جوانب مثبت و منفی از الکترولیز

[ad_1]

بسیاری از زنان و برخی از مردان به دنبال در برخی از نقطه در زندگی خود را به طور دائم حذف موهای ناخواسته. این که آیا شما're زن با لوکس خط ریش و یا سبیل و یا یک مرد است که بیش از حد موهای پشت همراه با یک به خصوص خزدار, ادم بیکار و تنبل می آید زمانی که برداشت و / یا اپیلاسیون بی وقفه از دست دادن درخواست تجدید نظر خود را.

مجموعهای از سیستم حذف مو وجود دارد اما همه باید جوانب مثبت و منفی. برای برخی از افرادی که می خواهید به خلاص شدن از شر مو در مکان های که در آن باید وجود't بود هر, و یا برای کسانی که رنج می برند از درشت خیره موها که برنده't برود مهم نیست که چگونه بسیاری از بار آنها حذف, الکترولیز ممکن است پاسخ .

چه الکترولیز?

یکی از قدیمی ترین مو روش های حذف آن گزارش کشف شده در سال 1875 هنگامی که دکتر چارلز میشل از آن استفاده می شود برای حذف فرورفته مژه. کشف خود را با امروز's استانداردهای نسبتا ساده و در عین حال با اینحال در نظر گرفته شده به طور کامل انقلابی: او در بر داشت که مو در فولیکول های درمان با الکترولیز نابود شد – تقریبا به طور دائم.

الکترولیز با این نسخهها کار در یک مد ساده: مقدار کمی از انرژی است که از طریق یک سوزن به فولیکول تولید گرما که از بین می برد و سلول های پایه که کسانی که مسئول تولید ، نتیجه این است که به دور از فوری: در بسیاری از موارد به منظور برای این روش به کار می روند باید چندین بار تکرار شده.

در حال حاضر سه نوع از الکترولیز در بازار امروز است. آنها عبارتند از:

گالوانیکی. این روش اصلی طراحی و توسعه توسط دکتر میشل. سوزن در تعامل با بدن's نمک و یک الکترو شیمیایی زمان و اب قلیایی تولید شده است که می کشد خاموش ، دستیابی به نتایج خوب اما کند است اما گفته شده است که بهترین رکورد تا آنجا که رشد مجدد مو نگران است.

Thermolysis. تولید سریع تر حرارت با استفاده از یک موج کوتاه دیاترمی زمان اما با کمتر کامل نتایج از گالوانیکی الکترولیز است. در یک کلام سوزن عبور یک جریان AC از طریق آب که باعث لرزش و باعث آن را به گرما و در نتیجه آسیب به فولیکول. Ain't علم فوق العاده است ؟

مخلوط. به عنوان نام نشان می دهد این نوع از الکترولیز است که نوسانات هر دو راه عبور هر دو AC و DC در حال حاضر از طریق سوزن.

آگاه باشید که مهم نیست که چه نوع از الکترولیز شما انتخاب می کنید اغلب نتیجه بستگی به مهارت پزشک و ترجیحا لوازم آرایشی و بهداشتی, متخصص پوست. شما نیاز به پیدا کردن کسی که با یک پیشینه ثابت است که با موفقیت انجام الکترولیز بارها برای بهترین نتایج. اگر ممکن است بخواهید به صحبت می کنند به مشتریان قبلی برای دیدن چگونه آنها رای خود را تجربه. همچنین آگاه باشید که فولیکول که خم شده و با توجه به قبلی tweezing یا اپیلاسیون ممکن است کرایه نیز هست.

جوانب مثبت از الکترولیز

* طول می کشد بسیار طولانی تر از اپیلاسیون برداشت و یا اصلاح.

* حتی می توانید (در نهایت) منجر به حذف دائمی مو در برخی موارد و در برخی از مناطق.

* مناسب برای تمام پوست و مو انواع آن را به عنوان نه هدف رنگدانه در مو بر خلاف لیزر.

* بهتر است در اکثر موارد از لیزر مو حذف به عنوان دومی این است که تقریبا همیشه همراه با رشد مجدد مو (اما الکترولیز است که قابل ملاحظه ای آهسته تر و دردناک تر).

منفی از الکترولیز

* می تواند دردناک باشد. برخی از افراد پیدا کردن آن را کمی تحریک کننده و ناراحت کننده دیگران پیدا کردن آن لطمه می زند بیش از حد. بستگی به خود آستانه درد اما به یاد داشته باشید, no pain no gain.

* می توان گران. اطراف بپرسید برای پیدا کردن یک قیمت مناسب آن نیز بستگی به اندازه از منطقه شما می خواهید درمان می شود, آیا شما نیاز به بارهای از تکرار جلسات و غیره.

* می تواند وقت گیر و دشوار و حتی خسته کننده زمانی که مقدار زیادی از مو دخیل هستند به عنوان مثال هنگامی که در تلاش برای اهلی بسیار عقب است.

* هنگامی که انجام نادرست می تواند منجر به رشد مجدد مو, آسیب های پوستی و عفونت است. به حداقل رساندن خطرات با ساخت مطمئن شوید که تکنسین واجد شرایط یکی (نگاه کنید به بالا) و می پوشد دستکش های جراحی و با استفاده از سوزن یکبار مصرف. قرمزی و تورم و حتی دلمه ها بیش از حد توان انتظار داشت پس از همین't بود بیش از حد freaked توسط برخی (موقت) اثرات جانبی ناخوشایند.

* برخی از مردم پول زباله به عنوان آنها پیدا کردن آنها don't پاسخ به درمان در همه.

* برخی از پیدا کردن وجود دارد مقدار زیادی از رشد مجدد مو. این است که در ناحیه زهار و زیر بازوها; رفتن یک یا دو بار در سال برای مرتب کردن باید فوت و فن انجام دهد.

* توصیه نمی شود به صورت خاص به طور بالقوه مودار بخش هایی از بدن مانند سوراخهای بینی و یا داخل گوش است. نیز برای موهای مول است.

آنچه در مورد انجام آن را به خودتان الکترولیز?

توصیه نمی شود. در حالی که بسیاری از مردم در حال وسوسه به خرید یک کیت DIY زیرا آنها ارزان تر هستند و شما می توانید با انجام الکترولیز در حریم خصوصی خانه خود را با اشکالات بسیاری است. این فرایند بسیار وقت گیر و بدون آموزش مناسب است شما می توانید خودتان را جدی برخی از آسیب های پوستی.

در واقع انجمن پزشکی آمریکا's کمیته جلدی بهداشتی و آرایشی و بهداشتی تنها توصیه خانه کیت هنگام انجام مناطق مانند پایین پاها هستند که به آسانی در دسترس است. این قانون سخت و سریع است که: اگر شما باید به فشار برای دیدن منطقه don't درمان آن را به خودتان.

ملاحظات دیگر نگرانی هزینه کرد و گفت که خانه کیت غلط اقتصاد است. آنها فقط تاریخ و زمان آخرین تا زمانی, و اگر شما یک مقدار زیادی از مو به حذف شما ممکن است سوختگی یک نفر قبل از شما به پایان رسید, بنابراین نیاز به خرید کیت. در دراز مدت رفتن به یک سالن یا med spa ممکن است ارزان تر – مگر, البته, شما خرید انجام آن را به خودتان کیت فقط به zap ولگرد مو آموزش دیده حرفه ای از دست رفته است.

را تشکیل می دهند ذهن خود را

بحث بر الکترولیز در مقابل لیزر برای حذف موهای دائمی مداوم است و شما باید ببینید چه چیزی برای شما بهتر است. بدیهی است که بستگی به عوامل مختلف مانند موهای خود و نوع پوست گستره منطقه شما می خواهید درمان شخصی خود را به آستانه درد و دولت از کیف پول خود را. در برخی موارد ممکن است آن را بیشتر حس و سنت – به درست ادامه اپیلاسیون و برداشت دور آن موهای ناخواسته.

اگر شما تصمیم می گیرید که بازدید از یک med spa بهترین گزینه برای شما, مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید یک پزشک آموزش دیده با بسیاری از تجربه. داشتن یک منطقه کوچک انجام می شود برای اولین بار پس از چک کردن نتایج در چند ماه' زمان تا ببینید که چگونه شما پاسخ به درمان نیز ایده خوبی است. سپس دوباره آن جولیا رابرتز-سبک زیر بغل مودار ممکن است به زودی در رواج …

اطلاعات در این مقاله در نظر گرفته شده است به جای تخصص پزشکی و مشاوره خود را ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. ما شما را تشویق به بحث در مورد هر گونه تصمیم گیری در مورد درمان یا مراقبت های مناسب پزشکی حرفه ای است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *