بوکس ورزشگاه و چگونه به زنده ماندن آنها – 3 قوانین طلایی

[ad_1]

قوانین طلایی برای زنده ماندن آنها را و یاد بگیرند که چگونه به جعبه!

به عنوان یک فعال رقابتی بوکسور شما را ملزم به حضور در یکی از بسیاری از بوکس ورزشگاه پراکنده در سراسر بسیاری از شهرها و شهرستانها در سراسر بسیاری از کشورها در سراسر جهان است. حتی در کشورهایی که در آن بوکس حرفه ای ممنوع است (برای مثال نروژ و سوئد) وجود دارد ثروت به خوبی اجرا بوکس آماتور ورزشگاه که در آن مهارت ها و تکنیک های این هنر اصیل در حال تدریس برای یک قیمت بسیار مناسب. به یاد بگیرند که چگونه به جعبه است که واقعا یکی از زندگی ارزان تر و حرفه (با فرض هزینه اندازه گیری نشده است و در خون و عرق و اشک البته).

آن مورد که وجود دارد بسیاری از بوکس ورزشگاه و آن را تنها می توان با یک تغییر ناگهانی از جغرافیا عدم تمایل به جعبه رقابتی و یا برخی پزشکی-نوع دلیل (برای مثال حاد ترس از مکانهای شلوغ) که ممکن است به شما جلوگیری از پیوستن یکی از جامعه بوکس ورزشگاه به یاد بگیرند که چگونه به جعبه, من می خواستم برای نوشتن یک مقاله کوتاه به ارائه 3 قانون ساده برای مشاهده اگر شما در حال عبور از آستانه از محلی بوکس در منطقه شما.

بدون ado بیشتر, اجازه دهید بیش از این ساده ملاحظات است که اجازه خواهد داد که شما برای کنار آمدن با محیط جدید از بوکس و یاد بگیرند که چگونه به جعبه در دو زمان سریع.

قانون 1:

آیا احساس نیاز به رفتن و صرف انبوهی از پول نقد در مبارزه دستکش, سر دنده, بوکس, چکمه, و غیره. نگه داشتن آن ساده و در کوتاه مدت. شما نیاز به حداقل آموزش لباس و کفش بوکس پیچد و دنده. که در آن است. شما حتی نمی نیاز در کوتاه مدت برای خرید کیسه دستکش یا یک طناب پرش به باشگاه ارائه خواهد شد این. به عنوان زمان می گذرد و شما را به تصمیم گیری که آیا شما می خواهم که در اطراف بوکس ورزشگاه شما می توانید خود را صرف دلار در کیسه دستکش, skipping rope, بوکس, چکمه های لثه و سپر. تمام چرخ دنده های دیگر ادامه خواهد داد به ارائه شده توسط بدنسازی.

آن است که ارزش درک است که شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از خرید دستکش برای مبارزه به عنوان مربی اغلب می خواهید برای ارزیابی مناسب بودن آنها برای استفاده در حلقه بوکس. در تعدادی از موارد من تا به حال نا امید بوکسورهای با امتناع از اجازه می دهد آنها را به پوشیدن آنها تازه وارد و چشم wateringly گران قیمت دستکش برای مبارزه به دلیل عدم وجود لایه در knuckle منطقه است. یک مربی بوکس را مسئولیت اصلی این است که برای ایمنی از بوکسورهای طوری که آنها نمی خواهد ذهن در تمام روم شما با بسیار گران قیمت جفت کیسه و دستکش به جای اجازه می دهد کسانی که دستکش به مبارزه حلقه که در آن خطر آسیب به یکی از بوکسورهای افزایش خواهد یافت.

قانون 2:

زمانی که شما پیوستن به, آیا احساس می کنید ناراحت که مربی نیست بلافاصله به شما خوش آمد به ورزشگاه با آغوش باز و صرف هر لحظه بیداری اهدای دانش خود را بر شما. واقعیت اکثر بوکس ورزشگاه است که مربی بسیار شلوغ است و زمان همیشه یک کالا به آنها نیاز دارید بیشتر. در حالی که در حال صاف کردن مشغول است کاملا قابل قبول بهانه ای برای جهل وجود دارد بسیار قابل فهم تر دلیلی برای آنها را به عنوان شما آن را ببینید بی اعتنایی خود را قابل توجهی تلاش و تمرکز بر دیگران است. دلیل بسیار ساده است واقعا آنها تست شما.

در بوکس ورزشگاه از yester-سال تعدادی از جوانان دمپسی wannabes مایل به همین دستکش و پرتاب خود را به ورزش احتمالا تعدادشان کمتر, مدرن, حمایت حداقل 10 به 1. در روز هنگامی که بیمه کمتر ترس القا به کسانی که زد بوکس ورزشگاه اصلی روش استفاده شده توسط مربیان برای ارزیابی تعهد امیدوار pugilist بود به پرتاب آنها را در حلقه بسیار محدود آموزش در برابر حریف با تجربه و اجازه می دهد به ضرب و شتم بازی. پس از چند شب از چنین سیستماتیک thumping اگر امیدوار نگه داشته تا پس از آن تمایل خود را برای مبارزه بود و دیگر در هیچ شک و مربی افتخار آنها را با برخی از مشاوره و راهنمایی…همه مبارک.

این روزها بوکس مربیان باید کمی با ملاحظه تر در هنگام نشان دادن آینده نگر مبارزان چگونه به جعبه. کارآمد ترین (و حداقل خون آشام) راه برای اندازه گیری تعهد یک فرد در بوکس است به چشم پوشی از آن مرد. در واقع بسیاری از مربیان به نظر می رسد به بیرون رفتن از راه خود را به کاملا خالی جدید بوکسورهای. اگر فقط امیدوار نگه می دارد در تبدیل خود را با کیت کیسه بیش از شانه خود را و سپس آنها ثابت کرده اند خود را در خور توجه مربی و سفر خود را به بوکس عظمت آغاز می شود.

قانون 3:

تماشا و گوش دادن. این ممکن است به نظر می رسد آشکار, مشاوره, اما آن است که بسیار مهم است. این می رود بدون گفت که شما باید به گوش و به دنبال دستورالعمل خود مربی است. همچنین شایان توجه است که در برخی موارد به چالش کشیدن آنچه مربی می گوید اغلب به ارمغان می آورد مزایای آن را به عنوان نشان می دهد یک ذهن کنجکاو. مراقب باشید که چگونه شما این روش هر چند که بسته به مربیگری سبک مربی خود او و یا او ممکن است به خوبی درک بحث مگر اینکه البته آنها با استفاده از یک بیشتر دیکتاتورانه که در این صورت شما می تواند به خوبی به خودتان پیدا کنید در میان یک طوفان از فشار یو پی اس.

به عنوان همه مهمتر هر چند تماشای بوکسورهای دیگر در ورزشگاه. بوکس ورزشگاه باید متنوع ترکیبی از مهارت و تجربه سطح در میان مبارزان. به عنوان یک تازه کار, مشاهده, بیشتر, با تجربه و ماهر بوکسورهای زمانی که آنها سایه جعبه, spar, کار کیسه های سنگین و یا هر چیز دیگری که برای ماده, به شما کمک خواهد کرد یاد بگیرند که چگونه به جعبه با سرعت بیشتری. موفقیت نژادهای موفقیت است. هشدار داده می شود هر چند نمی توان آن را بیش از حد آشکار در غیر این صورت شما ممکن است به اشتباه تصور, اگر شما می دانید منظورم چیست. درخواست مشاوره از بوکسورهای خود را. بوکس ورزشگاه هستند دیگ ذوب از یادگیری و به طور کلی تمام در نظر گرفته شده برابر است. در تجربه من بوکسورهای بسیار تمایل دارند در راهنمایی های خود را به کمتر تجربه بدنسازی بادی به طوری که بسیاری از این و خیس خوردن آن را مانند یک اسفنج.

بنابراین وجود آن است 3 قانون ساده است که کمک خواهد کرد که شما را به شکوفا در هر بوکس ورزشگاه که سرمایه گذاری شما را. نگه داشتن این نکات را در ذهن و شما نه تنها زنده ماندن شما واقعا رشد.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *