تقاضای حاتمی‌کیا از مردم در آستانه نمایش اینترنتی فیلم «خروج»

[ad_1]

به گزارش سیتنا، ابراهیم حاتمی‌کیا، در آستانه نمایش آنلاین فیلم «خروج»، در پیامی ویدئویی، مردم را به تماشای تازه‌ترین ساخته سینمایی خود دعوت کرد.

کارگردان «خروج» گفت: «من حاتمی‌کیا هستم، بنده سال ۹۸ فیلمی به نام «خروج» ساختم که در جشنواره فیلم فجر هم شرکت کرد. همیشه مبنا بر این بوده است که در سال جدید فیلم‌هایمان اکران می‌شد ولی با وضعیت کرونایی که پیش آمده این امکان از ما سلب شد و آینده مبهمی هم در مقابل ماست که نمی‌دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد.»

او ادامه داد:‌ «بر همین اساس عزیزان تصمیم گرفتند به روش اینترنتی این کار را انجام دهیم که تا امروز در سینمای ایران رخ نداده بود و ما پیشگامان این مسیر در سینمای ایران محسوب می‌شویم. به هر حال این روش هم شدنی است و جواب می‌دهد چراکه مردم این روزها در خانه‌هایشان و در کنار عزیزانشان هستند و چه خوب که ما هم از این فرصت استفاده و شما را در این فیلم شریک کنیم.»

حاتمی‌کیا درباره خرید بلیت ادامه داد: «من امیدوارم این نوع بلیت خریدن و این سنت جدید را انجام بدهیم و با خانواده در کنار هم فیلم را ببینیم. خدا را شکر می‌کنم که فیلمم از نوعی است که خانواده‌ها کاملا می‌توانند در کنار هم باشند و این فیلم را ببینند. امیدوارم خدایی نکرده دانلودی صورت نگیرد و به شکل غیرقانونی، فیلم پخش نشود. البته معتقدم مردم ما در حوزه‌های فرهنگی به قدری فهیم شده‌اند که می‌دانند این کار یعنی ضربه زدن به ارکان تهیه این فیلم.»

او تاکید کرد: «بقای ما به این است که فیلم ساخته و بودجه‌ای خرج شود و از طریق نمایش فیلم، هزینه‌ها برگردد و باز یک فیلم دیگر بسازیم. امیدوارم این اتفاق بیفتد. امیدوارم با تماشای فیلم مدیون آن ۲ ساعتی که وقت گذاشتید و مبلغی که خرج کردید نباشیم و سرمان بلند باشد.»

فیلم سینمایی «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا به دلیل شیوع ویروس کرونا و ادامه تعطیلی سالن‌های سینمایی در سراسر کشور، از فردا (یکشنبه ۲۴ فروردین) به صورت آنلاین و با پرداخت ۱۲ هزار تومان به مدت ۲۴ ساعت در سرویس‌های وی‌اودی قابل تماشا است.

در این فیلم فرامرز قریبیان، پانته‌آ پناهی‌ها، کامبیز دیرباز، سام قریبیان، محمدرضا شریفی‌نیا، گیتی قاسمی، جهانگیر الماسی به‌عنوان بازیگران اصلی به ایفای نقش پرداختند. این فیلم در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به اکران درآمد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *