تعداد'n اونس و گنج شکار

[ad_1]

اگر وجود دارد's یکی از چیزهایی که من آموخته, it's قدرت 'Count'n اونس.' در زندگی قبل از من رفت و “به میدان” در یک هواپیما و هنگامی که زمان آمد … شروع به پریدن کرد. من شروع به پریدن با چتر نجات. من شروع به پریدن کرد با ذخیره چتر نجات. و من شروع به پریدن کرد و با یک کوله پشتی و LBE (تحمل بار تجهیزات و … است که نظامی اصطلاحات برای یک غذاخوری کمربند و بند) است که شامل همه چیز من می خواهم که برای من در دسترس برای انجام هر چه بود من از رفتن به میدان ، اجازه دهید's نکنید که خود را به سلاح و مهمات و دیگر مهمات. تمام گفته همه چیز من بیرون رفت و درب هواپیما حمل در هر نقطه از 120-160 پوند و … و یا حتی بیشتر. خدا رو شکر چتر نجات کار خود را.

زمانی که من شروع به زندگی حرفه ای من, ما تا به حال یک کوله پشتی به نام “جنگل چین و چروک وتاه.” آن را شامل یک لوله فلزی و یک کیسه که شاید 1 و نیم تا 2 فوت مکعب از فضا. نه مقدار زیادی از فضای در نظر گرفتن همه چیز ما تا به حال به انجام. در قاب (معمولا نیمه بالا) ما را بند بر روی کیسه های ضد آب که انجام خوابیده دنده و شاید چند چیز دیگر. در حال حاضر به عنوان یک سرباز در این زمینه را برای ساعت 14: 30 منتشر روزها اولویت اول می رود که در چین و چروک وتاه است ماموریت بحرانی لوازم و تجهیزات. برای من که به معنای حداقل یک سنگین رادیو متعدد باتری (باتری بزرگ) آنتن, ساخت لوازم (سیم عایق طناب و غیره) و یک دسته دیگر مسائل متفرقه. بعد آمد من سهم دیگر مورد نیاز تیم تجهیزات.

پس از آن من می توانید شروع به نگاه کردن به من نیاز دارد. غذا, لباس, لوازم آرایش, در حال خواب, دنده “دماغ گرفتن دنده” و مانند آن. هر انسان به حال خود لیست استاندارد از مسائل شخصی او صورت گرفت. و آنچه که شما در زمان به عنوان کوچک و بسیار سبک وزن و به عنوان ممکن است. شما به معنای واقعی کلمه شروع 'Count'n اونس' چرا که شما قرار بود برای انجام هر اونس شما در زمان. و اگر شما دور می تواند ترک های اضافی که اونس پشت سر شما بود. در اینجا's مثال: در آن شما صادر شده یکی از دو نوع زمینه جیره: C-جیره یا LRRP's. C-جیره بودند “مرطوب مواد غذایی است.” آن را در یک جعبه است که تا به حال فردی قوطی های اصلی غذا, میوه, کیک, نان, شیرینی کره بادام زمینی ، آن را نیز تا به حال متفرقه کیت که تا به حال قهوه, قهوه, نمک, فلفل, کاغذ توالت و چند چیز دیگر. کامل C-موش ممکن است وزن 2 تا 2 و نیم پوند است. شما هم می تواند حمل است که همه چیز … یا … شما می توانید آن را شکستن و تنها آنچه شما می خواهید و بقیه را پشت سر بگذارید. و که's آنچه ما انجام داد. من می توانم't خوردن جعبه. آن ماندند. من't می خواهید قهوه. از آن رفت. هر چه بود در داخل آن جعبه است که من که قرار بود به مصرف من پشت سر گذاشت. آن را ممکن است تنها بالغ بر یک اونس یا دو اما که's وزن من نیست که برای حمل. همه چیز طلبه در چنین شیوه ای. احتمالا با ارزش ترین درس من آموخته بود که مفهوم “استفاده دوگانه.”

چه دوگانه استفاده می کنید ؟ آن's انتخاب آیتم هایی که من با من است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دو یا بیشتر از وظایف. آسایش, مهم نیست چقدر نوکر برای ما مهم بود در این زمینه است. اگر شما می تواند چیزی است که تا به حال استفاده دوگانه که همچنین ارائه برخی از وسایل راحتی آن را به ارزش و وزن خود را در طلا. چه's یک نمونه از استفاده دوگانه مورد است ؟ یک غذاخوری جام. قدیمی GI غذاخوری فنجان ساخته شده از فولاد ضد زنگ و تولیدات در چنین راهی است که غذاخوری مناسب در داخل. آن را نسبتا سنگین اما شما می تواند با استفاده از گرم کردن مواد غذایی نوشیدنی قهوه و حرکت شبیه چمچه زنی تا آب از نهر کم عمق قرار داده و به غذاخوری (بله … ما با استفاده از ید قرص برای تصفیه آب) آب جوش برای عقیم سازی تجهیزات پزشکی به جمع آوری انواع توت ها و یا سایر خوراکیهای بومی و مانند آن. یکی دیگر از استفاده دوگانه مورد است ؟ فقط در مورد هر مرد به یک “درایو-در-کهنه.” این بود که یک مثلث پارچه به نام cravat که میپوشید در اطراف گردن خود را به صورت گرما (زمانی که سرد) و یا به چسبیدن به چیزی (مثل چراغ قوه) کراوات در اطراف سر خود را به نگه داشتن عرق کردن چشم خود را (هنگامی که داغ) و برای استفاده به عنوان فیلتر برای اشکالات و دیگر باقی مانده از آب جمع آوری شده و ریخته به غذاخوری (از غذاخوری فنجان). چند منظوره و چاقو و مانند یک Leatherman نیز محبوب است. آن را به حال یک چاقو انبردست پیچ گوشتی, مشت, حتی دیدم. طناب چتر نجات (با نام مستعار 550 بند ناف) بسیار ارزشمند بود.

ما تا به حال یکی دیگر گفت: “سفر نور – یخ در شب.” کیسه خواب سنگین شد … به خصوص زمانی که آنها مرطوب (ارتش کیسه را پر). بهتر است به یک پانچو بوش (نایلون) و سبک پانچو (همچنین نایلون) و قرار دادن آنها در شب است. به عنوان گرم نیست اما نه به عنوان سنگین است. این کوله پشتی بود بالش. بدون چادر هم نیست. در عوض ما با استفاده از یک دوم پانچو کوک با 550 بند ناف.

زمان رفت و جنگل چین و چروک وتاه بازنشسته شد و جای آلیس چین و چروک وتاه. بسیار بزرگتر کیسه بنابراین ما می تواند حمل چیزهای بیشتر. در نهایت که جایگزین شد با آنچه که به نام لاو چین و چروک وتاه. حتی بزرگتر, اما آن را نیز بسیار سنگین تر از جنگل و یا آلیس rucks. ما صادر شد خیلی بیشتر دنده بیش از حد. تکنولوژی از آن منقبض شده را اما 100 پوند از دنده سبک وزن آن فقط به اندازه 100 پوند از وزن سنگین دنده. بنابراین, 'Count'n اونس' هنوز نام این بازی است.

در مقالات آینده به عنوان صحبت من در مورد خاص و یا برنامه ریزی برای انجام شکار گنج ماجراهای آن فلز یاب, طلا, اکتشاف, و یا هر آنچه که من می تواند به شما من “چرخش” در لوازم و تجهیزات به. در اغلب موارد, I'll توصیه می کنیم چیزی است که استفاده دوگانه یا حداقل سبک وزن و در عین حال می شود کار انجام می شود. I'm بزرگ در آسایش و بخشی از آن راحتی است که قادر به رسیدن از نقطه A به نقطه B با “مسائل” و نه آنقدر خسته است که من می توانم انجام آنچه که من رفت و در آنجا به انجام. تا آن زمان شروع به فکر کردن در مورد 'Count'n اونس “و شروع به برنامه ریزی آینده خود را ماجراجویی شکار گنج.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *