جاده شرایط اضطراری: در سال جدید's هدف

[ad_1]

من تقریبا 13 ساله ماشین “کوچک قرمز” درگذشت در وسط بزرگراه در ساعت شلوغی ترافیک در اوایل شب در حالی که خورشید هنوز هم در خارج. زمانی که کمی قرمز ناگهان رفت از محدودیت سرعت به 0 من بلافاصله با قرار دادن انگشت بر روی اضطراری چراغ چشمک زن.

اتومبیل شد و زوم در اطراف من در سرعت های بالا. من به سرعت به نام باشگاه خودرو بر روی تلفن همراه من و نگاه من محل سکونت من-پد به آنها بگویید که چه جاده ها من نزدیک شد به طوری که آنها می تواند ارسال یک کامیون یدک کش. من توضیح داد که در آن من بود و من نیاز به کمک فوری به دلیل “کوچک قرمز” بودن مرده در وسط بزرگراه.

همانطور که من در صحبت کردن با خودکار, باشگاه, یک پلیس زدم و در پنجره من و پرسید: “چرا شما متوقف کردن اتومبیل خود را در وسط بزرگراه؟”

من توضیح داد: “ماشین من's درگذشت.” او گفت:. “قرار دادن ماشین در خنثی و دوباره آن را امتحان کنید!” من و آن را هنوز هم مرده است. او گفت: “شما می توانید't ماندن در اینجا. اجازه دهید من فشار ماشین به سمت راست بالا در راه است. و او!

مدت کوتاهی پس از آن دو کامیون از باشگاه خودرو وارد شده به دو “کوچک قرمز” به فروشنده.

با تشکر از آسمانها به یاد من به فشار اضطراری چراغ چشمک زن “را فشار دهید”. این زندگی من را نجات داد و تمام رانندگان دیگر سرعت در اطراف من. پلیس یک فرد فوق العاده برای کمک به حرکت “کوچک قرمز” از مرکز بزرگراه.

فکر می کردم که “چه می شود اگر ماشین من خراب شده بود در یک طوفان برف? آنچه شما باید همیشه در ماشین خود را برای همه شرایط اضطراری?

کارشناسان می گویند در علاوه بر این به یک مخزن پر از گاز شما باید شامل موارد زیر در اورژانس جاده بسته:

شارژ تلفن همراه: شارژر همراه

زداینده با جارو

نور فلاش با باتری اضافی

کیت کمک های اولیه

لازم پزشکی

لباس های اضافی, پتو, فوق العاده, جوراب, دستکش, کلاه, شال

بطری آب میان وعده غذایی از جمله میله انرژی کشمش میله آب نبات

جاده نمک و شن و ماسه و یا بستر گربه, (کشش اضافی) بیل

عود اضطراری و منعکس کننده

سوت

وزش نسیم تا رادیو

تقویت کننده کابل

اضطراری تایر درزگیر

در حال حاضر شما می دانید آنچه شما باید در اورژانس جاده بسته در مورد snowstorm. شما نیز می دانید چه “را فشار دهید” به فشار اگر وسیله نقلیه خود را می میرد در بزرگراه.

شما در نهایت تصمیم گرفت که “یک چیز” شما می خواهید برای به انجام رساندن را به عنوان هدف خود را برای این سال جدید ؟

آن است که هرگز به اواخر خود را به مجموعه “یک” هدف!

نوشتن هدف خود را پایین, نوشتن طرح های خود را از چگونه شما می رویم به انجام رساندن آن و تاریخ که توسط شما در برنامه ریزی برای رسیدن به این “یک” هدف است. جایی که ورق در مقابل از کامپیوتر شما که در آن شما می توانید آن را ببینید هر روز به طوری که شما می توانید که برای رسیدن به یک هدف.

I've تصمیم هدف من این است که برای خرید یک ماشین جدید است که در گذشته بیش از 13 سال است. I'در حال حاضر آغاز شده به دنبال آن و صرفه جویی در آن است. من باید آن را در 5 ماه مه 1st در آخرین!

پس چه's هدف خود را و آنچه در تاریخ آیا شما برنامه ریزی در رسیدن به آن ؟ دریافت امروز شروع کنید!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *