به همین دلیل است که آن را ضروری است برای انتخاب یکبار مصرف تجهیزات پزشکی?

[ad_1]

در تلاش خود را برای کنترل عفونت بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان در حال تبدیل شدن به یک بار مصرف پزشکی تجهیزات و محصولات است. با استفاده از یکبار مصرف پزشکی محصولات تضمین ایمنی به کارکنان و بیماران علاوه بر حصول اطمینان از مناسب عفونت و کنترل بیماری. امروز در بیمارستان-ارتباط عفونت ژست یک مشکل جدی برای صنعت بهداشت و درمان. یک مطالعه انجام شده توسط مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) نشان می دهد که در ایالات متحده متوسط تعداد بیمارستان-ارتباط عفونت اتفاق می افتد در هر سال است به عنوان بالا به عنوان 1.7 میلیون نتیجه در حدود 100, 000 مرگ و میر! این یک رقم سرسام آور به حداقل می گویند. بنابراین بسیار مهم است برای مراکز درمانی برای پیدا کردن یک راه موثر برای مبارزه با این رشد سلامت-مسئله امنیت است. یکبار مصرف پزشکی محصولات و تجهیزات اتفاق می افتد به بهترین راه حل در دست است.

قبل از معرفی محصولات یکبار مصرف معمول راه استریل تجهیزات پزشکی انجام شد در درجه اول از طریق اتوکلاو. با استفاده از حرارت شدید و فشار اتوکلاو استریل کردن اقلام است. این روند موثر بود و از این رو آن مرسوم بود به استفاده از اتوکلاو در تمام مراکز بهداشتی برای بیش از یک قرن است. اما با مقدمه ای از تجهیزات پزشکی یکبار مصرف این عمل به تدریج به دور است.

فرایند اتوکلاو است اما نه بدون گسل. بدون آموزش مناسب این محصولات پزشکی نخواهد بود سترون به طور کامل. علاوه بر مشکلات دیگر وجود دارد و همچنین. برای مثال محصولات ساخته شده از پلاستیک یا لاستیک نمی تواند سترون به عنوان دمای بالا لازم برای اتوکلاو را ذوب این موارد. مناسب اتوکلاو اگر چه کمک می کند تا برای از بین بردن اکثر باکتری ها ویروس ها و قارچ ها از تجهیزات پزشکی این فرایند استریلیزاسیون بی اثر است در برابر prions این عامل برای چنین بیماری های کشنده مانند Creutzfeldt-Jakob Disease (CJD) یک اختلال نورودژنراتيو Mad Cow disease , در میان دیگران. با وجود این واقعیت است که اتوکلاو هنوز هم مورد استفاده در بیمارستان ها و آزمایشگاه های یکبار مصرف تجهیزات پزشکی در حال امن و آسان برای استفاده است.

یکی دیگر از دلایل مهم که چرا یکبار مصرف لوازم پزشکی مانند 'استفاده از-و-پرتاب', سرنگ, جراحی صورت, ماسک, فولاد, دستکش, کاتتر استفاده می شود گسترده است چرا که وجود دارد کمتر در معرض خطر آلودگی از این محصولات است. با تضعیف سیستم ایمنی بدن بیماران می ایستد در معرض خطر بیشتری از سقوط طعمه به آلودگی متقاطع. این کارکنان پشتیبانی پزشکی در بیمارستان ها نیز در معرض یک خطر بزرگ بودن در معرض بیماری باعث پاتوژن در غیاب عقیم سازی مناسب و استانداردهای ایمنی در حالی که حضور بیماران. یکبار مصرف تجهیزات پزشکی عمدتا 'استفاده' محصولات. پس از استفاده از این شکسته و نابود همراه با سایر پسماندهای پزشکی. از این رو استفاده از این محصولات را کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت مرگبار.

هر مرکز بهداشت و درمان نیاز به اطمینان حاصل شود که بیماران به عنوان به خوبی به عنوان اعضای هیات آیا قرارداد عفونت. با استفاده از یکبار مصرف تجهیزات پزشکی قطعا کمک می کند تا امکانات پزشکی برای حفظ ایمنی مناسب و استانداردهای بهداشتی.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *