تاریخچه و اهمیت حضور آتش نشان دنده

[ad_1]

به عنوان یکی از خطرناک ترین مشاغل در عصر حاضر آتش نشانان در همه جا باید تکیه خود را در لباس های محافظ و سالها تجربه در زمان خطر فشار و تهدید کننده حیات در خطر است. برای اطمینان از ایمنی آنها PPE (Personal Protective Equipment) یک ضرورت مطلق است به طور معمول متشکل از یک کلاه, شلوار, کت, دستکش, دستگاه تنفس و عبور (شخصی هشدار سیستم ایمنی) دستگاه. PPE است که محبوب به عنوان یا “دنده حضور”, “پناهگاه دنده” و یا “آتش کیت” (در انگلستان). تخصصی, خارجی, لباس های محافظ در اصل فرسوده برای گرما و خشکی به جای حفاظت در برابر شعله های آتش.

آتش نشانان ندارد همان کیفیت از لباس های محافظ در گذشته و بسیاری از آتش سوزی و مبارزه بودند از خارج از سوختن ساختمان در صورت امکان. در اوایل تاریخچه آتش نشانی سازه در آتش شد و به ندرت وارد تا ظهور چکمه های پاشنه بلند و طولانی سنگر کتهای. مسابقه به خطر پر از شعله سوخت در ساختمان, آتش نشانان مورد نیاز دنده که با خیال راحت محافظت از خود و این فوق سنگر کتهای شد اوایل پیشگامان به PPE دنده. SCBA (خود شامل دستگاه تنفس) موارد شروع به تحقق پس از جنگ جهانی اول شامل یک محفظه هوای فشرده تنفس سیستم که فرستاده هوا به همراه ماسک صورت. این بسیار گران قیمت تولید و بسیار دست و پا گیر برای آتش نشانان برای پوشیدن دارم.

پیشرفت های تکنولوژیکی متعددی بهبود بهره وری از دنده حضور بیش از سال است. در ابتدا آتش نشانان عینک دنده حضور متشکل از پیراهن قرمز و ضخامت شلوار پشم و همچنین لاستیک slickers بیش از لباس خود را. پس از جنگ جهانی دوم NFPA (National Fire Protection Association) به خود جلب کرد تا الزامات اجباری برای تمام لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا لباس به استفاده از سه لایه. یک لایه بود و رطوبت-مقاوم در برابر یکی دیگر مقاوم در برابر شعله و سوم تا به حال به ارائه عایق حرارتی. ترکیبی از سه لایه PPE دنده همراه با SCBA عبور دستگاه های مدرن و ارتباطات تجهیزات ساخته شده آن را عملی تر برای آتشنشانان وارد ساختمان های آتش.

در 1980s آتش-مقاوم در برابر مواد مانند کولار بودند مورد استفاده در ساخت پوسته بیرونی از PPE شلوار و کت. اولین حضور چکمه بودند زانو بالا و ساخته شده از چرم در حالی که نسخه های فعلی بودند کوچکتر و ساخته شده از لاستیک جوش برقی زده شده با بور جراحی پا کلاه. آتش مجاورت مناسب هستند تخصصی نسخه از PPE دنده حضور که اضافی فلزی حرارت-پوشش بازتابنده و در شغل مربوط به گرمای شدید مانند مواد شیمیایی آتش سوزی در هواپیما و آتش سوزی.

در یک شغل که در آن شدید واریانس در دما و رطوبت در یک رخداد روزمره بسیاری از آتش نشانان دچار سرد و گرم پا و همچنین به عنوان به طور مداوم مرطوب و خشک است. برای کسانی که در معرض درجه حرارت سرد و مقدار زیادی از آب سرد خیس, چکمه های خشک شده باید به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. این کمک می کند تا کاهش جدی شرایط پزشکی مانند سودوموناس سلوليت و ورزشکار's پا

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *