تجهیز یار | سایت فروش

به منظور به دست آوردن راندمان مداوم ، دستگاه ممكن است دارای دو مخزن باشد كه به طور همزمان در دو فاز (جذب و بازسازی) كار می كنند. از این رو می توان جذب CO 2 ثابت و مداوم بدست آورد. فعال CO کربن 2 بنابراین جذب کننده ممکن است “تنها” یا “متمرکز” اگر به چند اتاق در ارتباط باشد. دستگاه ها باید دارای بلورهای مخصوص پمپ مکش فشرده ، اتصالات و لوله های اتصال دهنده به اتاق ها باشند که همگی دارای سفتی کامل هرمتیک (دریچه های سه طرفه کار شده با پنوماتیک) به همراه یک تنظیم کننده و تابلو فرمان هستند. برای اندازه گیری یک جاذب برای اندازه مشخص اتاق ، عوامل مختلفی وجود دارد که میزان تولید CO 2 را تعیین می کندkPa CO 2 ).

تنظیم جاذب کربن فعال شامل تنظیم دقیق چرخه جذب و بازسازی است ، به طوری که عملکرد / زمان جذب کننده بهینه می شود. تنظیم مقررات به طور معمول توسط تأمین کننده تنظیم می شود ، و این خوب است که آن را به صورت دوره ای و همچنین قبل از شروع فصل ذخیره جدید بررسی کنید. هنگامی که یک سیستم جاذب CO 2 به درستی نصب شده است ، از جمله اصلاحات مناسب ، و در هنگام استفاده از سخت افزار و نرم افزار کافی ، امکانات اضافی زیر برای هر اتاق وجود دارد:


تست های افسردگی و تست فشار سفتی با چاپ نمودار


تخلیه هوای اتاق با افزایش سریع سطح O 2 (در 5 تا 7 ساعت انجام می شود) در لحظه باز کردن اتاق و احیای هوای تنفس بدون آلودگی مناطق کار اطراف. ح) در لحظه باز کردن اتاق و احیای هوای تنفس بدون آلودگی مناطق کاری اطراف.

منبع : چرا ذغال اکتیو

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *