در حال Scorpions Infesting خانه خود را ؟

[ad_1]

پیدا کردن و یا دیدن یک عقرب به طور غیر منتظره می تواند ترسناک به وقوع پیوست. بهترین پیشگیری از آفت تاکتیک در برابر این تند و زننده مخلوق است برای یادگیری در مورد که در آن عقرب زندگی می کنند, آنچه مانند نگاه کنند و آنچه شما می توانید به نگه داشتن آنها را دور از خانه خود را.

آیا من مجبور به نگرانی در مورد عقرب جایی که من زندگی می کنند ؟
احتمالا. عقرب شناخته شده ترجیح می دهند به آب و هوای گرم (دمای متوسط در محدوده 68 – 99 درجه فارنهایت) اگر آنها قادر به زنده ماندن در آمریکا بیشتر مناطق. آنها نه مهاجرت در خارج از ایالات جنوبی ایالات متحده, اما آنها به راحتی می توانید حمل و نقل در گیاهان و گل و بوته ها یا درختان رشد کرده در جنوب و در جای دیگر حمل می شود. آنها می توانند زندگی رضایتمندانه در هر محل است که می تواند رطوبت مواد غذایی (به طور معمول حشرات دیگر) و سایه.

چه scorpions نگاه مانند?
Scorpions محدوده در طول فقط یک اینچ تا هفت. آنها چهار مجموعه از دو پا و دو بخش بدن: سر و شکم است که شامل خود سگمنتال دم. دم کار می کند مانند یک مشترک جهانی است و معمولا فر در اطراف بالای شکم در یک “C” اگر آن را می تواند به حرکت در هر جهت. عقرب نیز به رسمیت شناخته شده توسط مجموعه ای از تناسب زیادی pinchers در مقابل سر خود را.

هنگامی که عقرب فعال است ؟
بسیاری از انواع عقرب شبانه هستند که بدان معنی است که آنها را شکار برای مواد غذایی و آب در شب. در طول روز آنها را خشک و خنک پناه محل به استراحت تا شب.

باید چه کار کنم اگر من یک عقرب?
Scorpions سعی خواهد کرد به نیش شما اگر آنها احساس خطر می کنند. بنابراین اگر شما یک عقرب نمی سعی کنید به لمس و یا آن را اداره کند. اگر فکر می کنید شما ممکن است عقرب در خانه خود اقدامات احتیاطی و انجام بهترین خود را برای جلوگیری از آنها را تا زمانی که شما می توانید در یک خدمات کنترل آفات. این به این معنی خود را چک کردن کفش و دستکش و لباس قبل از شما آنها را قرار داده است. لرزش خورده هر لباس و منسوجات و یا هر چیز دیگری قبل از سنگین حمل و نقل. در شب همیشه پوشیدن سخت-با کفی و دمپایی. دستی نور سیاه و سفید می تواند کمک به شما هر گونه عقرب در حال حاضر در پیشبرد رویکرد خود را به عنوان scorpion's اسكلت حاوی پروتئین است که باعث می شود آن را به درخشش درخشان زیر نور سیاه و سفید.

باید چه کار کنم اگر یک عقرب نیش من ؟
ترین عقرب نیش می افتد هنگامی که یک انسان ندانسته اختلال یک یا در حالی که آن را's استراحت و یا برای شکار حشرات به خوردن. یک عقرب نیش سخت است به اشتباه. شما احساس درد نیش تقریبا بلافاصله. معمولا زیادی ولت ظاهر خواهد شد. هر چند می توانید آن را چند ساعت برای scorpion's زهر به بدن شما می گذارد شما باید به دنبال درمان های پزشکی در اتاق اورژانس یا پزشک's دفتر بلافاصله به خصوص اگر کودک را نیش زده است.

چگونه من می دانم اگر من یک عقرب هجوم?
اگر شما در یک زندگی گرم و خشک آب و هوا و دیده اند بیش از یک عقرب در ماه و یا فکر می کنم شما ممکن است از دیدن هر دو نوجوانان و بزرگسالان scorpions شما ممکن است یک فعال هجوم نزدیکی و یا در داخل خانه خود را. ممکن است که عقرب در حال تودرتو خارج اما آینده در داخل خانه در جستجوی آب یا پناهگاه.

برای کنترل عقرب, شما می توانید سعی کنید درمان های خانگی مانند چسب تله اشکال zappers یا کنترل آفات اسپری های طراحی شده به طور خاص برای عقرب. شما همچنین می خواهید مطمئن شوید برای بررسی خانه خود را برای ترک های کوچک و یا دهانه (به عنوان کوچک به عنوان 1/16 اینچ). درمان و مهر و موم در هر دهانه به شما در پیدا کردن. کنترل آفات درمان طراحی شده برای استفاده در فضای باز استفاده می شود باید برای جلوگیری از این آفات از زندگی در اطراف خانه خود را. وجود دارد بسیاری از انواع آفات کنترل و پیشگیری از آفت محصولات در دسترس سبز از جمله کنترل آفات محصولات برای استفاده خانگی. شما می خواهید برای اطمینان از شما دریافت محصول مناسب برای درخواست خود را در سایت به منظور رسیدن به بهترین نتایج و حفاظت.

اما پس از عقرب گزیدگی می تواند دردناک باشد و به طور بالقوه خطرناک تماس در یک حرفه ای خدمات کنترل آفات توصیه می شود. آفت کنترل سرویس می دانید که انواع خاصی از کنترل آفت است که باید مورد استفاده قرار گیرد برای وضعیت فردی خود را. آنها را به تجهیزات ایمنی دنده و کنترل آفات محصولات مورد نیاز برای نگه داشتن شما و خانواده خود را امن است. بیشتر آنها باید قادر به شما کمک کند با مناسب کنترل آفات پیشگیری برنامه برای کمک به جلوگیری از عقرب از زندگی یا تودرتو در اطراف خانه خود را.

~ بن آنتون, 2010

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *