تجهیزات پزشکی شایع در آمبولانس

[ad_1]

همانطور که می دانید امدادگران می تواند در تعدادی از محیط های مختلف. اگر شما تصمیم به رفتن به آمبولانس مسیر شما ممکن است تعجب که چه نوع از تجهیزات پزشکی می کند یک آمبولانس باشد. و یا چه نوع از تجهیزات پزشکی شما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از. به عنوان یک امدادگر است که با این نسخهها کار در یک آمبولانس به شما خواهد شد با استفاده از تجهیزات پیشرفته و ابزار به منظور ارائه پشتیبانی از زندگی پایه (BLS) و حمایت از زندگی پیشرفته (ALS). در اینجا برخی از انواع تجهیزات پزشکی شما می توانید انتظار برای پیدا کردن در یک آمبولانس.

تهویه و تنفس مدیریت تجهیزات: این شامل لوازم و تجهیزات مورد استفاده برای تنظیم جریان هوا. تجهیزات پزشکی به معنای این می تواند شامل قابل حمل و ثابت اکسیژن, دستگاه, لوله, ماسک, و لامپ مکش (نوزادان).

نظارت و Defibrillation: فشار خون کافهای, دماسنج و بلندگو استفاده می شود برای نظارت بر علائم حیاتی. قلبی, defibrillators به بیشتر معمولا به عنوان

بی حرکتی: برای کمک به ایجاد ثبات در یک بیمار صدمات شما در پیدا کردن تجهیزات مورد استفاده برای جمع مجروح فردی مانند استفاده از آتل گردنی قلاده. باند را می توان مورد استفاده برای کنترل خونریزی. Backboards و بی حرکتی دستگاه های تحتانی و اندام فوقانی نیز می توان در پزشکی اورژانس و خدمات خودرو.

زایمان: در صورتی که اورژانس شما پاسخ به شامل یک فرد آمبولانس باید لوازم و تجهیزات برای کمک در ارائه یک نوزاد. موارد شامل پتو گرم بست یک منبع گرما و ظروف استریل و دستکش.

پیشگیری از عفونت: به اطمینان حاصل شود که شما قادر به کار در شیوه ای امن آمبولانس حاوی تجهیزات پزشکی برای کمک به جلوگیری از گسترش عفونت است. مواردی مانند پوشش کفش و دستکش و ماسک و مواد ضد عفونی کننده راه حل خواهد بود در آمبولانس.

پیشگیری از آسیب دیدگی: محدودیت های آتش نشانی و کلاه محافظ هستند و برخی از تجهیزات است که شما را پیدا خواهد کرد در یک آمبولانس برای کمک به جلوگیری از آسیب.

در حمایت از زندگی پیشرفته در سطح یک آمبولانس حاوی تمامی تجهیزات برای پشتیبانی از زندگی پایه علاوه بر تجهیزات پیچیده تر ذکر شده در زیر.

عروقی دسترسی: زمانی که اورژانس نیاز به نفوذ از پوست یک آمبولانس حاوی سوزن با اندازه های مختلف و انواع و همچنین سرنگ و گیتس.

قابل حمل مانیتور/ضفبرلترس و فشار خون دستگاه اضافی برخی از تجهیزات پیشرفته که امدادگران را به استفاده از در طول یک اورژانس پزشکی وضعیت نیاز به ALS مراقبت.

دارو: این دارو که در یک آمبولانس نیاز به دیدار با الزامات تعیین شده توسط انجمن قلب آمریکا اضطراری قلبی مراقبت از کمیته. انواع دارو شما می توانید انتظار به استفاده از در حالی که مشغول به کار در یک آمبولانس شامل داروهای مسکن ضد صرع, داروهای ضد, داروهای قلب و عروق, پزشکی و سدیم بی کربنات. به هیچ وجه این لیست شامل همه medicine, paramedic آمبولانس حمل.

رهایی تجهیزات: در برخی از موارد شما ممکن است نیاز به استفاده از برخی ابزارهای ویژه ای برای کمک به extricating یک فرد است. رهایی ابزار ابزار است که کمک به آزاد کردن و یا از بین بردن یک شخص مجروح می تواند مورد استفاده برای پیاده کردن گسترش برش یا کشش. جداسازی قطعات ابزار شامل آچار پیچ گوشتی و پیچ برش. طناب و زنجیر و کیسه های هوا هستند ابزار بزرگ برای کمک به کشیدن. هنگامی که مواد نیاز به برش اره و/یا هوا-برش تفنگ کیت را به شما کمک کند به بیمار خود را و آنها را از دام افتاده بودن.

به عنوان شما را در ادامه مسیر خود را به سمت تبدیل شدن به یک پیراپزشک شما خواهد بود به طور کامل آموزش دیده در تمام تجهیزات است که شما نیاز به می دانم که چگونه به استفاده از به طوری که شما می تواند آماده برای رسیدگی به هر گونه و همه موقعیت های اضطراری.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *