تشخیص در هند

[ad_1]

حدود 70 درصد و بیشتر از همه درمان تصمیم گیری است که در هند که بر اساس تشخیصی آزمایشگاه نتایج آزمون وجود ندارد مناسب نظارتی بدن مشرف به تمام شیوه های تشخیصی آزمایشگاه. گزارش های متعددی نشان می دهد که درآمد حاصل از تشخیص بخش رشد در CAGR از حدود 20 درصد در 2010-12, این مجموعه را به رشد بیشتر در 25 ٪ به صورت سالانه در سال در سال فراتر از سال 2013 است.

مستقل پاتولوژی آزمایشگاه در کشور و صنعت بسیار رقابتی و قیمت-محور با پس زدن و ارجاع کسب و کار پرداخت به پزشکان در یک عمل بسیار معمول است. بخش خدمات زیادی حضور بازیکنان واقع در منطقه یا در سطح شهر و کامل تکامل یافته در آزمایشگاه می تواند انجام 1500 نوع متفاوت از آزمون.

با جمعیت فعلی از 1.22 میلیارد دلار رسید که از سال 2011 در حال رشد در نرخ 1.5% در سال در سال ها در این بازار بسیار زیاد است و ایده آل برای خدمات تشخیصی ارائه دهندگان و تولید کنندگان. یک بار آزمایشگاهی مدرن شیوه های تاسیس شده به خصوص در زمان قبل از تجزیه و تحلیل ایمنی (استفاده از Vacutainers, دستکش, دستکش های یکبار مصرف 2ply فولاد ماسک یکبار مصرف سر کلاه و سایر یکبار مصرف پلاستیکی-ظروف همراه با زباله های تفکیک تکنیک) این بازار هند خواهد شد به شدت به رسمیت شناخته شده توسط تمام بازیکنان در تشخیصی در بخش بهداشت و درمان.

تشخیص و آسیب شناسی کلید به سود رانندگان در پزشکی راه اندازی شده است. مستقل از مرکز تشخیصی مدل پذيرفته شده است با توجه به بهره وری عملیاتی با یک کسب و کار شکستن حتی در 2-3 سال است. بسیاری از مراکز تشخیصی ارائه خدمات تست در زیر بخش.

1. در شرایط آزمایشگاهی تشخیص (IVD)

2. تشخیص مولکولی.

IVD یک دامنه فوق العاده ای در

یک. تشخیص مولکولی

b. Immunoassays

c. شیمی بالینی

d. میکروبیولوژی

e. هماتولوژی

پس از چین و هند است رهبر بعدی در IVD فن آوری است. با افزایش بیمار آگاهی بیمار خود تست (مانند استفاده از خون گلوکومتر) همراه با کودک رشد جمعیت IVD بازار در هند در حال رشد است در فراز و نشیب. تکنولوژی پیشرفته یکپارچه تجهیزات پزشکی است یکی دیگر از عوامل رانندگی رشد.

به دلیل کم هزینه روش تشخیص مولکولی آزمون ادامه به سریعترین بخش در حال رشد در درون IVD فضا. حساسیت بالا و زمان چرخش سریع همراه با آسان و ساده گردش کار فرآیند در حال رانندگی این روش محبوبیت و رشد. با وجود تمام رشد و تشخیص مولکولی رنج می برد با توجه به شدت تکه تکه بازار در هند و بسیاری از چالش های (NABL اعتباربخشی و استانداردسازی بودن تعداد کمی از آنها).

با توجه به سلامت آگاهانه و نگران جامعه در هند تشخیصی در حال حاضر بازار در حال تغییر را به یک است که دارای یک الگوی تقاضای موثر و مناسب تست های تشخیصی در سطح گسترده. هند تشخیصی بازار شاهد دوره ای از پیشرفت های بسیار زیاد در ابتکاری صلاحيت و اعتبار. استفاده از فن آوری لبه برش در شناخت بیماری پیش آگهی بیشتر تقویت سطح پیچیدگی از شرکت کنندگان در این بخش و ادامه خواهد داد به انجام این کار برای خدمت به آن را در بهتر و کارآمد تر راه.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *