خبری بد برای دلال‌های فوتبال

[ad_1]

به گزارش ایسنا، جلسه بررسی وضعیت پرونده‌های انضباطی باشگاه‌های تراکتور، ماشین‌سازی، نود ارومیه، ملوان بندرانزلی و گل گهر سیرجان ظهر امروز (یک‌شنبه ۳۱ فروردین‌ماه) با حضور مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون، محمود شیعی عضو هیات رییسه، مسوولان ذی‌ربط در فدراسیون و مدیران عامل باشگاه‌های فوق برگزار شد.

جمشید نورشرق، رییس کمیته وضعیت بازیکنان درباره این نشست عنوان کرد: این جلسه برای بررسی‌ شرایط مالی باشگاه‌ها و بدهی‌های داخلی و خارجی با تدبیر دبیرکل فدراسیون امروز انجام شد. باشگاه‌های حاضر در این نشست نظرات و پیشنهادات را در جهت تکلیف و حل و فصل مسائل مالی ارائه کردند. هم‌چنین از طرف فدراسیون فوتبال نیز مطالب و پیشنهاداتی که منجر به کاهش این تعهدات درباره سیر نزولی بدهی‌های مالی نزد فیفا می‌شود، ارائه شد.

او در ادامه بیان کرد: مقرر شد متعاقب این جلسه با هم‌اندیشی بین باشگاه‌ها و فدراسیون راهکارهای اجرایی درباره قرارداد تیپ که با نظر فدراسیون فوتبال در آینده‌ای نزدیک با لحاظ چارچوب استاندارد حرفه‌یی و هم‌چنین با رعایت حقوق بین‌المللی تهیه خواهد شد، به اجرا دربیاید. بدون تردید این راهکارها بر مبنای سیاست‌گذاری و تعامل فی مابین خواهد بود.

رییس کمیته وضعیت بازیکنان در پایان درباره به‌کارگیری مربیان و بازیکنان خارجی در باشگاه‌ها اظهار کرد: حاضران نظرات خود درباره جذب بازیکن و مربی خارجی در باشگاه‌ها مطرح کردند و به عنوان یک اولویت مقرر شد باشگاه‌هایی که درصد جذب بازیکن خارجی هستند، قبل از شروع فصل آتی و در زمان نقل انتقالات می‌بایست در چارچوب استانداردهای مجوز صدور لیگ حرفه‌ای و کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *