داریوش شجاعیان؛ کاش این بدشانسی ها تمام شود

[ad_1]

به گزارش ایران پژواک، داریوش شجاعیان روز گذشته تولد 28 سالگی خود را در شرایطی جشن گرفت که  مدت ها است به جای تمرین و حضور در میادین مجبور است بازی های تیمش را از خانه تماشا کند.

داریوش شجاعیان در آخرین بازی های استقلال در لیگ هفدهم که مربوط به بازی رفت برابر ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا می شود در ورزشگاه فولاد شهر روی یک صحنه پایش روی توپ سر خورد و رباط صلیبی اش پاره شد.

شجاعیان در نیم فصل دوم لیگ هجدهم دوباره به میادین برگشت اما تحت تاثیر مصدومیت شدیدی که نصیبش شده بود نتوانست روزهای خوب خود را در ترکیب آبی ها تکرار کند.

شرایط برای هافبک آبی ها در لیگ نوزدهم اما کاملا متفاوت بود، جایی که او در ترکیب تیم استراماچونی در پست هافبک پشت مهاجم به میدان رفت و سرمربی ایتالیایی آبی ها از او به عنوان بازیساز اصلی تیمش استفاده کرد.

اما 29 مهر ماه سال گذشته یک روز تلخ دیگر برای شجاعیان در دوران فوتبالش بود، اتفاقی که این بار در ورزشگاه شهرقدس رقم خورد، جایی که استقلال موفق شد با 4 گل سایپا را شکست بدهد اما دقیقا در همان روز هافبک این تیم روی یک صحنه زانوی پایش پیچید و یک بار دیگر با تلخ ترین مصدومیتی که یک فوتبالیست نصیبش می شود مواجه شد، او رباط صلیبی اش پاره شد و این بار به طور کامل لیگ نوزدهم را از دست داد.

حالا داریوش شجاعیان در شرایطی وارد سن 28 سالگی شده است که روزهای تلخ برای او تمام شده است و این بازیکن خوش تکنیک استقلال مدتی است تمرینات سبک خود را آغاز کرده است.

اگرچه فصل برای شجاعیان تمام شده است اما او باید امیدوار باشد با آمادگی کامل لیگ بیستم را استارت بزند تا بتواند خاطرات تلخ این فصل را از ذهن خودش و البته هواداران استقلال پاک کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *