انجام دادن در آب نشده. انگل اعم از پشه ها به کرم کدو نیز می تواند یافت می شود. مردم در گذشته don't استحمام چرا که آنها آن را مرتبط با بیمار شدن. شما و کسانی که شما را ملاقات خواهد بود به طور فعال اجتناب از آب به طوری که همه شما به احتمال زیاد به بوی بد. عطر کمک می کند تا ماسک بوی نشسته بدن را برخی برای قرار دادن بر شما و نم نم بر دیگران.

آنتی بیوتیک ها: هنگامی که شما اجازه دهید با پزشک خود می دانم که شما're تنظیم برای یک ماجراجویی بزرگ به اوایل دهه 1700 او در حال رفتن به شما هر تلقيح شناخته شده برای انسان است. فلج اطفال کوچک آبله و دیفتری هستند فقط تعداد کمی از واکسن you'll نیاز به. اگر شما're ماندن برای بیش از چند روز پزشک را به شما راه اندازی با یک سفر کیت های پزشکی که شامل آنتی بیوتیک ها و همچنین. خوشبختانه در قرن 18 وجود دارد تقریبا هیچ دارو مقاوم در برابر باکتری ها. پنی سیلین را به طور گسترده ای استفاده می شود در سراسر جهان تا زمانی که جنگ جهانی دوم است و تنها پس از آن است که ما've قادر به ایجاد عفونت مانند MRSA هستند که تقریبا غیر ممکن است برای درمان مدرن با آنتی بیوتیک است. توجه داشته باشید سفر خود کیت های پزشکی را نیز شامل بخیه استریل لوازم گاز بانداژ, دستکش و غیره. مطمئن شوید که شما با استفاده از این برای درمان هر گونه صدمات شما با fraternizing با buccaneers. Don't let کشتی جراح شما را لمس.

طلا و نقره و مس: You're رفتن به نیاز به خرید معتبر, دوره, کفش و لباس و سلاح و منابع دیگر هنگامی که شما وارد در گذشته است. نقره و طلا و مس تنها ارزهای مردم احترام بگذارند. مطمئن شوید که این فلزات شده است فشرده به سکه. چه's سکه doesn't بسیار مهم از غرب هند هستند یک پست تجاری برای چندین امپراتوری.

وجود دارد چند چیز شما نیاز به ترک اگر شما لذت بردن از سفر خود را به گذشته.

تبعیض نژادی: غرب هند دزدان دریایی آمد از هر قدم از زندگی و در هر فرهنگ است. افریقایی, اسپانیایی, انگلیسی, هلندی, بومی آمریکا نر غنی و فقیر پیوست برادری. بسیاری از به دریا رفت و در کشتی های تجاری تنها به کشف آنها مجازی (یا واقعی) برده و در نهایت تصمیم گرفت به پرتاب کردن زنجیره ای خود را به نفع دموکراتیک تر, اگر, جنایی, مسیر شغلی. این به این معنی است که اگر شما هر گونه مسخره مفاهیم است که شما're بهتر از هر کس دیگری به موجب رنگ پوست شما, شما باید تغییر برنامه سفر خود را بلافاصله.

توهم که شما'll رشد غنی: با وجود آنچه شما've شنیده در مورد دزدان دریایی گنج ترین دزدان دریایی تا به حال تنها یک دست را به دهان ببرند. هنگامی که یک خدمه دزدان دریایی در زمان کشتی آنها تقسیم غارت به سهام با کاپیتان مصرف شاید دو یا سه برابر آنچه که به طور متوسط ملوان ممکن است دریافت کنید. وجود دارد نه بانک به پول خود را قرار داده و کمی شناخته شده دزدان دریایی می تواند ارزان خرید مگر اینکه او را ترک کارائیب. که البته فوق العاده خطرناک است. این فقط طول می کشد یک “دوست” سرگردان در مورد شهر به دزدان دریایی در تلاش خوب است. اغلب buccaneers آویزان شد پس از خود pirating روز انجام شد. به عنوان یک مسافر زمان شما'قادر خواهید بود به نگه داشتن به مراتب بیشتر از آنچه که شما “کسب” در دریاهای آزاد از هر یک از مردم محلی تا کنون بود.

در حال حاضر که شما've بررسی این سریع اجرا کردن از واقعیت you'll پیدا کردن خود را در دزدان دریایی تعطیلات, you're آماده به مجموعه بادبان برای ماجراجویی.

شما مطمئن شوید که برای دیدار با برخی از شخصیت های باور نکردنی و برخی از تجربیات شما'll به یاد داشته باشید برای یک عمر. بسیاری از اعتباری دزدان دریایی غرب هند و یا دزدان دریایی کارائیب با ایجاد برخی از اصول نگه داریم عزیز ترین امروز.

آزادی برای ترک یک موقعیت را به دنبال بخت خود را با انتخاب که در آن شما کار می کنند برای انتخاب رهبران خود را و آنها را بازنشسته مسالمت آمیز و همچنین برای دفاع از خود در برابر حمله یا سیستماتیک سوء و جبران شود اگر شما مجروح شده در محل کار همه ایده های دزدان دریایی به نظر می رسد قرار داده و به عمل ،

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *