تجاوز جنسی به پسر 14 ساله تهرانی توسط دو جوان

[ad_1]

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از یک سال قبل به دنبال شکایت یک مرد میانسال آغاز شد که همراه پسر ۱۴ ساله اش به نام سهراب به پلیس آگاهی رفته و از دو پسر جوان شکایت کرده بود.

آزار و اذیت پسر نوجوان
مرد میانسال در تشریح ماجرا گفت: پسرم کند ذهن است و از معلولیت ذهنی رنج می برد. به همین خاطر نمی تواند در مدرسه های عادی درس بخواند. دیروز پسرم دیرتر از همیشه از مدرسه به خانه برگشت. او سر و وضع آشفته ای داشت و حالش خوب نبود. وقتی علتش را پرسیدم پسرم گریه کرد. من با او صحبت کردم تا اینکه متوجه شدم دو پسر جوان به بهانه نشان دادن جانوری عظیم الجثه او را به بیابان های اطراف خاوران برده‌ و آزار داده اند.

ردیابی دو شیطان صفت
با این شکایت پسر نوجوان به پزشک قانونی معرفی شد و کارشناسان پزشکی قانونی در گزارشی آزار و اذیت وی را تایید کردند.

به این ترتیب ردیابی دو پسر شیطان صفت آغاز شد. پلیس با نشانی هایی که از پسر کند ذهن گرفته بود به تحقیق پرداخت و دریافت دو پسر شیطان صفت از هم محله ای های قربانی کند ذهن بوده‌اند. به این ترتیب رد یکی از آنها به نام احسان را یافت.

احسان 21 ساله که سعی داشت با دروغگویی هایش پلیس را منحرف کند در مواجهه حضوری با سهراب سکوت کرد و دستش برای پلیس رو شد. احسان هم دست دیگرش به نام مهرداد را نیز لو داد. به این ترتیب مهرداد ۲۲ ساله نیز ردیابی و بازداشت شد.

فرار یکی از متهمان
دو متهم با قرار وثیقه آزاد بودند تا در جلسه دادگاه از خود دفاع کنند اما در این میان روشن شد مهرداد به مکان نامعلومی گریخته است و تلاش برای ردیابی مهرداد آغاز شد اما پلیس به نتیجه مطلوب نرسید. درج آگهی احضار مهرداد به دادگاه نیز بی نتیجه ماند و احسان به تنهایی در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد.

درخواست پدر قربانی طعمه شیطان صفت ها
در آن جلسه که پدر سهراب حضور داشت برای احسان اشد مجازات خواست و گفت: مهرداد فراری است و پلیس ردی از او به دست نیاورده اما من برای او نیز مجازات می خواهم. آنها می‌دانستند پسرم از معلولیت ذهنی رنج می‌برد اما به او رحم نکردند. آنها به بهانه نشان دادن حیوانی خیالی پسرم را به بیابان‌های حاشیه تهران بردند و بی رحمانه او را آزار دادند. پسرم تحت تاثیر این ماجرا اوضاع روحی بدی پیدا کرده و مدت‌ها است که تحت درمان یک روانشناس قرار دارد و زندگی من و همسرم سیاه تر از قبل شده است.

جلسه دفاع در دادگاه
سپس احسان که با قرار وثیقه آزاد بود در جایگاه ویژه ایستاد و به جرم سیاه اعتراف نکرد و همدست فراری اش را گناهکار خواند و گفت: مهرداد نقشه سیاه را کشیده بود. او گفت پسر کند ذهنی را می شناسد که می توانیم او همراه خودمان به بیابان ببریم. ما به بهانه نشان دادن جانوری عظیم الجثه سهراب را به بیابانهای حوالی خاوران بردیم و برای خنده سر به سرش گذاشتیم. اما من او را آزار ندادم و نمی‌دانم مهرداد نیز او را آزار داده یا نه. من حالا هیچ نشانی از مهرداد ندارم و نمی دانم به کجا فرار کرده است.

بنا به این گزارش، در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *