تجاری تمیز کردن خدمات به “سبز” با “پاک”

[ad_1]

من می دانم من می دانم که بدون توجه به آنچه که ما بحث در مورد زمانی که می آید برای تمیز کردن وجود دارد یک عبارت است که نگه می دارد ظاهر. محیط زیست! بیش از 25 سال پیش “سبز”, “محیط زیست سالم”, “زیست تخریب پذیر”, “دوستدار محیط زیست” و “انرژی” تمام شد مشترک کلمات روزمره زمانی با اشاره به تمیز کردن میباشد. ادارات و بیمارستان های بزرگ فضای خرده فروشی و مدارس تبدیل شده اند بسیار آگاهانه از نظافت و بهداشت از امکانات خود را هر دو در “باکتری رایگان” و “سبز” سطح. آنها نیز تبدیل به آگاه از رابطه بین “پاک” و سلامت کارکنان خود را. فکر می کنم در مورد آن, چگونه امن و سالم می توان آن را به استفاده از محصولات تمیز کردن که مخوف جمجمه و استخوان متقاطع نماد واژه “خطرناک” پوشیدن دستکش, پزشک تماس بگیرید بلافاصله اگر محصول به داخل چشم شما و یا اگر بلعیده! بسیاری از موثر تر “سبز” تمیز کردن محصولات خود را دارند هشدارهای اما نه شدید و نه آنها به شما گفتن به دنبال توجه فوری پزشکی اگر محصول بلعیده و یا می آید در تماس با پوست یا چشم! تجاری تمیز کردن خدمات مجبور به پیدا کردن یک راه برای ترکیب استفاده از محیط زیست سالم تمیز کردن محصولات و همچنین به عنوان انرژی کارآمد و سازگار با محیط زیست تجهیزات بدون بخشش خود را با استانداردهای بالا از “پاک” و بدون تاثیر بزرگی در خط پایین خود را. بسیاری از اواسط اندازه بزرگتر شرکت های تمیز کردن موفق بوده اند و در انجام این کار است. آن's آسان برای گفتن, 'ما با استفاده از' سازگار با محیط زیست امن 'محصولات' آن's کاملا چیز دیگری می شود در واقع انجام این کار است.

یکی از بزرگترین چالش های تجاری تمیز کردن خدمات را تا به حال بررسی گسترده

میزان تمیز کردن محصولات و تجهیزات ادعا می شود بی خطر برای محیط زیست است. قرار دادن کلمه “سبز” را به نام محصول و یا توضیحات را ندارد آن است. آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) و سبز مهر, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به پاک و محیط زیست سالم را توسعه دستورالعمل ها و استاندارد است که می تواند کمک به آنها در اتخاذ تصمیم گیری های دشوار که در آن محیط زیست سالم محصولات خود را به استفاده از. “سبز” محصولات نه تنها مفید تر برای محیط زیست آنها امن تر برای یک's سلامت. بسیاری از “سبز” تمیز کردن محصولات نه تنها “پاک” را به عنوان خود را کمتر سازگار با محیط زیست ضد قطعات انجام, اما آنها اغلب تمیز کردن بهتر و کمتر سخت و ساینده بر روی سطوح تمیز بودن. استفاده منظم از “سبز” تمیز کردن محصولات خود را محافظت می کند کف و سطوح در نتیجه کمک به طول عمر خود را.

تمیز کردن تجهیزات است که تا به حال یافت شده سمی و نا امن به محیط زیست جایگزین شده است و توسط بیشتر کشورهای عضو اکو دوستانه ، برای مثال خودرو-اسکرابر از سال های گذشته مورد نیاز بسیاری از مواد شیمیایی و آب به انجام کار درست. در حال حاضر بیشتر از همیشه وجود دارد یک انتخاب گسترده ای از کشورهای عضو اکو دوستانه خودرو-اسکرابر است که استفاده کمتر از مواد شیمیایی و آب کمتر است. حتی برخی از ساخته شده است در شیمی نظارت بر کاهش خطا در استفاده از مواد شیمیایی و اندازه گیری است. استفاده کمتر از مواد شیمیایی و آب نه تنها به محیط زیست کمک می کند اما افزایش بهره وری و در نتیجه افزایش سود.

دست در دست با تمیز کردن و محیط زیست آمده است که افزایش آگاهی از چقدر نهان باکتری ها هنوز هم وجود دارد پس از “پاک کردن”. هر کس در تمیز کردن تجاری صنعت معتقد بودند اگر کف gleamed ویندوز درخشان سطوح شد و گرد و غبار آن را پاک شد. چگونه می تواند وجود دارد احتمالا هر سطح از باکتری ها در سمت چپ ؟ چه یک شوک برای پیدا کردن با استفاده از ATP تستر وجود دارد در بسیاری از موارد یک مقدار زیادی از کوچک زندگی می کنند میکرو ارگانیسم پشت سر گذاشت. این میکرو ارگانیسم don't لزوما به حمل بیماری, بیماری های, اما من فکر't می دانم که هر کسی که اگر با دیدن یک زندگی ارگانیسم معتقد است که می توان آن را سالم! استفاده از میکرو فیبر پارچه تمیز کردن موثر محیط زیست سالم تمیز کردن محصولات و تجهیزات کاهش سطح باکتری های فوق العاده. با استفاده از ATP تستر قبل و بعد از تمیز کردن ثابت می کند نتایج. استفاده از تستر اندازه گیری سطح آدنوزین تری فسفات (ATP) در عرض چند ثانیه به روشن شدن نتایج در زمان واقعی است. تمیز کردن خدمات است که گنجانیده شده اند با استفاده از ATP تست در فرایند تمیز کردن می دانیم اهمیت نه تنها داشتن آن “نگاه پاک” اما در واقع “پاک شود”. آن همچنین کمک به آنها در ارزیابی و موفقیت خود را به برنامه تمیز کردن محصولات و تجهيزات مورد استفاده و خود را کارمند's عملکرد. این است که حتی بیشتر مهم در دفاتر پزشکی و آزمایشگاه های بیمارستان ها و مدارس ما.

موفق تجاری تمیز کردن خدمات نه تنها به تصویب رسید سازگار با محیط زیست بی خطر و موثر برای تمیز کردن شیوه نیز با موفقیت اجرا آنها. آنها ثابت کرده اند با استفاده از محصولات دوستدار محیط زیست و تجهیزات موجود امروز آنها بهتر از “پاک” و هنوز هم یک شرکت سودآور است. در هنگام انتخاب یک تجاری تمیز کردن خدمات انجام مشق شب خود را! سوال بپرسید که تمیز کردن محصولات و تجهیزات استفاده می کنند و چرا ؟ اجازه دهید آنها را آن را اثبات کند به شما با استفاده از ATP تستر با انجام یک تظاهرات. معتبر تجاری تمیز کردن خدمات این ادعا آنها با استفاده از سازگار با محیط زیست محصولات سالم و سازگار با محیط زیست تجهیزات دریغ خواهد شد به شما نشان داده و اثبات!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *