بیس بال – فیلم بالا از هفت صدمات است که طاعون ترین بازیکنان بیس بال

[ad_1]

بیس بال صدمات معمولا نه پایان یک بازیکن's حرفه ای. هر گونه آسیب را می توان شکست. با مراقبت مناسب و دانش از قبل پخش خواهد شد به دنبال چه می دانید و بازگشت به فعالیت های عادی در یک مقدار کوتاه از زمان.

بالای هفت بیس بال آسیب های است که طاعون ترین بازیکنان بیس بال در زیر توضیح داده.

1. آسیب دیدگی شانه

پرتاب و یا هدف قرار دادن یک توپ بیس بال با بهره گیری از تمام بدن فیزیکی است. یک آسیب دیدگی شانه است که معمولا همراه با یک بازو و شانه آسیب دیدگی از تبادل و یا پرتاب بازو و شانه. در اصطلاحات پزشکی یک بازیکن بیس بال's شایع آسیب دیدگی شانه یک پاره روتاتور کاف. کوزه هستند بیشتر در معرض ابتلا به رنج می برند از این آسیب اما هر کسی که نقش بیس بال می تواند تبدیل به دچار یک آسیب دیدگی شانه.

2. رگ به رگ مچ دست

یک رگ به رگ مچ دست آسیب خواستار توجه ویژه به طوری که از تورم و درد می تواند فروکش. یک رگ به رگ مچ دست آسیب به ندرت طول می کشد بیش از چند روز از مچ دست است که بسیار انعطاف پذیر و قابل انعطاف است. باید یک بازیکن را از یک جست و خیز کردن و یا باید به تعقیب سریع انداختن خط رانندگی ضربه او به راحتی می تواند رنج می برند از یک رگ به رگ مچ دست.

گاهی اوقات هنگامی که یک بازیکن در حال اجرا برای یک پایه, او'll اسلاید به پایه و پیچ خوردگی مچ دست خود را. آن لطمه می زند و آن تورم خواهد شد اما به احتمال زیاد مچ دست را نه شکسته. در عرض چند روز پس از کمپرس سرد استفاده شده است و مچ دست است و بعد از آن خیس شده در آب گرم مچ دست خوب خواهد شد و این بازیکن بیس بال آماده خواهد شد برای شرکت در بازی بعدی.

3. جابجا و یا شکسته انگشتان دست

هنگامی که یک بازیکن بیس بال's دستکش بافته شده است نادرست تراز وسط قرار دارد در لحظه ای که توپ اثرات دستکش بازیکن's انگشتان و دست ها را نیش خواهد شد. اکثر بازیکنان به شما خواهد گفت که ابتلا به یک توپ با یک ungloved دست احساس می تواند ضربه بودن با یک صفحه کلید.

هر زمان که یک انگشت قرار است در هر زاویه ای دیگر از در باز و خم دولتی پخش خواهد شد احساس خود را در مفاصل انگشت گرفتن crunched, جابجا و یا شکسته. فو و infielders شایع ترین بازیکن برای دریافت چنین انگشت, آسیب, اما آن اتفاق می افتد به هر بازیکن بدون در نظر گرفتن موقعیت آنها're بازی.

4. بیش از حد طولانی زانو

هنگامی که یک بازیکن بیس بال یک کاغذ برداشته پرواز توپ از هوا او است و قطعا در معرض ابتلا به درد و رنج از بیش از حد طولانی مصدومیت زانو.

هر زمان که یک بازیکن's پا اراضی ناشیانه پس از او lunged برای یک پرواز مفصل زانو طول می کشد تا بخش عمده ای از فرود. اگر چه او ممکن است نشان می دهد بازیکنان دیگر که او می تواند راه رفتن فوری صدمه دیده خود را مفصل زانو خواهد بود زخم برای روز.

وقتی که همان بازیکن می پردازد با توجه به زانو خود را's درد او را به سرعت بهبود می یابند. اما اگر این بازیکن تشدید آسیب با بازی چندین نوبت و یا یکی دیگر از بازی در عرض یک روز یا دو آسیب بدتر خواهد شد و درد ظهور خواهد کرد.

راه دیگر این است که یک بازیکن می تواند بیش از حد گسترش خود زانو است که خوشه دریافت این ماجرا به یک پایه است که's ثابت به محل. مفصل زانو می تواند پیچ و تاب و در جهت اشتباه باعث به زانو بیش از حد گسترش دهد.

5. کشیده همسترینگ

حتی در شکل و باب روز بازیکن بیس بال که به نظر می رسد قوی عضلات پاها می تواند مستعد ابتلا به درد و رنج از یک کشیده همسترینگ زمانی که او's در حال اجرا با سرعت شکستن گردن به گرفتن یک توپ و یا اجرای یک پایه.

میکی گوشته's تمام زندگی حرفه ای و Albert Pujols's شغلی موجود شده اند مملو از همسترینگ عضله جلو مشکل صدمات. صدمات دردناک هستند و این بازیکن به احتمال زیاد نیاز به گرفتن برخی از زمان برای التیام اما کار خود را نمی خواهد به پایان رسید به دلیل کشیده همسترینگ.

6. درد آرنج

هر زمان که یک بازیکن بیس بال پرتاب یک توپ سخت را به یکی از هم تیمی های او می شود و مستعد ابتلا به درد زانو آسیب همان روز یا روز بعد. درد آرنج و درمان نسبتا به سرعت در حال انجام می's بدون نیاز به توجه پزشکی به جز به یاد داشته باشید برای کاهش سرعت که یک بازیکن توپ را می اندازد دفعه بعد او's در این زمینه است. درد آرنج ایجاد می شود که این بازیکن به طور ناگهانی متوقف می شود یا کاهش می یابد و به پایین پرت کردن. که در عمل شناخته شده است به علت استرس در آرنج's استخوان مفصل است.

7. کبودی بر روی پاها و باسن

هنگامی که یک بازیکن بیس بال نمی پوشند کشویی پد او کاملا آسیب پذیر برای دریافت لب و کبودی و توت فرنگی بر روی پاهای خود و ران از کشویی به یک پایگاه است. به درد می آید وقتی که به خوبی معنای همراه تلاش می کند به کار بردن هر گونه دارو که حاوی الکل یا نارون در آن است. You'll مطمئن باشید که برای شنیدن player's فریاد از بسیاری از زمینه ها به دور است.

کبودی رنگ را تغییر دهید و قطعا حساس به لمس است اما آنها're نه جدی ترین آسیب دیدگی یک بازیکن می تواند دریافت. بنابراین سعی کنید به ماندن دشوار است زمانی که شما در آینه نگاه کنید بعد از بازی و دیدن خام گوشتی نقاط. در عرض چهار یا پنج روز حساسیت خواهد رفت و به احتمال زیاد رنگ کبود را پژمرده.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *