تابستان پرخطر در انتظار پرسپولیس

[ad_1]

به گزارش ایران پژواک، این روزها اخبار خوبی از باشگاه پرسپولیس به گوش نمی‌رسد و از گوشه و کنار صحبت‌هایی مبنی بر خروج برخی از مهره‌های کلیدی پرسپولیس شنیده می‌شود که اصلا به مذاق هواداران این تیم خوش نیامده است. به خصوص اینکه شرایط مدیریت این تیم هنوز مشخص نشده و همین موضوع احتمال خروج این بازیکنان و تبدیل شدن این شایعات به واقعیت را قوت می‌بخشد.

علیرضا بیرانوند به آنتورپ بلژیک قرارداد امضا کرده و به صورت قطعی در تابستان پیش رو از جمع سرخپوشان جدا خواهد شد. بشار رسن ستاره عراقی سرخپوشان هم در مصاحبه های اخیرش از پیشنهادهایش گفته و به نظر می رسد او هم فصل آینده را در قطر سپری کند. همچنین مهدی ترابی ستاره بی چون چرای فصل جاری پرسپولیس هم از چند کشور اروپایی پیشنهاد دارد و احتمال جدایی او هم زیاد به نظر می رسد.

محمد نادری که به صورت قرضی از بلژیک به جمع سرخپوشان پیوسته قراردادش رو به پایان است و آینده او در این تیم مشخص نسیت. علی علیپور و شجاع خلیل زاده هم دیگر بازیکنان پرسپولیس هستند که پیشنهاد خارجی دارند و تصمیم به لژیونر شدن گرفتند.

همچنین پرسپولیس احکام زیادی در فیفا دارد و احتمال محرومیت سرخ ها از پنجره نقل و انتقالاتی زیاد است و جدا شدن این بازیکنان می تواند سرخپوشان را به دردسر بیندازد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *