جریان پیوسته قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن یا پالس جریان

[ad_1]

قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن هستند با یک سرمایه گذاری کوچک, مطمئن شوید که شما را انتخاب کنید یکی از سمت راست برای نیازهای شما بسیار مهم است. با بسیاری از را انتخاب کنید چگونه شما می دانید که کدام یک برای شما مناسب است. مهم ترین ویژگی در سفر کنکنترترس اکسیژن است که در جریان است. اکسیژن واحد مانند Respironics Evergo و Invacare XPO2 در حال پالس جریان واحد است. جریان پیوسته واحد را شامل Sequal گرفتگی 3 و DeVilbiss IGo.

پالس در مقابل جریان پیوسته

بسیاری از بیماران دریافت وجود اکسیژن در پالس جریان همچنین به عنوان شناخته شده بر روی تقاضا جریان که بدان معنی است که اکسیژن نیست به طور مداوم جریان از طریق شلنگ. به جای اکسیژن pulsates در آینده به عنوان شما را از یک نفس کشیدن. قوی ترین پالس جریان قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن است Respironics Evergo. این Evergo قرار می دهد تا 1050 میلز اکسیژن در مقایسه با XPO2 که تنها قرار می دهد از 750 میل اکسیژن در حداکثر. پالس جریان سفر اکسیژن ماشین آلات تنظیمات معمولا بین 1-6. تنظیمات در یک پالس جریان اکسیژن دستگاه متفاوت در یک دستگاه است که جریان به طور مداوم. در خواست تحویل ممکن است یک مقدار متفاوت از اکسیژن در یک محیط 3 بسته به واحد شما با استفاده از.

بسیاری از بیماران که نیاز مداوم جریان اکسیژن قادر به سفر تا Sequal گرفتگی در آمد به بازار. تا هفته گذشته Sequal گرفتگی تنها جریان پیوسته قابل حمل اکسیژن و متمرکز کننده است که هر دو پیوسته و پالس جریان تنظیم. امروز وجود دارد در حال حاضر 2 واحد دیگر که همان تنظیمات Oxlife استقلال و DeVilbiss Igo . سنگین تر و حجیم تر از بسیاری از رقبای خود در جریان پیوسته واحد شامل یک نور سبد برای حمل و نقل آسان. بهترین از همه, به دلیل توانایی خود را از طریق قدرت و مستمر تامین اکسیژن-حالت جریان پیوسته اکسیژن واحدهای خوب برای مسافرت و خانه ساخت نیاز برای خانه سیلندر اکسیژن و یا مراکز منسوخ شده است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *